Prvotrimestrální screening NT-Nymburk, Praha. Dejte tip

ivca_ch
12. říj 2013

Ahoj,
jsem z okresu Nymburk a ráda bych absolvovala prvotrimestrální screening NT, můžete mi dát tip na dobré pracoviště, kde jste si tohle vyšetření nechaly udělat? Mám to kousek do Nymburka, Poděbrad, Kolína a Prahy.
Potřebovali jste doporučení od gynekologa, nebo jste se rovnou objednaly, bez toho, aniž byste do toho gynekologa "nějak zatahovaly"?
Děkuju moc 😉

mooncaa
12. říj 2013

@ivca_ch Já byla v Praze u Apolináře a tam je to zdarma. Podle mě stačí zavolat a objednat se, ale je potřeba včas.

ivca_ch
autor
12. říj 2013

@mooncaa A ty jsi tam byla bez doporučení lékaře, jen na svůj vlastní popud? V kterém týdnu se tak chodí?

mooncaa
12. říj 2013

@ivca_ch Mě řekl Dr. dojděte se tam domluvit na termínu a měla jsem od Dr. jen papír v jakém týdnu těhotenství jsem, neměla jsem ještě těhotenskou průkazku, byla jsem v 7. týdnu akorát po potvrzení ťukajícího srdíčka. Chodí se na krev v 10. týdnu tuším a ve 12.-13. na UZ.

pistalinda35
13. říj 2013

Gennet Letna a mela jsem doporuceni od lekare...

tess007
13. říj 2013

Ahoj, jsem z Nymburka. Od nás se jezdí na screening do Kolína. Doktor ti vypíše žádanku. Jeden týden jedeš na krev, druhý, až když mají výsledky z krve, jedeš na screening.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru