• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosím je to opravdu holčička? Co myslíte?

11. září 2013 
Včera nám dr řekl že je to holčička ale já na ten obrázek stále čučím a čučím a nevím nevím asi si jí moc přeju že už tomu nevěřím :frowning2:
10. zář 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nejsem dr, ale podle me je to spis kluk:/ Alespon podle toho, jak nam ukazovali nasi holcicku na utz zhruba v tomto tydnu..ale vyjasni se to az pozdeji..jeste je treba pockat :slight_smile:
11. zář 2013 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vypadá to opravdu na holčičku, je to pohled jakoby zezdola mezi roztažené nožičky.Ty dvě velké bílé kuličky jsou hlavice stehenních kostí kolem jsou stehýnka a mezi nima vidím holku :slight_smile:
11. zář 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pokud bych se na to podívala stejně jako @sisaman (a to jsem se na to tak podívala, aniž bych četla její komentář), tak tam taky vidím holku...
11. zář 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych to viděla na holčičku :slight_smile:
Mrkni na moje foto a to je jasný chlapeček a je v tom dost rozdíl od toho tvého.
11. zář 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já tam teda vidím kluka, nevím, ale příjde mi to jak kouličky a pindík :sweat_smile: . Ale taky nejsem doktor, takže to klidně může být i ta holka, jen je to asi braný z blbýho úhlu. U nás to vypadalo takhle, ale je to teda braný z jinýho úhlu, než u vás
11. zář 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Podle mě je to brané ze špatného úhlu a těžko pak říct, počkala bych do další kontroly a tak by už to mělo být vidět zřetelněji, ale z mého pohledu to vypadá jako kulky a pindík, takže za mě taky kluk. Ale nevěsila bych hlavu, jisté to bude po porodu, mám pár kamarádek, kterým se dr. zaručoval že to bude kluk a bylo tomu naopak.
11. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já tam teda (na té spodní fotce) vidím kávové zrníčko a tudíž holčičku. Chlapeček už by měl podstatně zřetelně vyrýsovaný pindík. Moje holčička (3x potvrzená-ve 13.tt, v 17.tt a ve 20.tt, tak snad skutečná :slight_smile: ) vypadá na uzv podobně, když jsem čekala dle uzv chlapečka (který se taky narodil), tak ten pindík je opravdu už hezky vidět a to už někdy v 17.tt, natož ve 22.tt. Tady ho teda hledám marně a hlavně-věřila bych doktorovi a ne laikům na MK :wink: .
11. zář 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já bych řekla holka!
11. zář 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě to přijde jako holka. Kluk by měl ty varlatka takový kulatejsi.
11. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek