Placenta na přední str. Bude mimi vidět na 3D/4D ultr.?

kacenkag
29. bře 2010

ahoj holky, chci se zeptat, jestli jste někdo byl na 3D/4D ultrazvuku a máte placentu uloženou na přední straně......doktorka mi dnes řekla, že pokud mimi nebude v ideální poloze, nebude toho moc vidět 😖 Máte někdo zkušenosti?

marrei
29. bře 2010

Ano, taky jsem měla placentu na přední straně, při UTZ jsem ležela na boku, byla jsem celá pokroucená, kolena na jinou stranu než břicho 🙂 , ale šlo to. Malá měla zabořenou tvářičku do placenty, ale i tak vyšly celkem OK fotky. Mám je tuším v albu.

kacenkag
autor
29. bře 2010

jé, tak to je dobrá zpráva a můžu se zeptat, kde jste na 3D byli? Koukala jsem, že si rodila v Brně, tak Prenatal, nebo Helios? Já jsem objednaná do Prenatalu, tak snad se to povede 🙂

2910
30. bře 2010

Ahojda, také mám placentu na předni straně a na 4D jsme byli v Gennetu v Liberci a musím říct bylo to moc hezké, žádná zvláštní poloha. jen si malýho sestřička popošťouchla jak potřebovala a výsledek? No nádhera. Je to těžší si mimi natočit, ale ničeho se neboj, určitě vidět bude 😉

marrei
30. bře 2010

Kacenkag, byli jsme v Heliosu. Doktorka taky malou šťouchala, ale té to bylo úplně fuk 🙂 , tak proto pak zvolila tu pokroucenou polohu 😉

kacenkag
autor
4. dub 2010

tak moc děkuju, to jsem ráda, že to nějak udělají 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru