Řekl vám MUDr. Vlašín v Brně pohlaví miminka? Trefil se?

vinnie
4. pro 2009

Ahoj holky, řekl Vám doktor Vlašín na NT+ v Brně pohlaví miminka?Zajímala by mně hlavně úspěšnost jeho tvrzení.. 😉 díky moc a přeju hezký den!

misicka455
4. pro 2009

aHOJKY SLYŠELA JSem , ŽE SE vždy na 99% trefí 😉

Kámošce ho řekl, tak ti za 14 dní povím zda správně 😉

len.dl
4. pro 2009

Ahojky, ja jsem byla taky na NT screeningu ale v Trebici a doktor mi taky rekl pohlavi miminka, ukazoval mi vyrustek mezi nozickama, takze rekl, ze to bude chlapecek, ale moje dr.mi rekla, ze vyrustky mivaji i holcicky a takhle brzy se to jeste neda 100% rict 😉

vinnie
autor
4. pro 2009

Díky za info!Vím,že to asi nemůže být stopro,ale kdyby se nesekl,tak bych byla šťastná jak blecha..ale to jsem vlastně i tak, bo výsledky NT-čka dopadly dobře!! 🙂

adelka89
4. pro 2009

ty jo to hlediiim🙂
slysela jsem taky ze se to da poznat docela brzy, to jen my to jeste nevime... Nase pani doktorka to pry nerika,coz jsem nejak nepochopila, ale ve stredu jdeme k Vlasinovi 🙂 na velký UTZ

lucka.adis
4. pro 2009

Ahoj, kamošce která čekala dvojčátka řekl, že to vypadá na holčičku a chlapečka, s tím, že se k tomu teda hodně přiklání, ale nemůže to říct na 1OO% a ono to vyšlo. Narodil se ji páreček 😵

Jinak nám také řekli na Veveří, že to vypadá na holčičku a to se nám potvrdilo z plodové vody 😉

apap
4. pro 2009

Ahoj, já myslím, že MUDr. Vlašín je kapacita! a když to řekl, tak to tak bude. U nás se taky trefil, ale až ve 20 tt.

rioko
4. pro 2009

tak nám se taky ve 20 tt trefil ale dřív nám to nikdo říct nechtěl, na druhou stranu kamarádce co čekala dvojčátka řekl dvě holčičky a má páreček

mmarkytka
4. pro 2009

Ahoj, my byli u doktora Vlašína ve třináctém týdnu a řekl nám, co budeme mít. Věřili jsme mu, ale tak nějak s rezervou... a ve dvacátém týdnu se to potvrdilo. I podle ohlasů mých kamarádek se vždycky trefil

artuse
4. pro 2009

ahoj, já u něj sice nebyla, ale kamarádce pohlaví trefil už kolem toho 12tt...

vinnie
autor
4. pro 2009

Jééé holky,tož jestli je Vlašín fakt takový borec, tak mám v bříšku vytouženou holčičkúúú!!!

lilili2
4. pro 2009

Holky já mám teda jiného doktora, ale ten mi určil pohlaví ve 13tt. Říkal to tedy dost jistě a trefil se. 😀

nicollka
18. únor 2011

ahoj holky našla jsem tuto diskuzi, jdu na na veveři na NT, ale vůbec nevim ke komu, doufam mi taky řeknou pohlaví. a TAKY TOUžim po holčičce 🙂 jednoho nezbedu uz doma máme

vendulka
18. únor 2011

slyšela jsem o něm, že to takto umí říci, kamarádce řekl v tom 12tt kluka a má kluka a když já jsem se ptala v tom 12tt, tak mi řekl, že an to je brzo ať si počkám do 20tt na velký UTZ 😝

robi
18. únor 2011

Ahoj, nám řekl Dr. Vlašín na vyšetření v 12tt (nt plus) pohlaví, a to jsem se ptala spíš jako: můžu se zeptat, není to moc brzo?
Ale kamarádce to neřekl, protože asi mimčo nebylo dobře natočený... Ale jinak myslím, že když to řekne Vlašín, tak je to zákon 😀
Když jsem se objednávala ve 12tt i ve 20 tt, tak jsem důrazně chtěla k Vlašínovi a to jsem ještě týden před vyšetřením ve 20tt volala ,jestli opravdu jsem k Vlašínovi.

snazilka_2011
23. únor 2011

Ahoj holky, celkem jste mě nažhavily🙂 za 2 týdny jdu na NT, ale na Orlí, slyšela jsem od kamarádek, že ten pan MUDr. Vlašina to pohlaví fakt pozná, tak přemýšlím jestli se nemám objednat spíš k němu na Veveří🙂 Jen nevím, co by mi na to řekl můj gynekolog...

vendulka
23. únor 2011

@snazilka_2011 podle mě se můžeš objednat kam chceš, mně moje dr vypsala jen žádanku a já si zavolala kam jsem chtěla (dala jsem na doporučení kamarádek)

snazilka_2011
23. únor 2011

@vendulka já právě žádnou žádanku ani nemám. Chodím na gyndu na Orlí a jeden doktor tam to vyšetření dělá, tak mě řekli, ať se objednám k němu...

vendulka
23. únor 2011

@snazilka_2011 aha, tak nevím no, zklus mu říct, že by jsi chtěla na veveří 😉

snazilka_2011
23. únor 2011

asi to fakt zkusím🙂

snazilka_2011
23. únor 2011

@snazilka_2011 Volala jsem si na recepci a řekli mi, že se to vyšetření (NT) se dělá až ve 13tt, vy jste na něm byli ve 12tt? Gynekolog mi řekl, že mám dojít ve 12tt...tak nevím....

veruska007
23. únor 2011

Poprve ve 12tt rekl kluka, a je to kluk. Ted je to pry zase kluk... a docela tomu verim, citim to tak taky a malej porad rika, ze to bude braska a budou si hrat s autama 😅

snazilka_2011
23. únor 2011

@veruska007 já jsem chtěla jít už ve 12tt, ale obj, mě až na 13tt☹

veruska007
23. únor 2011

Bud rada, to uz bude lip videt, ja prave chtela jit az ve 13.tt. Pak Ti to rychleji utece do 20.tt, kdy je dalsi utz. 😵

veruska007
23. únor 2011

Jinak u nas to pohlavi fakt bylo videt, to by poznal aj slepej 😀

lojzina
26. únor 2011

Ahoj,me se dr.Vlasin trefil u obou kluku 🙂 .U SEbika me ale pak ve 20tt rika:vite co to bude?a my ze vime,ze uz nam to rekl on ve 12tt 😅 ,a on na to:takhle brzy sem vam to nemohl rict 😕 😀 ,ale pak se usmival... 🙂

jaya
26. únor 2011

@snazilka_2011 Ahoj snazilko, ja taky chodim na Orli a na NT vysetreni jsem sla k Vlasinovi. Moje gynekolozka byla hlavne rada, ze jsem na to vysetreni sla. Vzhledem k tomu, ze si to cele platis, nepotrebujes zadanku (az na screening ve dvacatem tydnu). Ja jsem u Janci nebyla, tak nevim, jaky je, ale s Vlasinem jsem byla spokojena a pohlavi ditete mi rekl. V pondeli se uvidi, jestli se nespletl ;)

kure
26. únor 2011

Já bych Vlašínovi 100% věřila. Taky jsem věřila. Poprvé, i podruhé. On mi řekl, že to nejde nepoznat. Musím uznat, že při druhém těhu mě jeho vyšetření bylo trochu bolestivé. Tak jsem se jukla a viděla, že prostě když potřebuje, tak si na to bříško zatlačí, aby viděl, co potřebuje. To každý doktor neudělá. Někdo jen jezdí po povrchu a pak řekne, že je mimi špatně natočené. Takže já za sebe můžu říct, že obě jeho předpovědi: kluka i holčičky byly pravdivé. Jen si občas ty informace pro nás tak vzácné a vyjímečné přibarví svým specifickým humorem. Což se ani není čemu divit, když to, co my zažíváme jednou, dvakrát, třikrát za život on řeší denně třeba dvacetkrát.

kure
26. únor 2011

Tak ještě pro vysvětlenou: Když jsme se ho ptaly u druhého těhu (syn tam byl s námi), co to bude, tak se nás zeptal: A CO BYSTE CHTĚLI SLYŠET? JÁ VÁM TO TAM NAJDU. Tou dobou už určitě moc dobře věděl, co v bříšku mám a bylo mnohem pravděpodobnější, že když je tam s námi klučík, že bychom brali holčičku. Tak najel UTZ na to správné místo a zeptal se: CO VIDÍTE? A já na to: NIC. A on odpověděl: TAK VIDÍTE
Tímto způsobem mi sdělil, že čekáme holčičku

weryss
26. únor 2011

poprvé jsme byli v heliosu 14tt a řekli nám, že to bude kluk a pak jsme jeli ve 22tt k Vlašinovi a ten řekl, že je to jasná holčička na 100% a já mu věřím! Je to fakt dobrej doktor!

snazilka_2011
26. únor 2011

@jaya ahojky 🙂 a ke komu chodíš na Orlí? Oni ti tam nedoporučili jít k Jančovi, nebo k Dvořákové na NT? jak je to dlouho, co jsi na tom byla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru