• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rozdíl mezi ultrazvukem 3D a 4D. Jaký je?

13. listopadu 2009 
nevíte jaký je rozdíl, jestli je?
15. bře 2007 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
2 rozměry = plocha (2D), 3 rozměry = prostor (3D), za 4. rozměr bývá někdy uváděn čas, tzn. 4D ultrazvuk je to samé, co 3D fotografie, ovšem v čase (pohybu), nahrajou ti ji třeba na DVD :wink:
15. bře 2007 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
len, děkujeme za vysvětlení,já už myslela, že mímo už je skoro venku z obrazovky :grinning: , a co to DVD, to si musíme přinést svoje, nebo nám ho započítají do ceny? Asi jak kde že?
15. bře 2007 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nevíte jaky utz.je tak nějak nejpřesnější, co se týče předpovědi pohlaví miminka? Já byla na genetickym utz. Ten 3D je lepší?
15. bře 2007 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Macanet - asi jak kde, radši bych tam zavolala nebo si pro jistotu DVD přinesla, vždyť stojí pár korun :wink:
Kalo - myslím, že na tom 3D je to vidět nejlíp, ovšem pokud se miminku bude chtít :wink:
15. bře 2007 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
DVD dávají v ordinaci :slight_smile:
15. bře 2007 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Všude? :slight_smile:
15. bře 2007 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím, že jo, ale je to spíš otázka na holky, co už na něm byli. Ale myslím, že ¨pokud někde ne, tak to musí říct předem, protože ne každého by to napadlo, vzít si ho sebou. Ale bývá to zahrnuto v celkové ceně. Snad teda všude, ať tu nešířím bludy :slight_smile:
15. bře 2007 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No, já uvidím, kdyžtak ho vezmu sebou, za to nic nedám, teda pár korun jo :wink:
15. bře 2007 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Marinko, vzhledem k tomu, že DVD stojí +- 10 Kč a ten 3D UZ je v řádu stovek a někde i tisíců, tak by opravdu v ceně být mohlo :wink: Ale jeden nikdy neví :grinning:
15. bře 2007 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Za zeptání člověk nic nedá, tak se radši holky předem zeptejte, až se budete objednávat a je to vyřešené :slight_smile:
15. bře 2007 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz jsem se setkala s cenami - s vlastnim DVD 700,- a s DVD od nich 750,- ....takze se urcite vyplati vzit si svoje :wink: Urcite to tak neni vsude,to je jasne
15. bře 2007 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj byla jsem na 3D a DVD mě dali.Ale mužeš si ho vzít.Já si to nejdřív, ale u sestry zjistila jak to chodí.
Pohlaví jsme věděli z normáln.UTZ ,ale aby byla jistota tak jsme se ptali i na 3D a to potvrdil doktor.Tak doufám, že to tak bude.
Na 3D jsem byla 2x jelikož poprvé mělo ručičky před a ted to bylo líp vidět.A prej jestli chci tak mam přijít ještě jednou.tak uvidím
15. bře 2007 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:

holky a jak vypadá DVD z 3D ? tam je přeci taky snad pohyb ne? nebo jak to je? :sweat_smile: díky:wink:
13. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som si tiež myslela, že je to to isté a rozčuľovalo ma, keď ma lekár upozorňoval, že nerobí 3D ale 4D. rozdiel som zistila, keď bola jedna kočka na 3D.
ja som dostala komplet nahraté cca 25min video a ona iba zopár záberov - fotiek. čiže je to asi taký rozdiel ako keď si pofotíš foťákom a nahráš kamerou video. navyše u nás sú tie ceny porovnateľné, neviem, ako v ČR, ale do 3D by som u nás nešla...
13. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek