Po odběru plodové vody jste rodily v termínu?

lucildol
10. zář 2007

Holky, které z vás byly na odběru plodové vody, rodily jste v termínu?
Slyšela jsem, že při odběru je pravděpodobnější dřívější porod, já jsem opravdu porodila o měsíc dřív. Tak by mě zajímalo, jak jste na tom byly vy ostatní.

lucinamamina
10. zář 2007

lucidol:zajímavý poznatek.Já jsem teď byla na odběru plodové vody,tak by mě to docela taky zajímalo.A je pravda,že mám kamarádku,která taky byla na amniocentéze a miminko se narodilo předčasně.

johanda
10. zář 2007

Ahoj, já jsem byla taky na AMC a od 31 do 34 týdne mě hospitalizovali na udržení těhotenství. Rodila jsem o 11 dní dřive, tzn. v termínu. Je ovšem pravda, že u starší dcerky jsem byla celé těhu v pohodě a rodila jsem dříve o měsíc. Tak nevím, jestli prostě nejsem na ty dřívější porody stavěná.

bledulka
10. zář 2007

tak já jsem taky byla na AMC a rodila jsem v termínu.Prcek se narodil v 40+1
ve 2.17 hodin,takže to nestihl o fous 😀

helllena
19. led 2008

tez jsem byla na amc a rodila jsem v terminu, o tri dny driv, nez jsem mela vypocitany termin..asi amc na to vliv nema

lukin
19. led 2008

Já mám dojem, že tím předčasným porodem po amniu se myslí tak 24. týden apod. Nedávno tu byla chudák holka (myslím mayova nebo tak nějak), která právě rodila ve 24. týdnu, ale nejsem si jistá, zda šla na amnio.

jabber
19. led 2008

já jsem byla na AMC a rodila jsem 41tt přesně a to se ještě malé ani zdaleka ven nechtělo 🙂, neřekla bych, že AMC nějak souvisí s předčasným porodem 😉

vivian
20. led 2008

Já byla taky na AMC a rodila jsem druhý den PO termínu... Termín byl 30. 10. a malá se narodila (spontánně) 1. 11. 🙂

uzlik23
21. led 2008

ahoj já na odběru plodovky byla a rodila jsem až na třetí termín, vůbec né dřív i když jsem si to tedy moc přála.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru