První ultrazvuk. Bude už vidět miminko?

svetluska.l
25. črc 2007

Ahoj holky,jsme ted takova cela zmatena,jsem asi ve druhem mesici,zitra jdu poprve na ultrazvuk a vlastne potvrzeni miminka...tak me zajima,jestli to uz bude videt a jestli kdyz se pocita tehotenstvi a stari plodu jinak....od kdy je vlastne videt na UZ?Od sesteho tydne tehotenstvi nebo od sesteho tydne stari plodu?Jeste nemam mimco potvrzene/3testy..vsechny pozitivni,prsa me boli,brisko nafoukle/ a uz mam o nej strasnej strach...jak se tomu branit,abych se nestresovala?Dik za radu,vsem hezky den 🙂

tournesol
13. črc 2012

Ahoj, tak se chci zeptat na to samé 🙂 Poslední MS 2.6. a 12.7. se na testu objevila slabší druhá čárka.Na příští pátek (20.7.) jsem objednaná na UZ - myslíte, že bude něco vidět?? 😨

ckei
13. črc 2012

@tournesol to budeš 7tt, počítám-li správně, takže už by něco vidět být určitě mělo 😉

tournesol
13. črc 2012

Jé, to by bylo fajn 🙂 Je to docela neplánované, protože mám syndrom polycyst. vaječníku, ale právě proto bychom byli moc rádi, kdyby to vyšlo bez prášků, laparoskopie atd. Těhu ještě od dr. potvrzené nemám, ale zvětšila se mi prsa a poslední dva dny je mi ráno pěkně šoufl 😝

inivana
28. lis 2012

Má niekto skúsenosti s tým, že lekár videl na ultrazvuku niečo, čo označil za plod ale v skutočnosti to plod nebol? 😖

petra812
12. bře 2013

Ahoj,dnes jsem byla u paní doktorky,protože jsem si dělala test a vyšel mi pozitivní,dělala jsem si poslední dneska ráno a vyšel taky pozitivní... u Paní doktorky jsem byla,dělala mi ultrazvuk a říkala,že tam nic nejde vidět,tak mi sestra vzala hcg a že si mám zavolat ve čtvrtek tak doufám,že všechny 3.testy nelhaly,moc se na mimi těšíme.

verula111
22. bře 2013

@petra812 Ahoj, tak jak ti dopadla návštěva u doktora? Já jsem byla na krvi v pondělí a vyšlo mi, že jsem těhotná. K doktorovi se chystám příští týden a doufám, že bude vše ok. 🙂

coccinella
27. zář 2013

Ahojky,
našla jsem na internetu tento článek a z více zdrojů jsem zaznamenala, že ultrazvuky nejsou zrovna prospěšné miminku.. tak jen o tom chci informovat, obrázek si udělejte samy..
pá 🙂
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2008_8_ultrazvu k.pdf

coccinella
27. zář 2013

Omlouvám se za špatně zkopírovaný odkaz, vkládám funkční:
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2008_8_ultra...

marketka3
29. črc 2014

@martule20 ahoj martule a holky gratluju k tehotenstvi🙂 vypada to ze jsme na tom stejne dneska jsem byla u doktota a sel videt taky jen vacek...jsem nedockava s porad se stresuju uz se nemuzu dockat jak uvidim bit srdicko snad bude vsecko v poradku🙂

lidka193
14. srp 2014

holky chtěla bych se zeptat, minulý týden mi doktorka řekla, že jsem těhule cca 5-6 týden, příští týden jdu na kontrolu a chtěla bych fotečku z ultrazvuku, o tu fotečku si musím říct? Platí se za to něco? Není to blbí hned tak ze začátku dělat si fotečku? Viděla jsem právě zde že holky tu mají fotky už v 5 týdnu apod.. díky za info...

marlly
25. srp 2015

Ahojte holky , měla bych na vás prosbu 21.7 jsem měla MS do 25.7,což je u mě tato doba normální.S přítelem se snažíme o mimi teprve dva měsíce.Antikoncepci jsem nebrala už 3roky.Druhá MS se dostavila jen na chvilku 17.8-20.8 a to ve stylu špinění a růžového výtoku.Dnes jsem byla u p.doktora , dělal mi UT,ale tam nebylo nic vidět,tak mi vzala sestřička krev a v jednu si volám o výsledky.Je možné aby se nám to povedlo?Moc bychom si to přáli.

andieraur
1. čer 2016

Ahojte tehulky. Jsem tu uplne prvne, vcera jsem zjistila, ze jsem tehotna, dve krasne tluste carky 😊 takze se snazim posbirat, co nejvic informaci 😊 Byl to celkem fofr, 25.4. jsem vysadila prasky a uz je to tu. Zitra se budu objednavat k doktorce a oznamim ji tu novinu, tak jsem zvedava, co se bude dit. Hlavne, aby bylo vsechno v poradku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru