Opožděná MS, test negativní

necoextra21
21. bře 2018

Zdravím,

mám na vás takovou prosbu. 17. 1. jsem měla dostat menstruaci, ale ta pořád nikde. S přítelem jsem měli nechráněný sex. Ovulace proběhla před termínem MS jako vždy. Bolí mě podbřišek, jako při MS a skoro po každém jídle je mi hned blbě. Na kalhotkách jsem objevila trochu hnědého výtoku, ale to se pak změnilo na bílo-čirý ( jakoby hlen). Cítím dole taky tlak. Dnes ráno jsem si dělala Mamatest od Dr.Maxe a ten byl negativní. Myslíte si že se může o těhotenství jednat? Popřípadě je brzo na test? Předem děkuji za odpovědi.

absintka19
21. bře 2018

@necoextra21 od 17.1 chybi ms dnes je 21.3 coz kdyz pocitam orientacne predesla MS pri cyklu cca 28 dni je - tehu by se pocitalo od MS posledni tedy cca 20.12 takze by jsi byla v 13tt a test by byl uz davno "vysoce" pozitivni. Zajdi si ke gyn, udela utz a dle toho se rozhoupne.

j.a.n.i
21. bře 2018

@absintka19 NO, já bych spíš řekla, že tam má být, že MS měla přijít 17.3. ...

necoextra21
autor
21. bře 2018

@absintka19 a @j.a.n.i jsem debil, samozřejmě tam mělo být 17.3.2018

necoextra21
autor
21. bře 2018

A když koukám zpětně, tak jsem asi debil...první test nic, druhý slabá a dnešní je vidět sice slabě, ale je

absintka19
21. bře 2018
necoextra21
autor
21. bře 2018

@absintka19 fotka nic moc...ale v pátek zavolám k doktoru a objednám se.

priefi
21. bře 2018

@necoextra21 ducb tam je, otazka je, zda bude silit

necoextra21
autor
22. bře 2018

@priefi dnes je to teprve 5 dní, takže těžko říct :/ příznaky mám, ale nezbývá než čekat

kazitka
22. bře 2018

Jo, foto vypadá dobře, sice slabounká čárečka, ale viditelná, vím, jaké to bylo vyhlížet duchy... počítal se i stín 🙂, je to už víc jak 12 let, co jsem u takového ducha šílela radostí po 7 letech každoměsíčního testování

priefi
23. bře 2018

@necoextra21 udelej test ob den rano (1.moc) a sleduj, zda carka sili.

bonifac
28. bře 2018

Ahoj ženy, mohu se přidat? 6.den zpoždění a mrcha nikde! Zítra jdu k doktoru... ale sem na prášky ... testy nic , měla sem jen maxe teda , ale pokaždé sem našla jen falešného ducha.

bonifac
28. bře 2018

@necoextra21 jak jsi na tom? Mám téměř stejné příznaky jako ty 🙂

necoextra21
autor
28. bře 2018

@bonifac Ahoj dnes jsem byla u doktora..nechci strašit, ale u mě za to mohla cysta na levém vaječníku. Dostala jsem vyvolávačku a za 4 týdny jdu na kontrolu.

necoextra21
autor
28. bře 2018

@bonifac jinak duchy na testu od Dr.Maxe jsem měla ještě dnes ráno.

bonifac
28. bře 2018

@necoextra21 Hmmm tak to nic moc pozitivního.
Já mám porad zvýšenou teplotu , což mám jen když je mi zle, výtok taky nemivam běžne jen když mám ovulaci a nebo těsně před mrchou ale hnědý, teď jen bílý. Curam jako koroptev. Břicho jak březí vlk.Nalada vrazedna. Pichani v podbrisku a pocity jako na mrchu. Nějak se nepoznavam.

necoextra21
autor
28. bře 2018

@bonifac opravdu mám úplně samé příznaky jako ty. Teplotu od začátku permanentně 37,4. MS nikdy nemeškala až teď. Čekala jsem, že mi to doktor jen potvrdí...a on mi na ultrazvuku místo fazolky ukázal cystu :( ale tak pořád na tom můžeš být líp. Budu držet palce a pak dej vědět 🙂

bonifac
29. bře 2018

@necoextra21 Jdu dneska odpoledne po práci.Rano mě tak bodalo v podbrisku ze sem chtěla vyskocit z kůže. Sem strašně nespustedena, porad musím myslet na to co se děje.
Spis to ale bude něco jako u tebe. Buď cista nebo něco vlivem stresu způsobeného. Sem věčná snažilka. Bude to 10let co jsem vysadila HA ale dle lékařské vědy jsem naprosto zdrava. ... Zkusila jsem teď ještě jiné možnosti co jsem dřív neznala tak jsem si říkala ze by to pomohlo? Ale když je jen / tak to je opět plana naděje

necoextra21
autor
29. bře 2018

@bonifac jak jsi dopadla?

bonifac
29. bře 2018

@necoextra21 Zatím nijak 🙂 Končím věc tři a pak hned frcim.

bonifac
29. bře 2018

@necoextra21 Tak jdu od doktora. Viděl bublinku, jenže nepravidelnou, těhotenství by bylo prý krásne kulatá bublinka.Nejspis jde o nějakou cevu říkal. V úterý mám přijít pro jistotu na krev. Nejdelší velikonoce života asi ...

necoextra21
autor
29. bře 2018

@bonifac tak držím palečky 🙂

priefi
30. bře 2018

@bonifac a proc Ti nevzal krev hned?

bonifac
30. bře 2018

@priefi Sestricka odjela když já prijizdela :D

mamina1995
30. bře 2018

@bonifac Nechces jit jako samoplatce na krev? 🙂

bonifac
30. bře 2018

@mamina1995 To vyjde nastejno jestli mám jižní v úterý tam či onam. 🙂

mamina1995
30. bře 2018

@bonifac ja myslela hned vis 🙂

bonifac
30. bře 2018

@mamina1995 Vždyť je svátek, nebo myslíš ze tam dneska někdo mohl být? To by mě naštvalo 😂
Ráno se vyčůrám na papir a uvidím se.
Já už to ale vidim bledě

mamina1995
30. bře 2018

@bonifac V laborce jsou prave porad. 😂 V nemicnicni teda. Ja na tebe myslim 😍Zitra budu cekat zpravu.

bonifac
31. bře 2018

@mamina1995 Hasim strašlivou , brutalni mrchu. Od pěti od rána se svijim bolestma a musela sem preveliknout postel. :(
Jsem zklamaná ale aspoň vím na čem jsem.

necoextra21
autor
31. bře 2018

@bonifac to mě mrzí :( já 3 dny po injekci a stále nic. Podle Dr. vysoká sliznice, vše připravené na MS a cysta na levém vaječníku. Na netu jsem se dočetla, že to vůbec nemusí být cysta, ale gestační váček. A jelikož mi ani nebral krev, tak mi nezbývá než další dny čekat zda dorazí nebo ne :/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru