Vyšetření
safea7
13. čer 2012

Přístroj AngelSounds, jste spokojení ?

Zdravím všechny a mám dotaz jak jste s domácím utz spokojení a je možné,slyšet srdíčko dříve?Porovnáváme to s našimi srdíčky a je to tišejší,ale pravidelné a rychlejší,je to srdíčko minimka???
ebsian
14. čer 2012
Taky ho mám objednaný, tak jsem zvědavá..Snad by to mělo být ve 14tt pěkně slyšet.. x-) Přes ten utz to bylo mega slyšet na screeningu, nádhera.. x-) x-)
Až přijde dám vědět. Ale četla jsem na něj jenom chválu..
majcam
14. čer 2012
V návodu píšou,že by srdíčko mělo být slyšet od 12t,já ho začala používat až v 16t,měla jsem nějaké komplikace,a jsem šťastná, že jsem si ho pořídila.To srdíčko je jako když cválá kůň 😉 a je to hodně rychlé,ještě se tím UTZ může narazit na vlastní tep 😉 ,to jen aby nedošlo k záměně se srdíčkem miminka :-o
kalipso
14. čer 2012
Mám jinou značku, ale bude to asi všechno podobný. Zkoušeli jsme to poprvé včera (takže 17tt) a chvilku trvalo než jsem srdíčko našla, furt se mi tam motalo moje srdce (nebo krev z placenty). Ale pak bylo slyšet moc pěkně, takové hodně rychlé klepání, prostě rychlé srdíčko. Jsem ráda, že ho mám, uklidnila jsem se, že je mimčo pořád tam a snad se mu daří dobře x-)
teerka
14. čer 2012
Za mě spokojenost, nezapomeň pod to dát utz gel, je to lépe slyšet. Ale stačí i lubri gel :-N Rychlost srdíčka miminka je asi 120x za minutu. Je to jako když si říkáš tdm-tdm-tdm-tdm co nejrychleji to jde. Pak to je miminko 🙂 Mě se tam hodně motal zvuk mé tepny, co vede jakoby ve stehně. Alespoň tak mi to bylo řečeno. Ale mimi jsme vždy našli

Začni psát odpověď...

Odešli