OSCAR, Zlín Baťovka. Jak je to tam s placením?

chezzule
5. led 2012

Ahojky holky 😉 ,chci se zeptat,jestli jste byla některá v tomhle letošním roce na OSCARu ve Zlíně na Baťovce.Jdu tam poprve v pondělí a chtěla sem vědět jak je to tam s placením.Na nástěnce sem viděla nějaké ceníky což mě vyděsilo,ale tady na netu čtu,že je zadarmo.Tak teda nevím,jak to doopravdy je.Děkuji za odpovědi 🙂

versam
5. led 2012

byla jsem 8.12. a neplatila jsem nic,platí se jen za fotku nebo pořízení dvd

chezzule
autor
5. led 2012

Tak děkuji za odpověď.Jak sem psala,viděla sem tam na nástěnce nějaké ceníky a to byly panečku cifry 😀 Tak ještě jednou moc děkuji 😉

mimibar
25. srp 2012

Prosím a tam na Baťovce je 3D ultrazvuk? a kolik stojí snímek?

emkous
1. zář 2012

@mimibar 3D ultrazvuk tam mají, nám ho pouštěli při druhém screeningu na střídačku s normálním UZ. S placením je to všelijaký: za 1.screening jsem neplatila nic, ale chtěli 70 Kč za fotku (2D, klasická ultrazvuková). Za 2. screening 23.8. jsem platila poplatek 30 Kč, ale 3D fotku, která má stát podle ceníku 100 Kč, mi dali zadarmo...

mimibar
1. zář 2012

děkuji moc za informace 🙂

mmaky
1. zář 2012

no vidím že je to tam asi jak kdy, ... já jsem poplatek neplatila za ultrazvuk ani jednou ale při prvním ultrazvuku jsem platila za fotku 30 kč, při dalších už nic ani za tu fotku. ... pak jsem platila až poplatek v rizikové poradně před porodem a to jen poprvé pak už taky ne.

mimibar
2. zář 2012

a prosím mám tam přijít na lačno kvůli braní krve? a mám si s sebou vzít moč?

petrajavor
2. zář 2012

@mimibar já byla najedená...

mimibar
2. zář 2012

@petrajavor děkuji 🙂 myslela jsem si to, ale radši se ujišťuji 😎

mimibar
7. říj 2012

A prosím, když jsem objednaná na ten velký utz v 22. tt, tak zapnou mi automaticky i 3D? Někde totiž maminky píšou, že se musely na ten 3D objednat, že ho automaticky nedělají 😒

babi
7. kvě 2014

Mamky, nevíte, jak je to aktuálně s platbou za Oskara? Je pořád zdarma??

nosickas
8. kvě 2014

Já byla sice na prediku, ale co mi doktor říkal, je to stále zadarmo. je to asi 3 měsíce zpět..

tes90
8. kvě 2014

v nemocnici se nic neplatí, max. fotky, ale i ty mi dali zadarmo nebo si nechali zaplatit jenom jednu. Jinak na 3D objednávají, paní doktorka mi říkala v tom 22. tt, že miminko má po ukončeném 25tt pěkné vypapané tvářičky, tak z toho důvodu. Jinak taky jako u předchozích ultrazvuků jsem platila pouze 1 3D fotku že 3. Takže paráda 🙂 😉

tmagda
8. kvě 2014

@babi Já byla taky na prediku - tam se platí. V Baťovce je to zdarma.

babi
8. kvě 2014

Super, díky za informace. Uplně mě zatrnulo, když jsem viděla ceník. Na FB jedna mamina psala, že jim končí letos grant, tak to budou zpoplatňovat. Mimochodem, vzhledem k odvodům na zdravotním pojištění, by to mělo být zdarma. Stejně by tam každá těhotná nejela.

gejbiss
12. kvě 2014

ahoj chci se zeptat kolik se ted platí na baťovce za fotky mimi nevite někdo?

llluckaaa
12. kvě 2014

@gejbiss Platí, záleží, jestli chceš 2D nebo 3D. 2D je myslím 75 Kč, 3D 105 Kč nebo tak nějak podobně.

ahancici
12. kvě 2014

Ahojte holky prosím Vás tam jste se objednávaly sami nebo Vás musí objednat dr??U dortora jsem byla v 6tt a další kontrolu mám až 10+6tt. Teď jsem 8+3tt,tak mě zajímá jestli se mám objednat sama nebo musí doktor a kdy se musím objednat jako jak dlouho do předu 😕 Nějak se v tom nevyznám jsem poprvé těhu,tak nechci nic zameškat 😀 A přítele můžu vzít sebou?A ještě jeden dotaz je to pořád zadarmo? 😅

gejbiss
21. kvě 2014

@ahancici ahoj mě objednávala doktorka ale myslím že se můžeš objednat i sama každopádně se na to lékaře třeba zeptej..Přítele můžeš vzít sebou sestřička ti sama řekne že jestli si z někým přišla at ho vemeš sebou a zadarmo je to pořád

ahancici
22. kvě 2014

Děkuji objednala jsem se sama protože k doktorovi jdu 28.5 tak jsem myslela že by to bylo pozdě =o)) Sestřička s kterou jsem mluvila řikala že přitele mohu vzít sebou a budu jen platit 30Kč .

kamilkaangel
18. zář 2014

Maminky byla jsem už na 2 ultrazvuku no něco nemáme v pořádku a napsali nám do papírů že máme dojít 30.9. na 12:00 no ale zapoměla sem se zeptat jestli se mám zase obědnat a nebo už semnou budou počítat.Nemáte některá zkušenost ?Děkuji za odpověď

tmagda
24. zář 2014

@kamilkaangel Myslím si, že s tebou počítají, ale pokud si nejsi jistá, tak bych si zavolala jestli ten termín platí. Za to nic nedáš. Ale já v nemocnici na UTZ nebyla, tak nedokážu posoudit.

miix
18. srp 2015

Chtěla jsem se zeptat zda někdo neví jestli to proplácí i OZP nikde to nemůžu najít, VZP v roce 2011 to zaplatilo jako normální vyšetření, nic jsem nemusela vyplňovat automaticky to zaplatili, teď jsem u OZP s toho hrozně zmatená 😕

pladik
18. srp 2015

@miix VZP přispívá teď 500kč a stojí to 800. Co teda říkal můj doktor, možná zkusit tam zavolat a zeptat se. Jinak nevíte někdo jak je to s doprovodem? Ráda bych vzala kamarádku s sebou

pajulax
18. srp 2015

Byla jsem v červenci a neplatila jsem nic. Jen za fotku 75 kč. 🙂

pajulax
18. srp 2015

ale bylo tam napsáno, že bude od srpna změna, ale nevím. To už jsem neřešila.

miix
18. srp 2015

@pladik kamarádku vem, se mnou byla v 11.tydnu sestrenka(byla tam se svými dětmi , super podpora, hlavně mi řekla jak to bude probíhat) v 19.tydnu muž a sestra 🙂

pladik
19. srp 2015

@pajulax v červenci ale na tom ve 20tt, že? to se myslím fakt neplatí, ale ten ve 12. jo :/

pajulax
19. srp 2015

Byla jsem tam 2x ve 12 tt i ve 20 tt a neplatila jsem ani jednou. Ale bylo tam napsané, že od srpna je nějaká změna.

pladik
19. srp 2015

@pajulax Tak to jsem si vybrala blbou dobu :/ už to fakt vidím na termín porodu 29.2. jak mi všechno tak perfektně vychází 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru