Platily jste za screening v 1. trimestru u Apolináře?

pisisvori
14. pro 2013

Ahoj chci se zepat, jak je to teď u Apolináře. Já jsem byla na screeningu před 5 lety a nic jsem neplatila. Teďd mě moje dr. nahnala do Gennetu, nebyla jsem nadšané ten Apolinář je mi nějak milejší, ale říkala jsem si, že je to jedno a dozvěděla jsem se, že se tam za screening platí. Tak by mě zajímalo, jestli se změnilo proplácení pojišťovnou nebo prostě na tom jen některé pracoviště vydělává a jiné ne. Díky.

ffiinnkkaa
14. pro 2013

Ano..platila jsem 1500 a proplatila mi to pojišťovna v plné výši. Ale u všech pojištoven to tak být nemusí.

mamkamarketa
14. pro 2013

Ne,apolinar dela NT zdarma

nininka23
14. pro 2013

Já byla v nemocnici v Příbrami- NT zdarma

antoinet
14. pro 2013

Já zdarma, všechna vyšetření i ultrazvuk.

ladylass
14. pro 2013

my platili 1000Kč

lenixka
14. pro 2013

Já byla zdarma, ale na doporučení od mého doktora!! Jinak se za NT screening platí 1300 Kč. Byla jsem na soukromém pracovišti v Českých Budějovicích.

dujinka
14. pro 2013

V Gennetu platis 1100, napr. Ozp to proplaci zpetne, kdyz si o to pozadas..

edeltraut
14. pro 2013

Já jsem platila 500,-

svoba
14. pro 2013

1000Kč

luciesofi
14. pro 2013

Ano, 1200,-, ale 1000,- mi proplatila pojišťovna (ZPŠ)..

lenkalenulka
14. pro 2013

Ostrava 890,-

rebelie
14. pro 2013

Co jsem slyšela, tak to není tak, že by na tom jedno pracoviště vydělávalo a jiné ne, ale Apolinář na to prý snad má nějaký grant či co (nebo dělají nějakou pilotní studii), takže tam neplatí nikdo... na ostatních pracovištích záleží na dvou věcech - zda má člověk žádanku od gynekologa a u jaké je pojišťovny (třeba OZP to v situaci, kdy o ten screening zažádá gynekolog, platí). Já neplatila ani jednou, a to jsem nebyla u Apolináře.

scai
14. pro 2013

Já neplatila ani jednou. U obou holek jsem teda měla doporučení od gyndaře. Ale u první mi do doporučení on napsal, že mě tam odesílá na mojí žádost! Sám mi řekl, že asi budu platit. No ale pak tam po mě nechtěli nic 🙂
Gennet Liberec

cenichmat
14. pro 2013

Screening v 1. trimestru mají zdarma jen matky nad 35 let věku a nebo s genetickou diagnózou, ostatní platí. Tak mi to bylo aspoň řečeno, já teda nic neplatila 🙂

glimmer
14. pro 2013

já byla pokaždý na Královských Vinohradech a neplatila jsem nic ... 😉

fifina86
14. pro 2013

NT v kolínské nemocnici 1000 Kč

klaire22
16. pro 2013

Já tam byla v roce 2011 a neplatila jsem nic!

nicolette21
16. pro 2013

Predico Zlín 2011: 1400Kč

kristynulinka
16. pro 2013

Taky jsem byla v Prediku ve Zlíně letos a platila taky 1400 Kč a zdravotní pojišťovna mi proplatila 1000 Kč 🙂

savinga
17. pro 2013

Ahojky, mně moje paní doktorka dala hned žádanku k Apolináři, tam je to zadarmo, protože na to mají grand. V Gennetu to prý stojí 1100 Kč. Potom se jde ještě ve 20tt a to už je zadarmo i v Gennetu 🙂 . Záleži na doktorovi kam Tě pošle, ale oni moc dobře ví, kde to je zadarmo a kde se to platí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru