Řekl vám MUDr. Vlašín v Brně pohlaví miminka? Trefil se?

vinnie
4. pro 2009

Ahoj holky, řekl Vám doktor Vlašín na NT+ v Brně pohlaví miminka?Zajímala by mně hlavně úspěšnost jeho tvrzení.. 😉 díky moc a přeju hezký den!

jaya
27. únor 2011

@snazilka_2011 no, chodim ke Kubickove, ktera mi to samozrejme doporucila. Ja jsem ale chtela k Vlasinovi. Ceny maji uplne stejne. Tedka pujdu na screening po dvacatem tydnu a pujdu opet k Vlasinovi - to uz jsem si nechala vypsat zadanku, protoze to nastesti hradi uz pojistovna. Na NT vysetreni jsem byla na zacatku ledna.
Muzes si vzdycky vybrat. Jenom si tam vcas zavolej, jestli ma jeste Vlasin volno, abys to stihla v terminu 12+0 - 13+6.

enigma007
27. únor 2011

Ahojky, já taky byla u Valšína, v 13tt, měli jsme výročí a přítel si strašně přál holčičku a já tušila, že to vyjde, tak sem mu to chtěla dát černý na bílým. Ptala jsem se, jakou má úspěšnost odhadů a prý 99,9%. Potvrdil holčičku a že jestli se splete, tak ji po porodu můžu k němu přijít vyreklamovat. Ale, že tohle říká s větší přesností než ví narodeniny manželky🙂

snazilka_2011
2. bře 2011

@jaya 12+0? doktor mě řekl, že tam mám jít ve 12tt...Napsal mě přesně romenzí od-do a vychází to na 12tt

jaya
3. bře 2011

No, tak rozhodne tam jdi, kdy ti rika doktor. Ona je tam nejaka vule asi... mozna 11+0 - 13+6? Nevim. Ja bych radeji sla o neco pozdeji a sice 12+. Byla jsem 12+2. Dulezite je to nezmeskat 😉

jaya
3. bře 2011

@snazilka_2011 Jo, ono taky zalezi na pocitani. Nekdo pocita, ze 11+ je dvanacty tyden, ale doktori to maji za jedenacty... Urcite ti doktor urcil nejake rozmezi.
btw... Vlasin mi potvrdil, co rikal uz v tom dvanactem tydnu 🙂

abecedka
13. dub 2011

mně dnes řekl, že to nemůže říct s určitostí (nevím zda kvůli tomu že jsou dvě) a já mu říkám, no ale jste vyhlášený s tím že se nepletete. A on no i já se někdy pletu. A já aha vy už pak nemáte odezvu zda bylo správně a on no i tak.
Tak si vyberte 🙂

theresa
14. únor 2012

Ve 12. tt nám řekl MUDr. Vlašín holčičku a pak toto tvrzení dvakrát potvrdila moje gynekoložka a teď ve 22tt. nám MUDr. Vlašín holčičku ještě potvrdil.

yesu
14. únor 2012

Holky, já byla na Veveří, ale ne u Vlašína a doktorka nám tam řekla ve 14tt kluka a ten se nám pak potvrdil v 17tt i 19tt 🙂

llllucka
14. únor 2012

U nás se ve 13tt trefil a pokud bude nějaké příště,chci zase k němu.Ne kvůli pohlaví,to je mi srdečně jedno,ale protože je kapacita a ví,co vidí,takže by spíš odhalil nějaké nesrovnalosti.Navíc je to sympaťák🙂

nataly17
5. zář 2012

Ahojky, nevíte náhodou, jestli dělají NT+ na Veveří i jiné dny než ve středu? to je jediný den v týdnu, kdy nemůžu a mám se tam objednat k MUDr. Vlašínovi.

lojzina
5. zář 2012

@nataly17 ja myslim ze to delaji kazdy den,ne? 😕

kotito
9. led 2013

dělají tam NT každý den , ale ve středu je 100%, že je tam dr. Vlašín

haninen
13. bře 2013

Ahoj holky, v 15 týdnu jsem byla u své paní doktorky a dělala mi UTZ spodem a určila mi chlapečka, byla tam semnou kámoška a taky viděla toho pytlíka, včera jsem byla na screeningu ve 20tt a řekli nám holčičku tak co myslíte? Mohli se splést? Já stejně tak nějak vnitřně tuším že to bude kluk ..

jaya
18. bře 2013

@haninen Jestli ti to rekli v Prenatale, tak to bude holka. Vnitrni pocity jsou naprd 🙂 Ja jsem si taky vnitrne myslela, ze mam holcicku a je to kluk jak buk.

haninen
19. bře 2013

@jaya jojo uvidíme... 😉 známejm tvrdili do 30 týdne chlapečka a pak najednou kluk jak buk 😝

jaya
19. bře 2013

@haninen Vsak to je v poradku, ne? 😀

markyzka84
23. bře 2013

Za me taky palec nahoru trefil se 🙂

haninen
8. dub 2013

Ahoj holky, tak jsem opět zde a ještě víc zmatená než jsem byla předtím 16tt mi moje paní doktorka sdělila že to vypadá na chlapečka, 20 týden na velkém ultrazvuku mi byla sdělena holčička, včera jsem byla znovu u své paní doktorky ve 23 týdnu na utz a ukazovala mi zas ty kuličky takže jako čemu mám věřit? ve čtvrtek jdu na 3D UTZ tak tam mi to snad řeknou už na 1oo % držte mi palce at se mimísek hezky otočí 🙂

floress
8. dub 2013

@haninen a u vlasina jsi uz byla?? me v 12tt rekl ze je to 100% kluk!

haninen
8. dub 2013

@floress: o Vlašínoj sem neslysela, jen o Peršínoj a prej ten mě na 3D vzít nemůže z důvodu že sem u něj neabsolvovala ty screeningy od začátku,a na mojí poradnu gennet, dosti nadával že jsou to patlalové tak nevím no 😒 ale ve čtvrtek jdu na 3D do G-Medu a tam by mi to měly říct se 100% jistotou pokud se mi mimčo dobře natočí ale tak snad ano, ale moje paní doktorka má podobný utz jako na ty genetice kde jsem absolvovala screeningy a tvrdi mi neco jineho, mám z toho v hlavě mišmaš 😀

floress
8. dub 2013

@haninen Tak to drzim palce. Ja byla schvalne u doktora Vlasina na Veveri, protoze ten se plete malo kdy...

haninen
8. dub 2013

@floress: díky moc 🙂 no právě já slyšela že ten Peršín se taky neplete vůbec ale jako co nadělám vid když mě nemůže vzít :/ a zajímavý že ten G-Med to šlo hned, no hlavně aby to už bylo definitivní a poslední slovo ! :D

daniela2016
30. led 2016

Já byla u MUDr. Vlašína, řekl, že jasný kluk, a věřím mu 😉 Ono to nešlo přehlédnout a nepoznat... 😀 Dle mě je to kapacita. NT na Veveří (a zvlášť MUDr. Vlašína) mohu jen doporučit 🙂

markki
3. únor 2016

Já byla u Vlašína dnes, 13+0 a říkal, že to vypadá spíš na kluka, ale úplně na jisto to neříkal.. Tak jsem zvědavá, jestli to tak bude.. Třeba mimču ten pinďour upadne a bude to ještě holka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru