Platíte za normální fotku z ultrazvuku?

jeudi
3. led 2012

ahoj holky dnes jsem byla na ultrazvuku u pani doktorky rekla jsem si o fotku z ultrazvuku a platila jsem 30kc jak se plati a pak 90kc za snimek ,nikdy driv jsem za to neplatila ,to je naka novinka ted ze se plati i za obyc fotku? diky za odpoved

catherin89
4. led 2012

Za návštěvu Dr jsem neplatila nic za každou fotku z UZ 50kč ale nelituji, takové fotografie se nepořizují každý den.

clloi
4. led 2012

Poplatky jako těhotná sem neplatila a za obyčejnou fotku taky ne.

ustarana
4. led 2012

Ahoj, do doby než som dostala tehotenskú knižku, tak som platila 30 Kč, potom už nie. Za každú fotku z UTZ som platila 50 Kč.

pavcza
4. led 2012

V těhotenství jsem u současného gynekologa nikdy 30,- neplatila a ani za fotku ani za utz. Ani žádné spešl poplatky, jak jsou u gynekologů v modě. U své předchozí gynekoložky, kdy jsem byla krátce těhotná jsem krom vstupního poplatku 500,- zaplatila za 1. utz + fotku ani jsem nemrkla.

kettynka1234
4. led 2012

Já platila za fotečku miminka 50,- ( čekala jsem dvojčátka, takže 2x 50,-)
Když jsem chtěla zkontolovat miminka a od ultrazvuku do dalšího ultrazvuku byla dlouhá doba, tak jsem si ultr zaplatila 400,-
4D ultrazvuk nás stál 1000,- fotečky a dvd bylo v ceně ( ale nikdo nám neřekl, že se u dvojčat vše hodně špatně vidí ( samá noha, samá ruka) Takže při větší představivosti máme za 1000,- dvd a fotečku miminka ( druhé bylo překryto prvním miminkem)
* za fotečky miminka bych dala klidně i víc. Je to krásná vzpomínka 🙂

pajav
5. led 2012

Pokaždé 50,- za ks, všude.

paja83
5. led 2012

Také platím 50Kč / fotku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru