• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotrimestrální screening - do kterého Gennetu?

29. června 2014 
Ahoj, čeká mě prvotrimestrální screening a řeším, zda se objednat do Gennetu Liberec nebo do Prahy na Letnou (tam je prý dobrý dr. Hynek). Jaké máte zkušenosti s konkrétními lékaři, doporučení, budu ráda za každý podnět. díky
11. únor 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gennet na Letné absolutně bez výhrad. Profesionální chování, na odběr krve se téměř nečeká, na ultrazvuku perfektní jednání - paní doktorka vše vysvětlila, ukázala. Zítra tam jdu na UZ II. trimestru - tak dám vědět zda na mě byli zase tak hodní, protože jdu k jiné paní doktorce :slight_smile:
12. únor 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na Letné u MUDr. Kilijánové. Půlhodinový podrobný ultrazvuk, kdy mi vše ukázala, vysvětlila, vytiskla fotku.
12. únor 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
K MUDr. Hynkovi do Gennetu na Letné jsem chodila na screeningy v r. 2011. Naprostá spokojenost, pan doktor je velmi příjemný a profesionální. :slight_smile:
12. únor 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska byla opět v gennetu u pí. doktorky Kiliánové a naprostá spokojenost. Takže Gennet na Letné absolutně bez výhrad :slight_smile:
13. únor 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla v Liberci a též jsem byla spokojená:slight_smile: Dr. mi vše vysvětlila, ukázala, když jsem jí řekla, že stejně asi nic neuvidím, ukázala a vysvětlila mi to znovu. Fotky jsem si nechala poslat na mail. Za 3 fotky jsem platila jako za 1:slight_smile: Byla jsem tam na obou screeningách. Bohužel už si nepamatuji jméno doktorky:frowning2:
13. únor 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokud se nepletu, tak to byla Mudr. Johannová:wink:
13. únor 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky holky, v úterý uvidím, co mi řekne mudr a objednám se
16. únor 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mijave Ahoj , mužu se zeptat jestli Ti mudr Kiliánová řekla co to bude už ve 12tt? já tam jdu v prvním trimestru a jsem zvědavá. díky:slight_smile:
23. lis 2013 v 18:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monik13 ne ne, to je jeste moc brzy :slight_smile:
26. lis 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj @mijave
jaká je dr.KILIÁNOVÁ ?
na emiminu píšou docela nic moc o ní
děkuji
29. čer 2014 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek