Po odběru vzorku z čípku mě bolí podbřišek

kacenkag
27. únor 2010

holky prosím o radu, ve čtvrtek mi doktorka brala vzorek z čípku, že prej jednou za těhu to dělá a že to budu mít aspoň za sebou, docela to bolelo, upozornila mě, že můžu i trochu špinit ten den.......nešpinila jsem, ale od té doby mě ten čípek bolí a celý podbřišek. Měla jste to některá? Jsem ve 14tt, díky za rady, jsem z toho docela nervózní..... ☹

katchi
27. únor 2010

Kamarádka říkala, že se to dělá, aby byla kontrola. Bolesti jsou asi jak kdy, třeba spousta holek mi psala, že špiněj nebo maj bolesti i po jormlní prohlídce na gyndě, což j jsem třeba neměla nikdy. A neboj, mě ten čípek čeká taky, páč to mám sledovaný již několik let...

kacenkag
autor
27. únor 2010

takže by to nemělo být nic vážného? nejde o tu bolest, ta není tak hrozná, spíš o ten pocit, jestli se tam tím nemohlo něco pokazit ..... je to moje první těhu, jsem ze všeho pěkně vyprdlá

katchi
27. únor 2010

Já myslím, že by to mělo být ok, pokud bolest i špinění bude přetrvávat, tak jdi klidně na kontrolu. Je lepší tam jet zbytečně, než pak pozdě...a neboj, já jsem taky na začátku prvního těhu a pořád se bojím, aby bylo vše v pořádku. Na první KO jdu v pondělí...

ivanau
28. únor 2010

Ahoj mě brali stěr z čípku na začátku taky, že je lepší to udělat zkraje než v pokročilém těhu. Taky mě pak pobolíval podbříšek a špinila jsem asi 4dny...a taky jsem byla dost vyplašená, takže tě chápu. Kdyby se to nezlepšovalo, zajdi k ní znovu, aspoň pro uklidnění...mě se to postupně lepšilo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru