• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Screening v 1. trimestru ve FN Olomouc, kolik stojí?

16. července 2014 
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik stoji screening v 1.trimestru ve FN v Olomouci?
3. dub 2014 ve 20:33  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud máš žádanku tak by neměl stát nic. Já teda za něho nic neplatila.
5. dub 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se zadankou zadarmo
5. dub 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikinka2505 Teď tam byla ségra a protože ji její dr. z nepochopitelných důvodů nenapsala žádanku, platila 1000,-Kč. Ale jak píšou holky, se žádankou zadara :slight_smile:. Co mě ale na FN hrozně udivilo a nemile překvapilo (jsem zastáncem genetiky u dr. Poláka :grinning: :grinning: :grinning: ), že sestře v den genetiky udělali ultrazvuk, pak nabrali teprve krev a řekli ji, že pokud se nikdo neozve do 15:30 ten den, tak je vše OK. Takže byla celý den ve stresu, jestli bude nebo nebude volat cizí číslo :angry: . Což u Poláka bylo super, že krev se brala předem a při ULT už pak člověk rovnou dostal i zprávu do ruky :grinning: :grinning: :grinning: .
5. dub 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud máš žádanku od dokrtora tak neplatíš nic jinak myslim že 1000
22. dub 2014 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
platí se jen poplatek Kč 30,-
30. dub 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsme taky objednaní na screening do fakultky a zajímalo by mě, jestli nám tam už řeknou pohlaví? Nemáte některá zkušenost?
16. kvě 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jít radší na screening do FN v Olomouci nebo do Centra Dr. Poláka? Četla jsem spoustu pozitivních i negativních ohlasů na oba. Díky za pomoc
16. črc 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek