• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Screening 1. trimestr. Měly jste s sebou partnera?

6. října 2011 
Ahojky holky :wink: Mám před sebou screening v 1. trimestru a chtěla bych se zeptat, zda jste některá měla s sebou partnera. Jestli to má cenu takhle brzo. Nerada bych pak dostala vynadáno, že tahám někam bezdůvodně :grinning: Ale ráda bych, aby partner viděl prcka nejen na fotce :wink: Dííky :wink:
5. říj 2011 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule123 určitě to cenu má, můj manžel byl nadšený. A vidět už je celé mimčo, jen maličké :wink:
5. říj 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky urcite pro..pritel z toho byl nadseny..jde tam videt uplne vsechno a je to nadherny zazitek pro oba:slight_smile: a co jsem tam byla tak vsechny maminy mely doprovod..
5. říj 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Juu tak to jsem moooc ráda :wink: Páč doma mi je vyčítáno, že já prcka vidím u dr. na ultrazvuku každou chvíli a on nic :grinning: Tak teď ještě aby to dobře dopadlo a budu úplně spokojená :wink:
5. říj 2011 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodně to cenu má, muž byl u obou NT a byl nadšený, je to krásný zážitek. Měl pak jít ještě se mnou na echo srdíčka, ale to ho na poslední chvíli neuvolnili z práce, takže vlastně malého viděl na utz poprvé a naposled na tom screeningu a když s emi teď blížil 12tt, tak se hned ptal, kdy půjdeme se podívat na miminko. Navíc jsem měla trochu nervy pokaždé, takže bylo super že seděl vedle mě a držel mě za ruku :slight_smile: A před náma byla paní, s manželem a dvěma dětma :slight_smile: Doprovod se dokonce doporučuje :wink:
6. říj 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky moc díky za vaše názory. Hned jsem o 100% klidnější :wink: A konečně to budeme prožívat oba dva nejenom já :slight_smile:
6. říj 2011 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek