Rozdíl mezi ultrazvukem 3D a 4D. Jaký je?

pessy1
15. bře 2007

nevíte jaký je rozdíl, jestli je?

len
15. bře 2007

2 rozměry = plocha (2D), 3 rozměry = prostor (3D), za 4. rozměr bývá někdy uváděn čas, tzn. 4D ultrazvuk je to samé, co 3D fotografie, ovšem v čase (pohybu), nahrajou ti ji třeba na DVD 😉

macanet
15. bře 2007

len, děkujeme za vysvětlení,já už myslela, že mímo už je skoro venku z obrazovky 😀 , a co to DVD, to si musíme přinést svoje, nebo nám ho započítají do ceny? Asi jak kde že?

kalo
15. bře 2007

holky, nevíte jaky utz.je tak nějak nejpřesnější, co se týče předpovědi pohlaví miminka? Já byla na genetickym utz. Ten 3D je lepší?

len
15. bře 2007

Macanet - asi jak kde, radši bych tam zavolala nebo si pro jistotu DVD přinesla, vždyť stojí pár korun 😉
Kalo - myslím, že na tom 3D je to vidět nejlíp, ovšem pokud se miminku bude chtít 😉

marinka
15. bře 2007

DVD dávají v ordinaci 🙂

len
15. bře 2007

Všude? 🙂

marinka
15. bře 2007

Myslím, že jo, ale je to spíš otázka na holky, co už na něm byli. Ale myslím, že ¨pokud někde ne, tak to musí říct předem, protože ne každého by to napadlo, vzít si ho sebou. Ale bývá to zahrnuto v celkové ceně. Snad teda všude, ať tu nešířím bludy 🙂

macanet
15. bře 2007

No, já uvidím, kdyžtak ho vezmu sebou, za to nic nedám, teda pár korun jo 😉

len
15. bře 2007

No, Marinko, vzhledem k tomu, že DVD stojí +- 10 Kč a ten 3D UZ je v řádu stovek a někde i tisíců, tak by opravdu v ceně být mohlo 😉 Ale jeden nikdy neví 😀

marinka
15. bře 2007

Za zeptání člověk nic nedá, tak se radši holky předem zeptejte, až se budete objednávat a je to vyřešené 🙂

yenn
15. bře 2007

Uz jsem se setkala s cenami - s vlastnim DVD 700,- a s DVD od nich 750,- ....takze se urcite vyplati vzit si svoje 😉 Urcite to tak neni vsude,to je jasne

kakula
15. bře 2007

Ahoj byla jsem na 3D a DVD mě dali.Ale mužeš si ho vzít.Já si to nejdřív, ale u sestry zjistila jak to chodí.
Pohlaví jsme věděli z normáln.UTZ ,ale aby byla jistota tak jsme se ptali i na 3D a to potvrdil doktor.Tak doufám, že to tak bude.
Na 3D jsem byla 2x jelikož poprvé mělo ručičky před a ted to bylo líp vidět.A prej jestli chci tak mam přijít ještě jednou.tak uvidím

crawler
13. lis 2009

Ahojky🙂

holky a jak vypadá DVD z 3D ? tam je přeci taky snad pohyb ne? nebo jak to je? 😅 díky😉

segricka
13. lis 2009

ja som si tiež myslela, že je to to isté a rozčuľovalo ma, keď ma lekár upozorňoval, že nerobí 3D ale 4D. rozdiel som zistila, keď bola jedna kočka na 3D.
ja som dostala komplet nahraté cca 25min video a ona iba zopár záberov - fotiek. čiže je to asi taký rozdiel ako keď si pofotíš foťákom a nahráš kamerou video. navyše u nás sú tie ceny porovnateľné, neviem, ako v ČR, ale do 3D by som u nás nešla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru