Screening v 1. trimestru v Motole, máte zkušenost?

kotyss
27. srp 2012

Ahoj, nemáte někdo zkušenost se screeningem v 1. trimestru v Motole? Mám pouze jeden termín, znamená to, že mi naberou krev a udělají UZ v jeden den?

akzeret1
28. srp 2012

ahoj mě na 1.screening nabírali krev a dělali ultrazvuk v jeden den,ta krev je podle mě na genetiku,výsledky znáš zhruba do týdne

kotyss
autor
28. srp 2012

@akzeret1 Díky moc za odpověď, překvapilo mě, že mám jen jeden termín, všude většinou dávají dva.

akzeret1
30. srp 2012

@kotyss neboj já to měla přesně tak,ted mi 22.8 brali krev na druhej sc.a na ultrazvuk jdu až 26.9,tak at vše dopadne na jedničku,jo výsledky krve jsou zhruba za týden po odběru

hanka208
5. zář 2012

@kotyss já tak taky byla na 1.screeningu a nejdřív mi udělali ultrazvuk a pak mi hned vzala sestřička i krev. Takže to budeš mít během chvilky vše hotové. A na výsledky jsem čekala cca 14 dní, ale asi jen proto, že doktora mám v Roudnici.

rentom
11. pro 2012

Ahoj,
a kam se přesně na ten screening chodí? Jsem objednaná na leden do Motola. Díky

snailka
27. pro 2012

Ahoj holky, nevíte, jestli se v Motole platí za I. screening? Děkuji 🙂

akzeret1
12. led 2013

@snailka já za screening neplatila

@rentom asi už píšu pozdě,na screening se chodí úplně do jiné budovy kde je i plicní,jak postavili ten novej blok tak ještě kus cesty za ním je budova ale zeptej se neumím to vysvětlit ale je to úplně oddělený

verru
28. led 2014

A kolik se platí za fotku?

hanka208
4. čer 2014

@verru Já si tam fotku nenechala dělat, tak nevím, ale u svého MUDr. jsem platila 50,-/ks. Ale setkala jsem se i maminkama, které dávaly 200,- a nebo MUDr. který ultrazvuk ani neukazoval, ale to zas je už obojí extrém. Většinou mají ceník a tam to najdeš.

pesinka
23. bře 2015

Nevíte prosím vás kde bych našla ceník za screening v Motole.Pry kdybych chtela foto i pohlavi mimca tak se to plati a nejsou to zrovna nizke castky.Ale nemohu to zrovna nikde najit. 😉

schnurky
3. zář 2015

Mohla by som mať dotaz, chápem že ten screening je dôležitý, lebo môže odhaliť vady, ale keď je človek presvedčený že aj napriek tým vadám, ktoré by odhalil si dieťa predsa chcú nechať tak je screening predsa bezpredmetný nie? Proste ak je pár rozhodnutý nechať si aj "postihnuté" dieťa tak screening nepotrebujú. Alebo sa mýlim, dajú sa na základe screeningu nejaké vady opraviť?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru