Po jak dlouhé době po uhnízdění je něco vidět na UTZ?

annulinka
22. zář 2010

V sobotu jsem našla na testíku // dálnice, tak jsem neváhala a běžela k dr. hned v pondělí, ten ale na utz nic neviděl .. ale vzal krev a HCG byl 921.. příští středu jdu na další utz, to už by mělo být něco vidět ne?? podle PM bych měla být 5tt ale nevím kdy byla ovulace a ms jsem taky vždycky měla nepravidelně..

len.z
22. zář 2010

Pokud jsi v 5tt tak už by tam bělo být něco vidět určitě, já když byla poprvé na utz, tak jsem tam měla takovou piditečku a dr říkala že je to tak 3-4 tt.....ale podle poslední MS mi to vycházelo na 6 tt 😅

lulunka
22. zář 2010

@annulinka buď v klidu miminko je vidět na utz až když je 1000jednotek hCG takže u tebe ani nic vidět nemohl..u mě viděl včera pěkné počínající těhotenství a vím na 100% že jsem byla 23DPO..takže vlastně 39DC🙂

jaspina
22. zář 2010

U mě byla na začátku vidět jen zvýšená sliznice a to i když jsne měla HCG 6500 a mezi 6 a 7tt jen váček, pak jsem měla kontrolu po týdnu a tam už byl i člobrda se srdíčkem - to bylo tak 8tt. Takže bych řekla, že je to u každého malinko jinak 😉

marketuska
23. zář 2010

já se z ultrazvuku vrátila teď, poslední MS 17.8. (omlouvám se, budu muset dostudovat jak se ty tt počítají 🙂 ) a na ultrazvuku byl takový tmavý flíček - prý velikost odpovídá uvedenému datu poslední MS a na další se mám objednat za 3 týdny.

paolin
23. zář 2010

ahojky, u nás v 5.tt vidět milimetrové těhu, HCG kolem 1300. srdíčko vyjuklo až po 7.tt

matysekk
23. zář 2010

ahoj,vůbec se neboj.Já jsem byla na ultrazvuku v sedmém týdnu a nic.Doktorka mi řekla ať se neraduju,že může jít o zamlklé téhotenství.Za dva týdny jsem šla k jiné doktorce a srdíčko tam bylo vidět.U každého je to opravdu jinak.Držím palce. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katie_25
10. říj 2010

Ahoj holky, byla jsme u doktora na kontrole a ten mě vyděsil s mimoděložním těhotenstvím. V 5tt dle PM jsem měla HCG 829, takže hodnota je snad ok.. příští týden mě čeká další odběr krve a pak kontrola, nemůžu se dočkat hodnoty HCG a taky UTZ, jeslti to bude v pořádku a bude už něco vidět. 🙂 😉

slunickoseznam.cz
10. říj 2010

Já byla na prvním uzv na konci 5 týdne a byl tam 5mm gestační váček 🙂
Jinak moc gratuluji a přeji bezproblémové těhotenství

lukza
11. říj 2010

mě doktr ukázal gestační váček 3-4týden viz fotečka v albíku,ale u každého je to jiné někomu jde vidět dřív někomu později a taky hodně záleží jak moc dobrý má gyndař UTZ takže neboj mimi bude tam kde má být jen ještě není vidět.gratuluji k těhu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru