Screeningové centrum Praha (ProfiG2)

allinka_k
22. dub 2015

Ahoj,
byla jste některá na screeningu v tomto centru? Mám gynekologa, který je z Apolináře, tak jsem automaticky předpokládala, že mě pošle tam. Dal mi ale vizitku MUDr. Břešťáka, který je prý obrovská kapacita. Chtěla jsem se zeptat, jestli se u něj platí (v ceníku je to takové zmatečné - vypadá to, že se žádankou by nemuselo)...
V Apolináři to bylo v r. 2013 zdarma, jak je to teď nevím...
Díky

misadan
23. dub 2015

@allinka_k Já tam byla nedávno a spokojenost.. 🙂 platila jsem 1200 za screening + 100 za vypálení fotek... (to hlásit při pozdravu;) )

evcann
23. dub 2015

@allinka_k ano p. MUDr. Břešťák je kapacita. Byla jsem u něj u prvního i teď u druhého dítěte. Věřím mu na 100%. Platí se za první 1200,- + 100,- za fotky a za druhý se neplatí nic. Já chodím ke své doktorce na gynekologii k jeho ženě takže vím, že jsem v nejlepších rukách 🙂.

beruskaev
23. dub 2015

pana doktora Břešťáka můžu doporučit, je to opravdu kapacita, platí se tam i s žádankou.. Co jsem slyšela, tak jeden z nejlepších..

allinka_k
autor
23. dub 2015

Aha, tak asi na ta doporučení dám, i když prvně jsme to měli zadarmo...nakonec 600 průměrně za dítě není tak moc 😀 Ještě by mě zajímalo, musím si ty fotky vypalovat? Stačila by mi jedna papírová, co si budem povídat, nic moc tam ještě není a pak už se na to člověk nedívá 🙂

evcann
23. dub 2015

@allinka_k myslim, ze vubec netiskne, jen vypáluje, i ve 13tt jsou to krásné fotky a 100,- zase neni moc. Jednu vytisknutou ti kdyžtak muže udelat tvuj gynekolog.

kaccistar
28. dub 2015

ja som tam tiez pred par tyzdnami platila a bola som tam so ziadankou. Fotky ziadne nemam, ani ma to nenapadlo sa pytat 😉 Ale bolo to tam super, pan doktor velmi prijemny a velky profesional! akurat sa tam samozrejme caka, aj ked je to objednane na cas. Voda tam je a WC tiez, takze to problem nie je 😉

kahal
28. dub 2015

Připojuji se, za první screening platba 1200,- další zdarma. Mudr. Břešťáka také vřele doporučuju, profesionál s empatií. Při druhém screeningu objevil v hlavičce plodu rozsáhlou cystu, byla jsem tam následující dva měsíce "pečená vařená", nenechával nic náhodě a sledoval a sledoval. Žádný dotaz na jeho osobu není hloupý, vše s trpělivostí vysvětlí. Plnou čekárnu přístup skutečně vyváží.

allinka_k
autor
28. dub 2015

@evcann Ono mi tak nejde o tu stovku, spíš že bych chtěla tu papírovou...tak jedině pak na gyndě no...

kaccistar
28. dub 2015

@kahal to suhlasim, ze plnu cakaren ten pristup urcite vyvazi.. pan doctor je fakt skvely, clovek sa tam citi hrozne prijemne a hlavne v dobrych rukach 🙂

kaccistar
28. dub 2015

@kahal ahoj, mohla by som poprosit o kontakt na pani doktorku Brestakovu? Prave mi oznamili, ze moja doktorka prestala pracovat a som tu teda zufala, rada by som k nejakej fakt dobre doktorke.. dakujem moc!! 🙂

ssandy
3. kvě 2015

Byla jsem tam a neplatila ani prvosemestralni screening, mam ZPMV a jeste nejake pojistovny s nimi maji smlouvu, takze to pry proplati.Doktor byl moc fajn.

allinka_k
autor
4. kvě 2015

Prosím vás, jak jste se tam dokázaly objednat? Volala jsem už snad stokrát, minulý čtvrtek a dneska, a nikdo to nebere ☹

beruskaev
4. kvě 2015

@allinka_k taky mi to po telefonu nešlo, objednala jsem se emailem..

allinka_k
autor
4. kvě 2015

@beruskaev hm, tak "nejlepší doktor široko daleko" a nemá nikoho, kdo by zvedl telefon, to je super vizitka. Jdu tam napsat a jestli se neozvou, tak na to prdím a jdu k Apolináři, kde mají aspoň o pacientky zájem ☹

gepe
4. kvě 2015

@allinka_k a ktery mas telefonni cislo? u jednoho cisla je to dost problem 🙂 a ma tam sestru dodnes co vim, avsak taky hodne vytizenou ordinaci.. tak kdo vi.
Jinak za me na tehotenske screening no 1.! A neplatila jsem u nej, mela jsem u sveho gyndr zaplaceny tehotensky balicek a NT komplet vcetne utz, rozboru krve atd. byl v tom, kompletni vyhodnoceni Brestak.

allinka_k
autor
4. kvě 2015

@gepe To uvedené na stránkách, krom toho mi ho dal i můj gynekolog - 724 778 329. Ono je ještě jiné? Já mám doktora zadarmo, takže jsem se smířila i s těmi 1200 (zdraví miminka je přednější než peníze), ale jsem celkem cholerik a tohle celodenní volání mě fakt vytáčí 🙂

ssandy
4. kvě 2015

telefon běžně neberou, je lepší se objednat e-mailem. To funguje spolehlivě.

gepe
4. kvě 2015

@allinka_k cislo mas to spravny, tak nechapu 🙂 tak se zkus objednat emailem s tel kontaktem na sebe. Chapu Tve vytoceni 😅

jinak tady diskuse primo na kontakt https://www.modrykonik.cz/forum/porodnice-a-doktori/nema-nektera-aktualni-cislo-na-mudr-brestaka-z-prahy-2/ sice starsi, ale ok.

misadan
4. kvě 2015

@allinka_k Telefon je fakt hodně o náhodě.... 🙂 Voláš dobře, ale trvá než to zvednou...a ideálně volat úterky a páky...možná i čtvrtek...ale tohle jsou dny, kdy jsem se dycky dovolala a doporučoval mi je i můj doktor 🙂)

ivda
4. kvě 2015

Taky jsem u něho byla - u druhého a třetího dítka. A opravdu doporučuji, je fakt super. 🙂 Objednat se je nejlepší e-mailem, to reagují téměř ihned. Před 4 lety se u něj neplatilo nic, teď co je v novém centru se platí 1200kč při první návštěvě, další uzv už nic. 🙂

denca2000
4. kvě 2015

@allinka_k Já se k němu objednávám přes mail, na to mě upozornila už doktorka, že telefonicky je to boj 🙂 Na mail odpoví sestra během 2 dnů. Jsem u OZP a za screening jsem neplatila ani kačku 🙂 Břešťák je sympaťák a opravdu kapacita. S každým si hned u dveří podá ruce - vše pečlivě kontroluje a hezky vysvětlí. Už se k němu těším na velký UZ

allinka_k
autor
4. kvě 2015

Tak mi odpověděli na mail, že centrum je z technických důvodů zavřené a objednávají až od 26.5. To je fakt problém napsat to na web :(

gepe
4. kvě 2015

@allinka_k tak to je blby. Ale! Nevim zda jeste, ale Brestak delaval 1 den v tydnu screening i u Apolinare ;)

denca2000
4. kvě 2015

@allinka_k Co? Já jsem k němu objednaná na 22.5., to jsem na to zvědavá 🙂

terezapetrova
4. kvě 2015

@allinka_k brestak je fakt dobrej u me to vyvazilo i to, ze se tam neda dovolat, A NECEKALA jsem vůbec, byla jsem hned na rano, ty technicke duvody me mrzi, pohodove tehu preju 🙂 brestak tez podle me pracuje v detske nemocnici Ke karlovu v Praze.

terezapetrova
4. kvě 2015

@denca2000 muzou znovu otvírat třeba 20. 5. a do 26. 5. mit ted uz plno vc Tve navstevy 🙂

evcann
4. kvě 2015

@allinka_k nechci brat iluze, ale zrovna tohle centrum se o klienty nepere a jinak zájem maji 🙂. Staci se objednat mailem. Nebo jít jinam kde vám telefon zvednou 🙂. Ja poprvé nečekala a pri druhé jsem čekala přes dvě hodiny. Byla jsem na to upozorněni a i tak bych čekala znova. Kombinace Brestak a Beestakova je pro me super 🙂.

allinka_k
autor
4. kvě 2015

@evcann No právě, tam se zřejmě mává tisícovkama hned u vchodu, tak na to kašlou. A to je právě to, co mi vadí :( Jasně, chci kvalitu, ale taky mít pocit, že je kromě peněz zajímá i klient..

gepe
4. kvě 2015

@allinka_k ja nemavala ani korunou a cekali jsme 20min navic od hodiny objednani. Byl pred nami par na scrn a vysly jim spatne vysledky, zdrzeni chapu.

terezapetrova
5. kvě 2015

@allinka_k přeju aby jsi neprebrala 🙂 ono taky záleží na tom jake mas za sebou zdravotní zkušenosti a jake mas zkušenosti s nepříjemnymi doktory ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru