Screening ve 12tt, platily jste něco? Zlín a okolí

hanousek
31. led 2013

Prosím maminky ze Zlína a okolí, platili jste něco za screening ve 12tt? Jsem objednanaá do Predika, tam se platí 1400,- !
U prvního těhu jsem nic neplatila, tak mě zajímá, jestli se třeba v Kroměříži, ve Vsetíně nebo v Olomouci za to taky platí?
Děkuji 😉

barucca
31. led 2013

@hanousek ahoj, já byla ve FN Olomouc, a tam se neplatí nic, mají prý na to nějaké granty.

eloana
31. led 2013

osobne jsem nikdy neplatila..... ted jsem mela doporuceni od gynekologa

hhanca
31. led 2013

My ve FN Olomouc platili 1000,-

veruska007
31. led 2013

Ve Zlíně - nemocnice, se neplatí! Ale jen pro spádové oblasti.

vendulka
31. led 2013

já jsme u obou v Brně platila,ale něco jsem slyšela o tom, že pokud nechce žena potom vyšetření na ty tripple testy, tak se toto dá napsat jako žádanka od dr a pak je to na pojišťovnu,ale nevím co je na tom pravdy...jinak teda co vím z okolí, tak každej platil, i v nemocnici, ale tam třeba jen 500,-

vendullka
31. led 2013

A nechcete jít raději do nemocnice? Tam se neplat a myslím si že na kvalitě vyšetření škodná nebudete.

sendoska
31. led 2013

@hanousek když si od toho necháš napsat paragon, tak některé zdravotní pojištovny ti to pak proplatí 🙂 já jsme u 205 a také mi ten screening proplatili pak zpětně....

lussiex
31. led 2013

Bylo mi doktorkou řečeno, že integrovaný screening je placený, pojišťovna hradí prý pouze triple test. Já za screening platila 1500.

goldlady
31. led 2013

Taky jsem platila 1200 Kč a pojišťovna mi pak 1000 Kč poslala. Ale určitě je lepší zaplatit si screening, než pak chodit na triple test.. 😉

ffiinnkkaa
31. led 2013

@hanousek Já platila 1500 a od pojišťonvy jsem to měla do tří týdnů zpátky 😉

hanousek
autor
31. led 2013

@veruska007
@vendullka V KNTB je Oskar a ten je zdarma, to vím, tam jsem byla u prvního těhu ve 20tt, ale teďka jsem na Oskara slyšela, že to tam jede jak na běžícím páse, čeká se tak 2-3h a dr. který byl jediný schopný, odešel právě do Predika ☹

hanousek
autor
31. led 2013

@ffiinnkkaa
@goldlady Jakou máte prosím pojišťovnu? 😉

megy
31. led 2013

ostrava - 850, pojištovna proplácela, při druhém doufám, že to budeme mít zdarma, jelikož jsme měli rozštěp, který se v těhu nezjistil 😒

ffiinnkkaa
31. led 2013

@hanousek 205 😉

pampeliska1
31. led 2013

@hanousek tak já jsem slyšela pravý opak 😅 Prý se nečeká, max. půl hodiny (já jsem tam svého času čekala cca 3) a přestože odešel Kovalčík, tak tam pořád zůstávají kvalitní lékaři - hlavně I. Dhaifalah.
Jinak Prediko se platí ať máš žádanku od lékaře či ne.

irennn
31. led 2013

Holky, já jsem ze Šumperka, jezdí nám dělat screening na specializ. pracoviště doktor z Olomouce a platí se 1400kč. Ale kdo máte pojišťovnu 205 mrkněte na manažerka mateřství. Když s dokladem ze screeningu přijdete na pojišťovnu, tak vám peníze vrátí. Já to teda udělám a něco za ty ušetřený penízky koupím miminku http://www.cpzp.cz/clanek/3506-0-Preventivni-pr...

llluckaaa
31. led 2013

Já byla ve Zlíně v nemocnici a neplatila jsem nic.

hanousek
autor
31. led 2013

@ffiinnkkaa
@irennn No tak já jsem u VZP, takže pochybuju, že oni mi něco proplatí ☹

hanousek
autor
31. led 2013

@pampeliska1 Tak já nevím co teď ☹ Dostala jsem od dr. žádanku do Predika, už jsem objednaná, tak tam asi budu muset jít ☹ Hlavně jak znám manžu, tak mi ty peníze dá, hlavně ať je všechno v pořádku!

goldlady
31. led 2013

@hanousek 213 revírní bratrská 😉

aknavis
31. led 2013

my taky byli dvakrat v nemocnici a zadarmo. Jasny ze 1400 pro klid duse neni moc, ale v nemocnici byli fajn a tech 1400 je lepsi utratit za veci pro mimco ci sebe 🙂

pampeliska1
31. led 2013

@hanousek ale prd, nikam chodit nemusíš 😉 Zavolej do Predika, že to rušíš a co nejdřív se objednej do Baťovky, aby ještě měli místo. Navíc v nemocnici se dozvíš riziko na tři syndromy (Down, Patau, Edwards) a v Prediku jen na Down sy. K jaké chodíš dr.?

hanousek
autor
31. led 2013

@pampeliska1 Ráno se domluvím s tátou a rozhodnu se 😉
Chodím na Tomášov k primářovi Gerychovi

makiska1
31. led 2013

mě říkala doktorka že 1500kč se platí a pojišťovna to nehradí.. ☹

petlushe
31. led 2013

Ahoj, nečetla jsem odpovědi na tvůj dotaz, tak se omlouvám předem, jestli ti už někdo odpověděl stejně. Jsem z Kroměříže, já jsem byla na genetice ve Zlíně na Oscarovi přímo v Batovce, tam neplatíš nic, jenom poplatek 30,- Kč, nebo fotku, pokud budeš chtít vytisknout. V Kroměříži tuto genetiku vůbec nemají. Na tom Oscarovi jsem byla velice spokojená, příjemné sestřičky, doktorky, všechno super 🙂 Byla jsem tam pak ještě v 17.tt z důvodu špatného triple testu (naštěstí to byl jenom omyl ze strany doktorky) a potom ještě ve 21.tt screening a už tam nemusím 🙂 Pokaždé jsem platila pouze 30,- Kč poplatek + za foto. Dokonce jedno 3D foto jsem dostala od paní doktorky v tom 17.tt zadarmo, jako dárek před Vánocema 🙂

vendullka
1. únor 2013

@hanousek
@pampeliska1 Musím souhlasit s pampeliškou, taky jsem slyšela poslední dobou jen samé negace na prediko. Už jen udělat z dvovaječných dvojčat jednovaječné a přemlouvat maminku že to tak opravdu je.... Dr. Kovalčík tam sice není, ale např. I. Dhaifalah nebo Kovaříková je taky super a pečlivky. A na prediku se čeká taky o to se nemusíte bát🙂

iivet
1. únor 2013

@hanousek jsem u Uh.Brodu tak spadam pod Hradiste, ale 1. i 2. screening ve FN ve Zline jsem jsem neplatila ani u prvniho a ni u druheho tehu.

hanousek
autor
5. únor 2013

@veruska007
@vendullka
@pampeliska1
@aknavis
@petlushe Prediko zrušeno a 12.2. Oskar 😉 Děkuji holky :-*

kzuz
5. bře 2013

Ahoj holky , tak to se máte. Já v praze za to platím 1300,- a pojištovna to nehradí:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru