Přístroj AngelSounds, jste spokojení ?

safea7
13. čer 2012

Zdravím všechny a mám dotaz jak jste s domácím utz spokojení a je možné,slyšet srdíčko dříve?Porovnáváme to s našimi srdíčky a je to tišejší,ale pravidelné a rychlejší,je to srdíčko minimka???

ebsian
14. čer 2012

Taky ho mám objednaný, tak jsem zvědavá..Snad by to mělo být ve 14tt pěkně slyšet.. 😵 Přes ten utz to bylo mega slyšet na screeningu, nádhera.. 😵 😵
Až přijde dám vědět. Ale četla jsem na něj jenom chválu..

majcam
14. čer 2012

V návodu píšou,že by srdíčko mělo být slyšet od 12t,já ho začala používat až v 16t,měla jsem nějaké komplikace,a jsem šťastná, že jsem si ho pořídila.To srdíčko je jako když cválá kůň 😉 a je to hodně rychlé,ještě se tím UTZ může narazit na vlastní tep 😉 ,to jen aby nedošlo k záměně se srdíčkem miminka 😲

kalipso
14. čer 2012

Mám jinou značku, ale bude to asi všechno podobný. Zkoušeli jsme to poprvé včera (takže 17tt) a chvilku trvalo než jsem srdíčko našla, furt se mi tam motalo moje srdce (nebo krev z placenty). Ale pak bylo slyšet moc pěkně, takové hodně rychlé klepání, prostě rychlé srdíčko. Jsem ráda, že ho mám, uklidnila jsem se, že je mimčo pořád tam a snad se mu daří dobře 😵

teerka
14. čer 2012

Za mě spokojenost, nezapomeň pod to dát utz gel, je to lépe slyšet. Ale stačí i lubri gel 😅 Rychlost srdíčka miminka je asi 120x za minutu. Je to jako když si říkáš tdm-tdm-tdm-tdm co nejrychleji to jde. Pak to je miminko 🙂 Mě se tam hodně motal zvuk mé tepny, co vede jakoby ve stehně. Alespoň tak mi to bylo řečeno. Ale mimi jsme vždy našli

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru