• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prečo mám platiť za screening, keď to platí poisťovňa?

3. května 2011 
ahojte mamičky :slight_smile: chcem sa vás opýtat,prečo si mám platit vyšetrenie screeningu ked to platí poistovna? :frowning2: mám platit 1500korun,samozrejme,že tam pojdem aj keby to malo stát 2000 ale nejde mi to do hlavy,čo som sa pýtala ani jedna neplatila.
29. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka00 dr ti co na to odpovedal?
29. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zatial tam len idem som objednaná najprv na krv a potom na ten srcening
29. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka00 ahoj já sem si v 1. a ani ve 2.trimestru screening neplatila :sweat_smile:
pokud ti dala doktorka žádanku na screening tak by jsi platit neměla :slight_smile:
29. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas jedna poj. proplaci 2000Kc v tehu a proste se donese doklad a oni to proplati.. nemas to taky tak?
a 1500Kc no fiha, ja platila 700Kc...
29. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka00 zalezi jestli jsi rizikovy pripad ci ne...poku ne-platis si to, pokud je duvod pro provedeni,neplatis... Ja mela jit na placeny,ale nemeli volny termin,tak mi dr. 'napsal diagnozu' a sla jsem do jine nemocnice a nehradila nic. Osobne-sla bych i kdyby to stalo vic. Za tu jistotu to stoji :wink:
29. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka00 a aku mas poistovnu?
29. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ved práve že som rizikový prípad,ale ani mi nepovedala,že mi to potom poistovna preplatí,samozrejme že si to zaplatím o tom niet pochýb,len som chcela vediet ako to mali iné žienky :slight_smile:
29. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
všeobecnú zdravotnú
29. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka00 pre istotu sa opytam - vseobecnu zdravotnu cesku ci slovensku?
30. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
latvia českú
30. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka00 tak ja som za screening neplatila, ani neviem o tom zeby niekto zan platil :sweat_smile: ja na tvojom mieste zavolam do poistovne a opytam sa preco musis platit ked to uhradzaju, uvidis co ti povedia, mozno poradia co povedat dr aby si neplatila.
30. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dakujem vám za odpovede,urobím to,že pojdem do poistovne,to bude najlepšie.
1. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka00 podle mě je důležité, o jakém screeningu se tady bavíme. Prvotrimestrální se většinou platí, je "nový" a zatím se bere jako nadstandard, screening ve druhém trimestru (triple testy) jsou "staré" a hrazené pojišťovnou.
1. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka00 ahoj, jak píše helulela, za protrimestrální screening se platí, protože jej pojišťovny berou jako nadstandard. Já měla u svého gynekologa zaplacenou nadstandardní péči, proto jsem za tento screening neplatila, ale kdybych neměla, tak taky platím. A taky mi říkal něco o částce cca 1500 Kč (jedná se o Pronatal v Praze Modřanech).
2. kvě 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Tak ten screening v 1.trimestru se platí.V Brně taktéž 1500Kč.
2. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia já sem taky ani za jeden nemusela platit :sweat_smile:
je pravda že sem měla na oba screeningy žádanku a holky co znám od nás z města tak taky ani jedna neplatila
ale je pravda že u nás se to vyšetření dělá ve vedlejším větším městě kde jsou o hodně líp vybavení :sunglasses:
2. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já taky budu platit 2000 kč,ale myslím,že to zato stojí:slight_smile:
3. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek