OSCAR, Zlín Baťovka. Jak je to tam s placením?

chezzule
5. led 2012

Ahojky holky 😉 ,chci se zeptat,jestli jste byla některá v tomhle letošním roce na OSCARu ve Zlíně na Baťovce.Jdu tam poprve v pondělí a chtěla sem vědět jak je to tam s placením.Na nástěnce sem viděla nějaké ceníky což mě vyděsilo,ale tady na netu čtu,že je zadarmo.Tak teda nevím,jak to doopravdy je.Děkuji za odpovědi 🙂

heluskal
27. led 2016

@pladik to si nemyslím, že by mě vzali dřív, no snad to bude v pohodě.

maru9
27. led 2016

@anetaly já byla na 1. Oscar a na 2. na Prediku a prej se to nemá míchat dohromady, moje gyndr. mě pěkně sprdla.. Jinak mně 2. scr. na Prediku trval - čekání cca. 45 min., v ordinaci cca. 10 min, ale dr. byl líný zkontrolovat srdíčko (měl narvanou čekárnu) tak mě pak poslal ještě zvlášť na vyšetření srdíčka znovu na Prediko a tam vyšetření trvalo asi 20 min + 15 min. čekání (ale to bylo před zavíračkou)

drnda135
4. únor 2016

@oliv_oilova dobrý den, můžu se zeptat, jaké jsou ty hodnoty, co se týče fota a dvd? 🙂

oliv_oilova
4. únor 2016

@drnda135 nejsem si jistá, zda si dobře pamatuji, ale mají to uvedené na nástěnce u dveří. Bylo to nějak takhle: "foto 100,-kc, 3d foto cca 200,- dvd myslím 600,-kc. Problém je, ze se Vam může stat to co nám...ze bude zrovna otočené miminko zezadu...a to pak z toho ani fito ani dvd nestojí za nic..chce to se s nimi domluvit predem přímo, jak tam vejdete 🙂 rict to té sestřičce 🙂 🙂

drnda135
4. únor 2016

@oliv_oilova děkuji mockrát 😊

oliv_oilova
4. únor 2016

@drnda135 není zač 🙂 kdy se chystáte???

drnda135
5. únor 2016

@oliv_oilova naplánovan je na úterý 9 🙂 tak snad bude všechno v pořádku 🙂

oliv_oilova
5. únor 2016

Tak to držíme pěstičky 🙂 🙂

p.e.t.u.l.k.a
24. kvě 2016

Holky takže už se v Oscarovi platí ? Ještě 2 roky zpátky se neplatilo

julistep
24. kvě 2016
dusinkaaa
15. srp 2016

Platí se za oba svreeningy, první 800,- a druhy tuším 600,- fotky uz jsou zdarma ;-D před 2lety jsme platili jen za fotky...

byra
16. zář 2016

@dusinkaaa v Baťovce nebo v Prediku se platí druhý screening? Na Baťovce jsem první platila 800,- a můj doktor mi včera řekl, že druhý se neplatí. Jak to tedy je?

VZP proplácí prvotrimestrální screening do výše 1000,-

dusinkaaa
16. zář 2016

@byra v batovce jsem byla na 1.utz, druhy absolvuju v úterý a jsem zvědavá.Nekdo říká,ze se platí i ten druhy 600,-, nekdo zase ne.Tak nevim podle čeho to je 😂😂😂

wendynish
26. zář 2016

Ahoj, zítra taky jedeme na ten 2.ultrazvuk, takže jak to prosím je? 😀 A je to přesně v té vyšetřovně jako 1.screening, žejo 😉

dusinkaaa
26. zář 2016

@wendynish 1.screening se plati 800,-, dostanes potvrzeni a sup na pojistovnu, proplaci to. VZP vse, ostatni pojistovny nevim a 2.screening se neplati. Ano, je to stejne jako 1UTZ ;)

wendynish
26. zář 2016

Super, děkuju za info 😉 Ano, vím, penízky za 1.screening od VZP už jsou z účtu dávno pryč za pořízení prvních věcí 🙂

hana4747
13. říj 2016

@chezzule: já jsem byla 19.9. a platila jsem 800,- za normální ultrazvuk, dostala jsem 3 fotky které byly v cenně. 800,- mi proplatila pojišťovna při předložení dokladu o zaplacení. V půlce listopadu jdu na druhý ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli to jako zase bude 800,-, nebo jak to bude - dalších 800,- totiž už pojišťovna neproplácí a je to teda docela pálka. Nevím teda jak je možné, že někdo tam neplatí nic a někdo jo.

byra
13. říj 2016

@hana4747 já jdu začátkem listopadu na velký UTZ, sestřička mi říkala, že jsou to stejné dveře jako u prvního vyšetření a že se neplatí.

chezzule
autor
13. říj 2016

Uz se to zmenilo.Kdyz jsem tam byla u prvniho tehu pred 4 lety neplatilo se nic.Co vim tak na prediku uz ano.Red se uz plati jak na batovce tak na prediku.Ale myslim ze se plati jen u 1 vysetreni.U druheho jsme nikdy neplatili nic.

dusinkaaa
13. říj 2016

Holky platí se jen 1.utz těch 800,- druhy je zdarma.Na ten první utz se udajne dobraly veškeré grandy, tudíž je zpoplatneny...

nell87
19. říj 2016

Já jsem byla na 1. screeningu Oscar v Baťovce ve 12 týdnu někdy v září. Objednal mě můj doktor asi 3 týdny předem. Termín pondělí na 9. hodinu. Kdo by hledal čekárnu tak, když vejdete do budovy, jdete pořád rovně a potom doleva do takové dlouhé tmavé chodby bez oken. Čekárna byla celkem plná. Neťuká se, čeká se až vyjde sestra s lejstrem, které vyplníte /základní údaje/. Potom si vás zavolají na krev. Mě se dělá při krvi špatně, takže mě tam nechali sedět, už mě ani neposílali zpět do čekárny a šla jsem přímo k doktorce, mezitím se ptali, zda mají někoho zavolat jako doprovod. Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a příjemné. Často se prý stává, že mimčo je špatně natočeno, proto maminky potom chodí po čekárně, aby se mimčo vzbudilo. Mě stačila sladká snídaně a pomohlo to až moc, protože se strašně vrtělo 🙂 Za fotky se neplatí nic, my dostali 2, kvalita nic moc, ale furt lepší jak nic. Potom dostanete ,,fakturu" o zaplacení, kterou zaplatíte na pokladně /800,- Kč/ hned u vstupu do budovy. /mě ji pojišťovna proplatila/ A info, pokud chcete čekat na výsledky, bylo to myslím až od 15 hodiny. Já čekat nechtěla, takže mi řekli, že pokud bude něco špatně budou volat, pokud bude vše v pořádku tak se neozvou a zprávu pošlou automaticky doktorovi. Další screening mě čeká za 3 týdny.

byra
19. říj 2016

Holky jak probíhá ten velký UTZ? Jdu za 14 dní

byra
3. lis 2016

Tak na velkém UTZ se platí jen fotky - na dveřích mají ceduli, že pokud chcete foto, má se to hlásit při vyšetření. Automaticky mi udělali 3D (asi 3 fotky, ale platila jsem jen jednu), cena 105,-/kus.
Po vyšetření nemusíte čekat na výsledky - ty Vám dá sestra hned a jdete na pokladnu a tam se prokážete průkazkou/občanskou a oni vám vyjedou doklad o zaplacení.

simuskaj
15. únor 2017

Ahojte, jdu na 3D ultrazvuk ve 32. týdnu. Ani ten se neplatí? Říkali mi, že to standartně nedělají, ale nakonec mě objednali. Gynďák mi řekl, že jestli chci, tak tam můžu jít, ale nedal mi žádnou žádanku. Kámoška teda říkala, že nic neplatila. Jen se ptám, aby tam na mě pak nevybafli s nějakou mega částkou.

elistazie
2. dub 2018

@simuskaj Platila jste něco? Je možné se tam objednat bez potíží, když je vše v pořádku? Nebo je to pouze pro problematické těhotenství?

simuskaj
4. dub 2018

@elistazie Ne ne neplatila jsem nic. Měli kecy, že to nedělají, ale v pohodě mě objednali. Měla jsem bezproblémové těhotenství.

arabela23
19. dub 2018

Holky dá se screening platit kartou?

evelinkaw
7. čer 2018

Obnovuji téma - platí se Oskar v nemocnici?

arabela23
7. čer 2018

@evelinkaw ano, 1400,vzp proplati 1000

arabela23
7. čer 2018

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru