Prvotrimestrální screening - do kterého Gennetu?

janikula
11. únor 2013

Ahoj, čeká mě prvotrimestrální screening a řeším, zda se objednat do Gennetu Liberec nebo do Prahy na Letnou (tam je prý dobrý dr. Hynek). Jaké máte zkušenosti s konkrétními lékaři, doporučení, budu ráda za každý podnět. díky

mijave
12. únor 2013

Gennet na Letné absolutně bez výhrad. Profesionální chování, na odběr krve se téměř nečeká, na ultrazvuku perfektní jednání - paní doktorka vše vysvětlila, ukázala. Zítra tam jdu na UZ II. trimestru - tak dám vědět zda na mě byli zase tak hodní, protože jdu k jiné paní doktorce 🙂

terezkax
12. únor 2013

Byla jsem na Letné u MUDr. Kilijánové. Půlhodinový podrobný ultrazvuk, kdy mi vše ukázala, vysvětlila, vytiskla fotku.

tetrix
12. únor 2013

K MUDr. Hynkovi do Gennetu na Letné jsem chodila na screeningy v r. 2011. Naprostá spokojenost, pan doktor je velmi příjemný a profesionální. 🙂

mijave
13. únor 2013

Tak jsem dneska byla opět v gennetu u pí. doktorky Kiliánové a naprostá spokojenost. Takže Gennet na Letné absolutně bez výhrad 🙂

augustka
13. únor 2013

Já byla v Liberci a též jsem byla spokojená🙂 Dr. mi vše vysvětlila, ukázala, když jsem jí řekla, že stejně asi nic neuvidím, ukázala a vysvětlila mi to znovu. Fotky jsem si nechala poslat na mail. Za 3 fotky jsem platila jako za 1🙂 Byla jsem tam na obou screeningách. Bohužel už si nepamatuji jméno doktorky☹

augustka
13. únor 2013

Tak pokud se nepletu, tak to byla Mudr. Johannová😉

janikula
autor
16. únor 2013

díky holky, v úterý uvidím, co mi řekne mudr a objednám se

monik13
23. lis 2013

@mijave Ahoj , mužu se zeptat jestli Ti mudr Kiliánová řekla co to bude už ve 12tt? já tam jdu v prvním trimestru a jsem zvědavá. díky🙂

mijave
26. lis 2013

@monik13 ne ne, to je jeste moc brzy 🙂

hopeto3
29. čer 2014

ahoj @mijave
jaká je dr.KILIÁNOVÁ ?
na emiminu píšou docela nic moc o ní
děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru