Screening v 1. trimestru U Apolináře, máte zkušenost?

hani1234
2. lis 2015

Ahoj holky,napište mi prosím zkušenosti ze screeningu v prvním trimestru U Apolináře.Jaký mají přístup atd ? Děkuji

karlajasmine
2. lis 2015

@hani1234 ahoj, za sebe musím říct, že přístup perfektní, vzali mě přesně v čas objednání, naprosto všechno při vyšetření vysvětlovali,komentovali,byli velice milí a výsledek screeningu mi také hned vysvětlili.. A hlavně na rozdíl od jiných pracovišť je tam vyšetření zcela zdarma. Byla jsem z toho nervózní a hodně mě jejich přístup uklidnil.

hani1234
autor
2. lis 2015

@karlajasmine Děkuji za info 🙂
To mě dosti uklidnilo. Asi tam mohu vzít manžela, že ?

karlajasmine
2. lis 2015

@hani1234 ano,můj manžel tam byl taky se mnou, seděl hned vedle mě, aby viděl na obrazovku, a doktorka vysvětlovala všechno nám oboum 🙂 většina žen tam právě byla i s partnerem 🙂

hani1234
autor
2. lis 2015

@karlajasmine Děkuji. Koukám, že jste 40 tt. Tak Vám přeji, ať vše probíhá jak má.

tsafarikova
19. říj 2016

ahoj holky, 3. listopadu mám jít k apolináři na utz a vůbec nevím zda si teda někoho můžu vzít sebou.Někdo totiž tvrdí že se utz dělá vnější někdo že vnitřní a někomu dělali dokonce oba.Ale jsem prostě asi suchar a u vnitřního utz bych partnera nechtěla a docela mě tedy šokovalo že jsem četla zkušenost paní které udělali vnější pak si odložila a dělali jí vnitřní utz a byl u toho nejen přítel ale i dítě.Je tu někdo komu dělali oba utz?

cell
19. říj 2016

@tsafarikova : pokud je to 1. screening, tak vyšetření přes břicho a vezměte si určitě. Mají velkou televizi a vše Vám detailně vysvětlí.

tsafarikova
19. říj 2016

@cell mě právě docela vyděsilo když jsem se několikrát dočetla že dělali i vnitřní a to v přítomnosti doprovodu.možná jsem v tomhle jiná ale nějak mi ta představa že se ve mě doktor hrabe a přítel je u toho vadí 😖

renunka01
14. zář 2017

Dobrý den, zajímalo by mě, zda potřebuji na screening u Apolináře doporučení od mého gynekologa nebo se mohu objednat i bez něj, když se nejedná o vyšetření hrazené pojišťovnou? Díky.

karlajasmine
14. zář 2017

@renunka01 potrebujes doporuceni od gynekologa

hanih
14. zář 2017

@renunka01 Doporučení je určitě potřeba. Gynekolog tam i píše informace jako stáří plodu dle MS, dle UZ, velikost plodu. To potřebují vědět pro stanovení termínu nabrání krve a termínu provedení ultrazvuku. Bez toho by vlastně nevěděli, kdy mají dotyčnou objednat.

odettaela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru