• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotrimestrální screening NT-Nymburk, Praha. Dejte tip

13. října 2013 
Ahoj,
jsem z okresu Nymburk a ráda bych absolvovala prvotrimestrální screening NT, můžete mi dát tip na dobré pracoviště, kde jste si tohle vyšetření nechaly udělat? Mám to kousek do Nymburka, Poděbrad, Kolína a Prahy.
Potřebovali jste doporučení od gynekologa, nebo jste se rovnou objednaly, bez toho, aniž byste do toho gynekologa "nějak zatahovaly"?
Děkuju moc :wink:
12. říj 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_ch Já byla v Praze u Apolináře a tam je to zdarma. Podle mě stačí zavolat a objednat se, ale je potřeba včas.
12. říj 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mooncaa A ty jsi tam byla bez doporučení lékaře, jen na svůj vlastní popud? V kterém týdnu se tak chodí?
13. říj 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_ch Mě řekl Dr. dojděte se tam domluvit na termínu a měla jsem od Dr. jen papír v jakém týdnu těhotenství jsem, neměla jsem ještě těhotenskou průkazku, byla jsem v 7. týdnu akorát po potvrzení ťukajícího srdíčka. Chodí se na krev v 10. týdnu tuším a ve 12.-13. na UZ.
13. říj 2013 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gennet Letna a mela jsem doporuceni od lekare...
13. říj 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z Nymburka. Od nás se jezdí na screening do Kolína. Doktor ti vypíše žádanku. Jeden týden jedeš na krev, druhý, až když mají výsledky z krve, jedeš na screening.
13. říj 2013 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek