Protilátky proti miminku po amniocentéze. Měly jste to?

kutcher
5. zář 2011

Ahoj holky, mám kr. skupinu A+ takže u mě by problém být neměl, ale jsem po odběru plodovky a doktorka říkala, že po amc to někdy může takhle zareagovat... za 2 týdny jdu znovu na krev, jestli to poroste nebo se to srovná. U 1. těhu se to po amc nedělo a teď mě strašej, že bych kvůli tomu mohla jít na amc znovu, ale toho se bojím, vždyť mimi už je poměrně velké a mohou mu něco udělat a říkala i něco o předčasným ukončení těhu - to snad ne, to furt to jejich píchání jehlama do každýho a pak z toho jsou problémy, měla to některá z vás? Opravdu se postupuje takto? To není nějaká injekce i pro RH posit. matky?☹

sylvia_p
5. zář 2011

ahoj, já nemám zkušenost s protilátkami po amc, ale také jsem A+, nyní ve 22. tt. a vyšly mi nějaké specific. protlátky, doktorka mi jen řekla, že mě budou "více sledovat". Z toho, co jsem si nastudovala na netu, to vypada, že pro RH+ matky asi žádná injekce není, týká se jen RH-. Každopádně Ti moc držím palce, dobře to dopadne.

ludva
5. zář 2011

@kutcher Ahoj, no já tedy nevím, ale AMC se snad dělá jen do určitého týdne ne? Pokud byly výsledky VV vad v pořádku, tak nechápu proč by ti dělali AMC znovu?? A co se zeptat třeba dr. Kouckého na www.porodnice.cz?
Držím palečky, aby bylo vše v pořádku 😉

kutcher
autor
6. zář 2011

@ludva no prej aby to zjistili přímo od mimi, no mně to příjde taky divný... já si myslím, že na porodnice.cz stopli příjem dotazů, ne? A děkuju🙂 @sylvia_p tobě taky děkuju...

ludva
6. zář 2011

@kutcher Myslím, že je to na porodnici o náhodě, ale dlouho jsem tam nebyla 🙂
Tak se zkus ještě podívat na www.prozeny.cz, tam taky odpovídal Koucký....
Zdá se mi to divný, bála bych se předčasného porodu ☹ Asi bych to konzultovala ještě s někým... Nebo zkus zavolat třeba do Gennetu, tam je taky internetová poradna a jsou tam fakt odborníci 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru