Prenatal Brno. Dělá VVV MUDr. Vlašín?

lucie255
24. únor 2012

Ahoj holky, jsem objednaná na VVV ve 20týdnu. Jen mě zajímá jestli to dělá i Mudr. Vlašín? Nebo se jen specializuje na VVV ve 12týdnu? Můžu se objednat zrovna k němu?

daee
24. únor 2012

Ahoj, můžeš se objednat přímo k němu, já to tak udělala hned po NT ve 12tt. Je o něj velký zájem a mívá dost plno.

merja
24. únor 2012

Ahoj já jsme k němu šla taky na 12tt a jsem objednaná na další ve 20tt a budu pokračovat. Nedělá 3D - neuznává to .

kacii
24. únor 2012

ve 12 tt jsme byli u nej, ve 20 tt u pani doktorky, taky byla moc dobra... ja si rikala, ze kdyz nam rekl ze ve 12.tt je vsechno ok a rekl nam i pohlavi, tak neni treba k nemu chodit zase ve 20.tt ze je asi hodne zaneprazdneny pripady, kteri se k nemu sjizdeji z cele republiky u nichz diagnostikovali nejake komplikace a kdyby se jinym doktorum neco nezdalo, tak by si jej prizvali ke konzultaci... 🙂

m.artina
24. únor 2012

Ahoj, zrovna jsem dnes odtamtud přišla. Můžeš se objednat i k MUDr. Vlašínovi, ale ostatní lékaři jsou také výborní, byla jsem u MUDr. Drábkové a MUDr. Pavkové a nemůžu si je vynachválit - vstřícný přístup, pečlivý ultrazvuk, neměly problém odpovídat na mé otázky.

staninka77
24. únor 2012

@lucie255-Já tam byla u všech třech kluku jenom u něj.
A před 12.lety byl ještě na Kozí i tam jsme byli přímo u Vlašína a jednou mě měla dr.Čuprová taky byla dobrá. 🙂
Nemohu si na ně vubec stěžovat.
Jen v tom 12.tt my dr.Vlašín neřekl co to bude nebyl si jistej nevím jak ted zda to tak brzo pozná nebo né.
Určitě se k němu obědnej myslím že nebude žádnej problém. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru