• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Screening v 1. trimestru v Motole, máte zkušenost?

3. září 2015 
Ahoj, nemáte někdo zkušenost se screeningem v 1. trimestru v Motole? Mám pouze jeden termín, znamená to, že mi naberou krev a udělají UZ v jeden den?
27. srp 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mě na 1.screening nabírali krev a dělali ultrazvuk v jeden den,ta krev je podle mě na genetiku,výsledky znáš zhruba do týdne
28. srp 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@akzeret1 Díky moc za odpověď, překvapilo mě, že mám jen jeden termín, všude většinou dávají dva.
28. srp 2012 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotyss neboj já to měla přesně tak,ted mi 22.8 brali krev na druhej sc.a na ultrazvuk jdu až 26.9,tak at vše dopadne na jedničku,jo výsledky krve jsou zhruba za týden po odběru
30. srp 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kotyss já tak taky byla na 1.screeningu a nejdřív mi udělali ultrazvuk a pak mi hned vzala sestřička i krev. Takže to budeš mít během chvilky vše hotové. A na výsledky jsem čekala cca 14 dní, ale asi jen proto, že doktora mám v Roudnici.
5. zář 2012 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj,
a kam se přesně na ten screening chodí? Jsem objednaná na leden do Motola. Díky
11. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte, jestli se v Motole platí za I. screening? Děkuji :slight_smile:
27. pro 2012 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@snailka já za screening neplatila

@rentom asi už píšu pozdě,na screening se chodí úplně do jiné budovy kde je i plicní,jak postavili ten novej blok tak ještě kus cesty za ním je budova ale zeptej se neumím to vysvětlit ale je to úplně oddělený
12. led 2013 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
A kolik se platí za fotku?
28. led 2014 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@verru Já si tam fotku nenechala dělat, tak nevím, ale u svého MUDr. jsem platila 50,-/ks. Ale setkala jsem se i maminkama, které dávaly 200,- a nebo MUDr. který ultrazvuk ani neukazoval, ale to zas je už obojí extrém. Většinou mají ceník a tam to najdeš.
4. čer 2014 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevíte prosím vás kde bych našla ceník za screening v Motole.Pry kdybych chtela foto i pohlavi mimca tak se to plati a nejsou to zrovna nizke castky.Ale nemohu to zrovna nikde najit. :wink:
23. bře 2015 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Mohla by som mať dotaz, chápem že ten screening je dôležitý, lebo môže odhaliť vady, ale keď je človek presvedčený že aj napriek tým vadám, ktoré by odhalil si dieťa predsa chcú nechať tak je screening predsa bezpredmetný nie? Proste ak je pár rozhodnutý nechať si aj "postihnuté" dieťa tak screening nepotrebujú. Alebo sa mýlim, dajú sa na základe screeningu nejaké vady opraviť?
3. zář 2015 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek