Při vyšetření nebyla vidět srdeční činnost. Změní se to?

berenicka
28. srp 2007

Ahojte těhulky, všem Vám moc gratuluji a přeji ať Vám to taky všechno dobře dopadne a ten nejšťastnější konec. Já už jsem jeden takový měla, máme doma 10ti měsíčního chlapečka a chtěli jsme druhé. V 7. t. byla na utz krásně vidět srdeční činnost a včera jsem byla na vyšetření 10t. a bohužel nic, ale dr. říkala, že velikost embrya odpovídá dnešnímu dni těhotenství. Tak jsem Vás chtěla poprosit, jesti nemá některá z vás zkušenosti s tím, že by jednou srdíčko vidět nebylo, protože jej utz třeba nedovedl zaznamenat a potom bylo vše v poho. Už se připravuji na nejhorší, ale ještě je ve mně malinká naděje ☹

akdar1
25. lis 2009

Petule12: Juj, kdybys mela pravdu, ulevilo by se mi a mohli bychom to zacit zase zkouset 😉 Ale radeji uz nic neplanuji - druhe tehotenstvi by mi vyslo vytecne tak, ze by me zamestnavatel nemohl vyhodit pro nadbytecnost uz ve dvou letech ditete (mam rychle cerpani) a ja bych se o nej mohla do trech let postarat v klidu! Tak dej vedet, jestli se s mimi drzite a my se o to kdyztak zacneme, jak tvrdis, po 2. menstruaci snazit 😎

dembisek
26. říj 2014

Ahoj holky nesnažime se otěhotnět ale mam problem takový že jsem 6až7 tydnu těhotna ve čtvrtek 23.10 mi doktor řekl že mam zamlkle těhotenstvý a poslal mě na revizi dělali mi jen odběr krve a EKG jestli mužu podstoupit ten zakrok jinak nepoznavám na sobě že bych měla potratit nemam žadne bolesti a ani nešpinim dokazali by ste mi nekdo poradit co mam dělat?? a doktor mi to řekl tak že vše okolo roste jen malýmu srdičko ne prosim porad te mi někdo bojim se toho mam jen čas do tyhle středy DĚKUJI VŠEM A TO MOC ZA ODPOVĚD A ZA RADU

veroniquecz
26. říj 2014

@dembisek Byla jsi v nemocnici nebo u svého dr.? Já bych si určitě nechala udělat odběry na hcg a minimálně jeden kontrolní utz.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru