Prosím je to opravdu holčička? Co myslíte?

jitaportova
10. zář 2013

Včera nám dr řekl že je to holčička ale já na ten obrázek stále čučím a čučím a nevím nevím asi si jí moc přeju že už tomu nevěřím ☹

matfyz
11. zář 2013

...nejsem dr, ale podle me je to spis kluk:/ Alespon podle toho, jak nam ukazovali nasi holcicku na utz zhruba v tomto tydnu..ale vyjasni se to az pozdeji..jeste je treba pockat 🙂

sisaman
11. zář 2013

vypadá to opravdu na holčičku, je to pohled jakoby zezdola mezi roztažené nožičky.Ty dvě velké bílé kuličky jsou hlavice stehenních kostí kolem jsou stehýnka a mezi nima vidím holku 🙂

vera_vila
11. zář 2013

Pokud bych se na to podívala stejně jako @sisaman (a to jsem se na to tak podívala, aniž bych četla její komentář), tak tam taky vidím holku...

iluss
11. zář 2013

Taky bych to viděla na holčičku 🙂
Mrkni na moje foto a to je jasný chlapeček a je v tom dost rozdíl od toho tvého.

yfka30
11. zář 2013

Já tam teda vidím kluka, nevím, ale příjde mi to jak kouličky a pindík 😅 . Ale taky nejsem doktor, takže to klidně může být i ta holka, jen je to asi braný z blbýho úhlu. U nás to vypadalo takhle, ale je to teda braný z jinýho úhlu, než u vás

jetynka
11. zář 2013

Podle mě je to brané ze špatného úhlu a těžko pak říct, počkala bych do další kontroly a tak by už to mělo být vidět zřetelněji, ale z mého pohledu to vypadá jako kulky a pindík, takže za mě taky kluk. Ale nevěsila bych hlavu, jisté to bude po porodu, mám pár kamarádek, kterým se dr. zaručoval že to bude kluk a bylo tomu naopak.

elana
11. zář 2013

já tam teda (na té spodní fotce) vidím kávové zrníčko a tudíž holčičku. Chlapeček už by měl podstatně zřetelně vyrýsovaný pindík. Moje holčička (3x potvrzená-ve 13.tt, v 17.tt a ve 20.tt, tak snad skutečná 🙂 ) vypadá na uzv podobně, když jsem čekala dle uzv chlapečka (který se taky narodil), tak ten pindík je opravdu už hezky vidět a to už někdy v 17.tt, natož ve 22.tt. Tady ho teda hledám marně a hlavně-věřila bych doktorovi a ne laikům na MK 😉 .

prcek91
11. zář 2013

já bych řekla holka!

leni78
11. zář 2013

Mě to přijde jako holka. Kluk by měl ty varlatka takový kulatejsi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru