• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Při vyšetření nebyla vidět srdeční činnost. Změní se to?

26. října 2014 
Petule12: Juj, kdybys mela pravdu, ulevilo by se mi a mohli bychom to zacit zase zkouset :wink: Ale radeji uz nic neplanuji - druhe tehotenstvi by mi vyslo vytecne tak, ze by me zamestnavatel nemohl vyhodit pro nadbytecnost uz ve dvou letech ditete (mam rychle cerpani) a ja bych se o nej mohla do trech let postarat v klidu! Tak dej vedet, jestli se s mimi drzite a my se o to kdyztak zacneme, jak tvrdis, po 2. menstruaci snazit :sunglasses:
25. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nesnažime se otěhotnět ale mam problem takový že jsem 6až7 tydnu těhotna ve čtvrtek 23.10 mi doktor řekl že mam zamlkle těhotenstvý a poslal mě na revizi dělali mi jen odběr krve a EKG jestli mužu podstoupit ten zakrok jinak nepoznavám na sobě že bych měla potratit nemam žadne bolesti a ani nešpinim dokazali by ste mi nekdo poradit co mam dělat?? a doktor mi to řekl tak že vše okolo roste jen malýmu srdičko ne prosim porad te mi někdo bojim se toho mam jen čas do tyhle středy DĚKUJI VŠEM A TO MOC ZA ODPOVĚD A ZA RADU
26. říj 2014 ve 21:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dembisek Byla jsi v nemocnici nebo u svého dr.? Já bych si určitě nechala udělat odběry na hcg a minimálně jeden kontrolní utz.
26. říj 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek