Olomouc - genetický ultrazvuk u MUDr. Poláka

mysickaaa
29. únor 2012

Hezký den,
ráda bych se dozvěděla zkoušenost z genetického ultrazvuku u pana doktora Poláka v Olomouci. Jak celkově vše probíhá - přístup pana doktora, atd...🙂 děkuju!

silvaaa
17. dub 2012

@mysickaaa A na tu 3D fotecku se neptal?Prave,ze jsme chtela tu,na netu ma napsane,ze stoji 1 myslim 200,-,ale kamardka rikala,ze sestra ji rekla,ze delaji jen 4 za 1000,-Kc.Budu se na to muset zeptat,protoze to uz si radsi necham za ty penize udelat video....A pohlavi Vam rekl? 🙂

mysickaaa
autor
17. dub 2012

@silvaaa my jsme pohlaví vědět nechtěli, ale řekl by ho, kdybychom chtěli🙂 dám do alba fotečky, co nám dal, mám 2 a za každou chtěli 100 Kč....a prcek byl špatně otočený, tak se snažil ze všech sil vyfotit tu hlavičku🙂

silvaaa
17. dub 2012

@mysickaaa Moc hezky mimisek 🙂.Tak takovehle by se mi taky libily a teda cena bezvadna 🙂.To se mate,ze jste se schodli,ze chcete mit prekvapko!Ja to taky vedet nechci,ale pritel ten to nevydrzi ☹ Jasne,ze jsem zvedava,ale spis ze zacatku,ted uz vim,ze tu chvilku to vydrzim a hlavne o to,to potom bude hezci 🙂.Navic chci oboji,takze budu mit radost jak z chlapecka tak holcicky.Hlavne at je zdrave!🙂

mysickaaa
autor
17. dub 2012

@silvaaa děkujeme!!🙂 jsme rádi, že šel bobek aspoň tak vyfotit, když se pořád schovával🙂
přesně tak - hlavně zdraví!! mě hrozně baví, když se všichni ptají, co to bude a nikdo nevěří, že to vážně nevíme....a kdyby to doktor řekl jen partnerovi - ten by nevydržel Ti to neříct?🙂 ale možná si děláš zbytečné starosti, třeba to nepůjde vůůbec vidět😀

silvaaa
17. dub 2012

@mysickaaa To prave nevim,asi nevydrzel 😀 To jsem si prave rikala,ze nejlepsi by bylo,kdyby skrizilo nozky nebo na nas vystrcilo dupku 😀. Jj,taky se me ptaji a hrozne se divi: "ty to jako nechces vedet?" 😀 A co se tim zmeni? Stejne uz je rozhodnuto a za par mesicu uvidime,no ne? 🙂

mysickaaa
autor
17. dub 2012

@silvaaa přesně tak - už se to nezmění a je to příjemné překvapení a ještě větší těšení🙂

adellt
5. led 2016

včera jsem dostala žádanku od mé dr. na genetiku do Olomouce k Polákovi, jenže už se tam druhý den nemůžu absolutně dovolat, tak jak se mám asi objednat? 😒

maxinkaa
5. led 2016

@adellt a musíš jen k němu? Já se právě objednala do fakultky, mám číslo.

adellt
5. led 2016

@maxinkaa no dostala jsem žádanku k němu od své doktorky

maxinkaa
5. led 2016

@adellt JJ, já jen,že je i jiná možnost🙂 A držím pěsti, a´t se co nejdřív dovoláš 😉

adellt
5. led 2016

@maxinkaa no uvidím, psala jsem jim i email, pokud se mi do dvou dnů nikdo neozve, zajdu k dr. že se zkusím objednat do FN, uvidím co mi řekne 🙂

adellt
5. led 2016

tak mi už volali, jsem objednaná na 4. 2., už aby to bylo 🙂

keny123
29. led 2016

poznal vam polák pohlavi ve 13tydnu?a trefil se?děkuji

denousek
20. bře 2016

? 😁

michalnad
27. dub 2016

Zdravím, my jsme byli u Polaka pred tydnem. Moji zene brali vzorek placenty. Pred zakrokem bylo vse v nejlepsim poradku a ted ma moje zena bolesti. Nyla u sveho gynekologa a mame najednou placentu previa. Navdavkem k tomu vam reknu, ze ten vzorek ji brala sestra z recepce i kdyz pod dohledem doktora Polaka. Nemyslim, ze takove zakroky muze delat sestra. Vse zjistim a popripade se obratim na pravnika, protoze diky jemu a jeho "profi" personalu je ted me dite i zena v ohrozeni. Dekuji Vam PANE DOKTORE

denousek
27. dub 2016

@michalnad odbery si myslim ze delaji sestry běžně....

denousek
27. dub 2016

@michalnad a každý takový odber je rizikový bohužel :(

kvakuska
27. dub 2016

@michalnad tak především žádný odběr z placenty vám placentou pohnout nemůže, placenta je přirostlá k děloze a s růstem (roztahováním) dělohy se i posunuje ... takže fakt, že najednou má vaše žena placentu před porodními cestami, s odběrem v žádném případě nesouvisí ... s dalším růstem dělohy se placenta zase může vytáhnout nahoru ... tento problém má spousta žen a nezáleží na tom, jestli někdy byly na odběru z placenty
... a věřte tomu, že i mnohé sestřičky z recepce jsou opravdu vzdělané a specializované zdravotní sestry ... nebo si myslíte, že na recepci jsou jen "sekretářky"? ... většinou je na recepci jedna recepční a k ní jedna zdravotní sestra, protože i po telefonu musí pacientkám odpovídat odborník a lékař u toho telefonu na recepci sedět nemůže, že?
... chápu že se vám nelíbí, že vaše žena má nějaké komplikace, ale týden po odběru je na nějaké potíže dost pozdě ... navíc případné komplikace po odběru z placenty jsou úplně jiného rázu, než to co tady popisujete ... bohužel v těhotenství se může problém vyskytnout kdykoli, to byste mohl obvinit i gynekologa vaší paní, že jí vyprovokoval nějaký problém tím, že jí udělal ultrazvuk
... myslím že ani s tím nejlepším právníkem se vám nepodaří zpochybnit odbornost pana doktora Poláka a jeho personálu, protože odborníci prostě jsou, o tom žádná ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru