• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Placenta na přední str. Bude mimi vidět na 3D/4D ultr.?

4. dubna 2010 
ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste někdo byl na 3D/4D ultrazvuku a máte placentu uloženou na přední straně......doktorka mi dnes řekla, že pokud mimi nebude v ideální poloze, nebude toho moc vidět :confounded: Máte někdo zkušenosti?
29. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, taky jsem měla placentu na přední straně, při UTZ jsem ležela na boku, byla jsem celá pokroucená, kolena na jinou stranu než břicho :slight_smile: , ale šlo to. Malá měla zabořenou tvářičku do placenty, ale i tak vyšly celkem OK fotky. Mám je tuším v albu.
29. bře 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé, tak to je dobrá zpráva a můžu se zeptat, kde jste na 3D byli? Koukala jsem, že si rodila v Brně, tak Prenatal, nebo Helios? Já jsem objednaná do Prenatalu, tak snad se to povede :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, také mám placentu na předni straně a na 4D jsme byli v Gennetu v Liberci a musím říct bylo to moc hezké, žádná zvláštní poloha. jen si malýho sestřička popošťouchla jak potřebovala a výsledek? No nádhera. Je to těžší si mimi natočit, ale ničeho se neboj, určitě vidět bude :wink:
30. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kacenkag, byli jsme v Heliosu. Doktorka taky malou šťouchala, ale té to bylo úplně fuk :slight_smile: , tak proto pak zvolila tu pokroucenou polohu :wink:
30. bře 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak moc děkuju, to jsem ráda, že to nějak udělají :slight_smile:
4. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek