Prvotrimestrální screening. Řekli vám už pohlaví?

Ahoj,jelikož čekám dvojčátka,mám podstoupit prvotrimestriální screening,který se prý skládá z ultrazvuku a odběrů krve. Zajímalo by mě jestli vám při tomto vyšetření sdělili pohlaví děťátka?
Strana
z3
Dolů
PředchozíStrana
z3
hojda
9. lis 2011
Ne, ale slyšela jsem, že prý někomu už ano, i když se mi to zdá dost brzo.
anitram18
9. lis 2011
Řekli - kluka, ale je to hooodně brzo, takže musí být fakt zkušenej doktor a dobře natočený mimčo 😉
ivarei
9. lis 2011
@marca22 Nám řekli, že to u dvojčátek jde hůř, ale že jedno (Adámka) by si asi troufli říct, pokud chceme (nechtěli 😃).
caricia1
9. lis 2011
mám stejnou otázku 😉 my jdeme 7.12. 😉 a dost často se dočítam že už pohlaví řekli tak se necháme překvapit 😉
carodkaa
9. lis 2011
u kluka možná..,ale my čekali holčičku a to není tak jednoznačnéě poznat a Dr mi tenkrát řekla,že je to ještě hoodně brzy 😉 🙂
monny89
9. lis 2011
Ano, řekli mi holčičku, ve 13tt i v 16tt, pak ve 20tt to byl kluk 🙂
lucidela
9. lis 2011
Neřekli, prý je to moc brzy. Čekali jsme chlapečka a ještě na 2. screeningu někdy ve 22. týdnu měli co dělat, aby to poznali 😉 Hodně záleží na tom, jak miminko leží, jestli nemá mezi nožičkami zrovna položené ručičky atd.
terryfox
9. lis 2011
Ahoj 🙂 Nám řekl doktor, že vidí jasnýho chlapečka už na UTZ ve 14tt 😉 Byl ale dobře natočený, u kluků je to prý snazší a taky mám velmi zkušeného doktora, žádného mlaďocha 😃 Jo a já to stejně tušila, nebo spíš věděla, že je to kluk 😃 A stejně přesvědčená jsem, že až budeme snad někdy čekat druhé mimi, že to bude zase kluk! Ne že by to bylo přání, prostě to ale tak cítím 😉 Hlavně přeju, ať jsou dětičky zdravé! x-)
maya79
9. lis 2011
Ahoj, byla jsem ve 13tt a nám doktorka řekla, že holčičku vidí zcela zřetelně 🙂 a to druhé se stydělo a různě natáčelo, ale nakonec říkala, že s velkou pravděpodobností to bude kluk (což se potvrdilo na druhém screeningu). 🙂
zoditka
9. lis 2011
Ahojky, u obou kluků nám dr. na screeningu cca ve 13.tt řekla, že si je jistá klukem a měla pravdu, v obou případech 😃 .
Hele a dyť je to fuk, hlavně držím pěsti, ať je vše v pořádku!!!
karafiatek
9. lis 2011
Ano řekli a nespletli se.
andelka
10. lis 2011
Neřekli, nebylo to vidět. A měli problém ho najít i v 21tt, nakonec se to povedlo.
elana
10. lis 2011
řekli, byla jsem 12+6 a to bylo mimčo i trochu menší než dané tt. Tehdy řekla dr., že kdyby si měla tipnout, řekne že je to kluk, v 16.tt už si potom byla jistá a nikdy to nezpochybnila a kluk se taky narodil. Často se říká, že to v tom 13.tt ještě poznat není, ale pravda je, že když je miminko správně natočené a ultrazvukař velice zkušený, tak to poznat jde-pohlavní hrbolek má jiný tvar a uložení u holčičky než u kluka.

hlavně hodně štěstí, ať máte v pořádku NT a ten zbytek. Pohlaví je jen třešnička na dortu🙂
salomee
10. lis 2011
Jdu zítra, tak jsem zvědavá... a vlastně nevím, jestli to chci vědět...ale jestli se zeptají, zda chci, tak asi neodolám.. no uvidíme🙂. Spíš se bojím, aby to ostatní bylo dobré.
ivicek1
10. lis 2011
Byli jsme na NT v Porubě a mimi bohužel moc nespoluprac. 😃 ,nechtělo se ukázat,takže pí Dr.tipla,že 50 na 50% kluk,no a můj Dr.mi v14tt řekl,že to vidí na kluka,takže uvidíme,zda-li mi to příště potvrdí 😉
lenka5731
10. lis 2011
pohlaví nám neřekli, ale řekli nám, že jsou poškozené mozkové hemisféry, nehýbe se a srdeční činnost je poloviční. myslet na takové blbosti jako je pohlaví už by mě příště fakt nenapadlo. hlavně že jsme se minule s mužem "hádali" o pohlaví... on chtěl kluka, já holku. holka to nakonec opravdu byla :-|
cuci25
10. lis 2011
vyčetla jsem, že pohlaví se dotváří, aby bylo poznat na UTZV až kolem 16.týdne, a to samé říkala i porodní asistentka, která nám dělá předporodní kurzy...
kaleilah
10. lis 2011
My to vědět nechtěli, ale viděli jsme hodně zřetelně pinďu - teda jestli to nebyla pupeční šňůra 😃 😃 😃 😃 tak jsem zvědavá, kdo tam je 🙂
vendulka
10. lis 2011
ani jednou nám to neřekli...
pehaka
10. lis 2011
kamarádce řekli ve 13 týdnu týdnu je to 100% kluk zavládla radost i my všichni jsme se shodli, že na fotce z UTZ je to kluk..ve 20 týdnu to ale byla 100 % holka ve 32t taky holka no jsem zvědavá co se za týden narodí 😃 😃 😃 já osobně bych to vědět nechtěla pravděpodobnost, že se trefí je 50%...🙂 to si raději počkat ještě ten měsíc a kousek navíc at je to 100% at nemusí být člověk ,,zklamaný,,...kámoška prckovi začala říkat jménem a těšila se na kluka a pak holka...samozřejmě jim to bylo jedno, doma už jednu cácorku mají, jde spí o ten návyk....🙂)
denousek
10. lis 2011
ahoj ..před časem jsem zde pokladala tu stejnou otázku tak si ji vyhledej odpovědí je tam hafol 😉 a mě to teda taky ..ve 13tt mi řekli že je to kluk.. říkám na kolik % ste si jistej?a on co chcete slyset?co tam je to tam je 😃 ale chci holku kluka uz mam tak čekám za 2 tydn na dalsi uzv jestli se z toho třeba holka nevyklube 🙂 a jak pise @pehaka tak nadeje umira posledni 🙂 třeba taky máme holku... zkus si tu moji otazku vyhledat.... papa
maudn
10. lis 2011
Jdu za týden a taky se nemůžu dočkat, jestli řeknou....
katerinanov
10. lis 2011
Tak můj dr ve 14 tt na screeningu řekl že to je na 60 % kluk a o týden později řekl s jistotou, že to je kluk 🙂. Tak uvidíme co se nám narodí, kdyžtak bude holčička nosit modré oblečky 🙂 ale panu dr docela věřím, je to zkušený porodník
mrsblack
14. lis 2011
Už ve 12tt doktor věděl, že je to kluk - prďolka byl krásně natočenej a všechno ukázal. Takže když se mimi natočí, určitě to poznat jde.
zvalentova
14. lis 2011
ahoj, na screeningu vůbec nic, a minulý týden na UTZ u mé MUDry také nic, to jsem byla 15+4. S jistotou to bude asi až na screeningu ve 20tt, a možná ani to ne.
hhranolka
14. lis 2011
Záleží, v jake bude mimco poloze... U nás nebylo vidět nic při prvotrimestralnim uz, a nic nebylo vidět na uz ve 20tt a ani ve 22tt až ve 23tt se něco ukázalo... A to byla spis velka náhoda 😉
veruska007
14. lis 2011
2x jsem tam byla, v 13.tt, vždycky řekli, vždy se trefili 😉
ladybugie
14. lis 2011
u nás se tenhle screening dělá v 16tt. u prvního mimi hlásili kluka a je to krásná princezna. U dvojčátek hlásili páreček a ve 20tt dva kluky. 🙂 Takže úspěšnost nic moc 🙂
nunik
14. lis 2011
Ahoj mě řekli ve 12+3tt že je to kluk a byl. 🙂
arianka
14. lis 2011
Ve 12tt se 100% přesností dr. určil dva klučíky 🙂 Když je dr. šikovný a má nejnovější techniku, jde to 😉
Strana
z3
PředchozíStrana
z3