• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

OSCAR, Zlín Baťovka. Jak je to tam s placením?

3. listopadu 2016 
@pladik to si nemyslím, že by mě vzali dřív, no snad to bude v pohodě.
27. led ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetaly já byla na 1. Oscar a na 2. na Prediku a prej se to nemá míchat dohromady, moje gyndr. mě pěkně sprdla.. Jinak mně 2. scr. na Prediku trval - čekání cca. 45 min., v ordinaci cca. 10 min, ale dr. byl líný zkontrolovat srdíčko (měl narvanou čekárnu) tak mě pak poslal ještě zvlášť na vyšetření srdíčka znovu na Prediko a tam vyšetření trvalo asi 20 min + 15 min. čekání (ale to bylo před zavíračkou)
27. led ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@oliv_oilova dobrý den, můžu se zeptat, jaké jsou ty hodnoty, co se týče fota a dvd? :slight_smile:
4. únor v 18:20  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@drnda135 nejsem si jistá, zda si dobře pamatuji, ale mají to uvedené na nástěnce u dveří. Bylo to nějak takhle: "foto 100,-kc, 3d foto cca 200,- dvd myslím 600,-kc. Problém je, ze se Vam může stat to co nám...ze bude zrovna otočené miminko zezadu...a to pak z toho ani fito ani dvd nestojí za nic..chce to se s nimi domluvit predem přímo, jak tam vejdete :slight_smile: rict to té sestřičce :slight_smile: :slight_smile:
4. únor ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@oliv_oilova děkuji mockrát :blush:
4. únor ve 20:30  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@drnda135 není zač :slight_smile: kdy se chystáte???
4. únor ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@oliv_oilova naplánovan je na úterý 9 :slight_smile: tak snad bude všechno v pořádku :slight_smile:
5. únor v 16:16  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to držíme pěstičky :slight_smile: :slight_smile:
5. únor v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky takže už se v Oscarovi platí ? Ještě 2 roky zpátky se neplatilo
24. kvě v 06:08  • Odpověz  • To se mi líbí
24. kvě v 06:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Platí se za oba svreeningy, první 800,- a druhy tuším 600,- fotky uz jsou zdarma ;-D před 2lety jsme platili jen za fotky...
15. srp ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dusinkaaa v Baťovce nebo v Prediku se platí druhý screening? Na Baťovce jsem první platila 800,- a můj doktor mi včera řekl, že druhý se neplatí. Jak to tedy je?

VZP proplácí prvotrimestrální screening do výše 1000,-
16. zář v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@byra v batovce jsem byla na 1.utz, druhy absolvuju v úterý a jsem zvědavá.Nekdo říká,ze se platí i ten druhy 600,-, nekdo zase ne.Tak nevim podle čeho to je :joy::joy::joy:
16. zář v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, zítra taky jedeme na ten 2.ultrazvuk, takže jak to prosím je? :grinning: A je to přesně v té vyšetřovně jako 1.screening, žejo :wink:
26. zář v 17:41  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@wendynish 1.screening se plati 800,-, dostanes potvrzeni a sup na pojistovnu, proplaci to. VZP vse, ostatni pojistovny nevim a 2.screening se neplati. Ano, je to stejne jako 1UTZ ;)
26. zář v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Super, děkuju za info :wink: Ano, vím, penízky za 1.screening od VZP už jsou z účtu dávno pryč za pořízení prvních věcí :slight_smile:
26. zář ve 20:16  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (30. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@chezzule: já jsem byla 19.9. a platila jsem 800,- za normální ultrazvuk, dostala jsem 3 fotky které byly v cenně. 800,- mi proplatila pojišťovna při předložení dokladu o zaplacení. V půlce listopadu jdu na druhý ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli to jako zase bude 800,-, nebo jak to bude - dalších 800,- totiž už pojišťovna neproplácí a je to teda docela pálka. Nevím teda jak je možné, že někdo tam neplatí nic a někdo jo.
13. říj ve 12:43  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hana4747 já jdu začátkem listopadu na velký UTZ, sestřička mi říkala, že jsou to stejné dveře jako u prvního vyšetření a že se neplatí.
13. říj ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Uz se to zmenilo.Kdyz jsem tam byla u prvniho tehu pred 4 lety neplatilo se nic.Co vim tak na prediku uz ano.Red se uz plati jak na batovce tak na prediku.Ale myslim ze se plati jen u 1 vysetreni.U druheho jsme nikdy neplatili nic.
13. říj ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky platí se jen 1.utz těch 800,- druhy je zdarma.Na ten první utz se udajne dobraly veškeré grandy, tudíž je zpoplatneny...
13. říj ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já jsem byla na 1. screeningu Oscar v Baťovce ve 12 týdnu někdy v září. Objednal mě můj doktor asi 3 týdny předem. Termín pondělí na 9. hodinu. Kdo by hledal čekárnu tak, když vejdete do budovy, jdete pořád rovně a potom doleva do takové dlouhé tmavé chodby bez oken. Čekárna byla celkem plná. Neťuká se, čeká se až vyjde sestra s lejstrem, které vyplníte /základní údaje/. Potom si vás zavolají na krev. Mě se dělá při krvi špatně, takže mě tam nechali sedět, už mě ani neposílali zpět do čekárny a šla jsem přímo k doktorce, mezitím se ptali, zda mají někoho zavolat jako doprovod. Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a příjemné. Často se prý stává, že mimčo je špatně natočeno, proto maminky potom chodí po čekárně, aby se mimčo vzbudilo. Mě stačila sladká snídaně a pomohlo to až moc, protože se strašně vrtělo :slight_smile: Za fotky se neplatí nic, my dostali 2, kvalita nic moc, ale furt lepší jak nic. Potom dostanete ,,fakturu" o zaplacení, kterou zaplatíte na pokladně /800,- Kč/ hned u vstupu do budovy. /mě ji pojišťovna proplatila/ A info, pokud chcete čekat na výsledky, bylo to myslím až od 15 hodiny. Já čekat nechtěla, takže mi řekli, že pokud bude něco špatně budou volat, pokud bude vše v pořádku tak se neozvou a zprávu pošlou automaticky doktorovi. Další screening mě čeká za 3 týdny.
19. říj v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak probíhá ten velký UTZ? Jdu za 14 dní
19. říj v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak na velkém UTZ se platí jen fotky - na dveřích mají ceduli, že pokud chcete foto, má se to hlásit při vyšetření. Automaticky mi udělali 3D (asi 3 fotky, ale platila jsem jen jednu), cena 105,-/kus.
Po vyšetření nemusíte čekat na výsledky - ty Vám dá sestra hned a jdete na pokladnu a tam se prokážete průkazkou/občanskou a oni vám vyjedou doklad o zaplacení.
3. lis ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek