První poradna v Praze - Podolí, co mě tam čeká?

shynne
13. pro 2011

Na co se připravit? Jak to tam funguje? Kdy bude následovat první monitor?Díky za informace🙂

belunkaa
13. pro 2011

Juj to by mě také zajímalo-jsem teprve na začátku ale o Podolí rozhodnuto už dávno 🙂

jinaja
13. pro 2011

Pokud si dobře pamatuju, tak na první poradnu si musíš donést moč. Ráno před poradnou ještě musíš zajít do kartotéky, kde ti vystaví kartu a s tou pak jdeš do sesterny...dáš jim tu kartu a oni ti dají papírek na tu moč. Pak tě pozvou do sesterny, zváží, změří tlak a odešlou k nějakému doktorovi na prohlídku. Doktor tě prohlídne a pozve na další týden. Při druhé poradně se už dělá monitor. Na monitor doporučuju vzít pití a něco k jídlu...nejlépe něco sladkého..Miminko nesmí při monitoru spát, pak se musí monitor opakovat...a sladké či pití ho většinou probudí...Já takhle strávila na monitorech hodiny...přišla v 8h ráno,Matýsek spal...tak se musel monitor opakovat...domů jsem odcházela většinou až okolo 14-15h...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru