Spočítala sestra mý těhotenství podle poslední mens.?

ingis
20. zář 2006

Ahojík tak se chci poptat byla sem se obědnat u doktorky 18 a říkala mi že mám přijít 26 na ultrazvuk a ptala se mně kdy na posledy sem to měla ja ji řekla 13.8 a dodnes nemám MS a ona to spočítala a řekla mi že jsem v 5 tt je to možný už sem si dnes koupila pro miminko mALINKATÉ PONOŽTIČKY SOU NÁDHERNÝ myslíte že to fakt sestřička podle mé posledný menstruace co jsem měla 13.8 že to vycházi na 5 tt tehoenstvý prosím kdo měl skušenosti at mi napíše dekuju 😉

papaya
20. zář 2006

Ingis, myslím že sestřička se v tom vyzná a má nějakou praxi, já bych jí věřila 🙂 A gratuluju 😉

mmmk
20. zář 2006

Ignis, nechci rypat, ale napis, prosim, adminovi, at opravi tvoje tehotenstvy na tehotenstvi 😵

len
20. zář 2006

Nechci rýpat, ale admin by toho možná měl opravit víc 😉
Další témata zakládaná Ingis se nesou v naprosto shodném duchu (i pravopisném), kromě toho, že vůbec nereaguje na to, co jí holky píšou (založí téma a uteče) vlastně vůbec nechápu, proč ta témata zakládá... Uf, založit téma těhotenstvý na těhulkovském serveru, na to jsem asi moc blbá, abych to pochopila 😨 A nebo hloupoučká, jak píše Ingis? 😀

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Ahojík chci vás poprosit o přesní výpočet měsíčku ja sem na to moc
hloupučká moc prosím měla sem ji 13.8 do 17.8 a doted nic prosím napíšete mi
kdy přesně by sem ji měla mít prosím no ale 11 tt sou pozitívny a furt tomu
nemúžu uvěřit že asi bude mimi doktor mi sice řekl že na ultrazvuku to není
videt že je to tak na 99 procent furt chodím na malou a jak si chytnu
bradavky moc bolí a na prsou mám moc viditelné modré žílky a v podbříšku mně
dost bolí jak bych měla dostat MS A I DVAK KRÁT ZA DEN MUŽE TO BÝT TAK
DĚKUJU ZA ODPOVED

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři
minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na
ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2
roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco
na tom bude

mmmk
20. zář 2006

Tak to jsou fakt hlody 😀 Uvidime, jak bude ucit svoje dite pravopis 😅

len
20. zář 2006

Třeba je cizinka, co já vím 😖 Mně by ani tak nevadil ten pravopis (mezi námi, bývá to tu i horší 😀 ), jako spíš ten přístup - založit naprosto nesmyslnou diskuzi a už se v ní neobjevit, za pár dní založit další... Začínám mít neodbytný pocit, že si tu z nás někdo dělá legrácky 😉

kacabacka
20. zář 2006

len: jo jo, taky mi ty témata přijdou stejný a navíc už tu jsou podobná založená a vadí mi, že ani nereaguje....Je možný, že je tu nová a moc se tu třeba neorientuje, ale stejně...taky se mi to zdá divný... 😨

alcatko.j
20. zář 2006

😀 Opravdu je to usmevne 🙂

protea
20. zář 2006

Ahojky,
asi si z nás někdo dělá srandu.
To bych teda řekla já.
Je pravda, že Ignis pak už nereaguje.
Tak uvidíme

selu
20. zář 2006

a co kdyz je dislekticka ??? 😒 a ted ma strach se vratit...ale to neni smyslem teto debaty ze jo 😔

lucianka
20. zář 2006

No Selu, podle mě je to stejně debata o ničem. 😉 Takže co je smyslem asi nikdo nepochopil...

ingis
autor
21. zář 2006

Ahoj moc se omlouvám za pravopis jj je pravda že jsem tady poprvé tak se nezlobte na mně a nejsem dislektička nejsem jen sem nevědela jak odpovídat ted už sem nato přišla ja sem jen chtěla vědet v kolikatém těhotenství sem měsíčky sem měla 13.8 a skončily mi 17.8 a dodnes nemám měsíčky a sestřička mi vypočítala od posledných měsíčku že to vypadá na 5 tt no ještě jednou nejsem moula co neumí psát 😉

zany
21. zář 2006

Nechci být rýpavá a hnusná, ale podle toho co Ingis píšeš, tak to rozhodně nevypadá, že nejsi moula co neumí psát... Promiň, ale to co píšeš skoro nedává ani smysl a nejsem rozhodně sama kdo to moc nechápe!

leniik1
21. zář 2006

😀 Tak tahle téma mě vážně pobavila.Souhlasím s holkama. 😀

ivett
21. zář 2006

Taky jsem se pobavila...Alespoň ten název témy by se měl určitě opravit... 😀

iza
21. zář 2006

no možná pokud budete dámy všímavé, tak z jiných diskuzí zjistíte, že je Ingis Slovenka. A milá Len myslím, že se tady nescházíme kvůli tomu, abychom si zde porovnávaly IQ či se jeda druhé vysmívala. Víš i sebeinteligentnější člověk dělá chyby, když je třeba rozrušený a nebo mu to nejde na počítači.
A vůbec, tady to není Klub Mensa,ale Modry Koník. Jo a není pravda, že Ingis nereaguje!!! Tohle je vážně trapný.

ingis
autor
21. zář 2006

iza moc děkuju víš trochu mně to urazilo ale kašlu na to 😉

iza
21. zář 2006

ingis : kašli a uživej si těhotenství 🙂 😉

protea
21. zář 2006

Ignis, já se za sebe omlouvám
Ale vážně to nedávalo smysl.
Jestli jsi vážně slovenka, tak jsi měla psát slovensky, snad bychom rozumněly?!

mnauu
21. zář 2006

ingis, myslim, ze je temer jiste, ze tehotna jsi 🙂
iza - vidim, ze trosku rozrusena z teto diskuse jsi i ty a trosku jsi se prehledla 🙂 konkretne Len totiz nekomentuje vubec inteligenci uzivatelky (naopak sama uvadla variantu, ze se mozna jedna o cizinku). Jde pouze to, ze neni zcela v souladu s pravidly zakladat nekolik diskusi zacinajicich otazkou se stejnym obsahem 😉
ingis drzim palecky at vsechno probiha k tv spokojenosti 🙂

ingis
autor
21. zář 2006

protea ok. no žiju tady dost dlouho tak bych psala asi Československy 😀

iza
21. zář 2006

mnauu : tak si to přečti od len ještě jednou(na pravopis naráží víckrát a hlavně mi přide dost nevhodný tady kopirovat text někoho jiného za účelem ne příliš chválihodným).Má reakce nepatřila jen jí, ale i ostatním. Ja rozhodně rozrušená nejsem, spíš nevěřím vlastním očim

deni
21. zář 2006

ahoj holky,
tak koukám, že to tu pěkně vře 😅
ingis: taky jsem moc nerozuměla Tvému dotazu, ale už podle toho, jak Ti to vysvětlila sestřička, jistě těhotná budeš.
😵
Jinak já tu (teda na beremese) kdysi taky zakládala omylem druhé a to stejné téma.Chybama se člověk učí 😉
Takže v klídečku, admin to určitě opraví 🙂
A Len je dobrá holka 😉 , je tu z nás (teda pokud vím) nejdéle, takže určitě to nemyslela ve zlém, když tu psala o Tvých založených diskuzích se stejným tématem.

A klidně piš slovensky, tomu přeci rozumí každý. 😎

ivett
21. zář 2006

ja se teda ignis taky omlouvam, ale pokud je teda slovenka, ma psat slovensky, jako spousta jinych uzivatelek tady a i kdyby to psala cesko slovensky, urcite by to bylo ok...Myslim, ze Len nemyslela nic zle, stejne jako urcite vetsina z nas tady, proste nas to pobavilo...Neberte tu vsechno tak hrozne vazne holky... 😀
A ignis tobe teda preju at jde vsechno ok a mate zdrave mimco...

sofiela
21. zář 2006

Ahojte, mate niektora skusenost s krvacanim na 12ty den po oplodneni? mnohe si to mozu mylit s menstruaciou a tak nezistia, ze su tehotne- je to vsak implantacna krv...Nemoze to viest nahodou neskor k potratu - nie je to nejaky ranny priznak? dakujem...ja ani neviem, ci som tehotna, menstruaciu cakam az o 3 dni, len mam ten pocit, ako som mala len v tehotenstve pri mojej dcerke...

protea
22. zář 2006

Sofiela, to je těžké říct jestli je to potrat nebo co to je?
Ale podle mne to může být i MS.
Prostě přišla dřív.
A nebo jsi vážně těhu a pak je něco v nepořádku.

len
22. zář 2006

Tak jsem tu den nebyla a nestačím se divit.
Iza:
1) Z jiných diskuzí nemám co poznat, neboť v době, ky jsem se podivila nad touto diskuzí, tu měla Ingis tři příspěvky - každý z nich začínal jednu z těchto diskuzí.
2) Nikomu jsem tu nevyčítala pravopis, to nikdy nedělám (neboť bych tu taky nemusela dělat nic jiného, že 😉), ujede to každému, i když, pravda, Ingis to teda ujelo několikrát pořádně. Jediné, co jsem kritizovala a za čím si stojím, je její přístup - založit diskuzi a už se jí nezůčastnit, za dva dny založit další a zase utéct, další den založit ještě jednu... Pořád o tom samém.
3) Když už někomu chceš vyčítat, že si pořádně nečte příspěvky, na které reaguje, zamysli se nejdřív nad sebou. Jediné, co jsem napsala, bylo, že JÁ jsem asi blbá, když JÁ Ingis nechápu. O inteligenci kohokoli jiného jsem tu nic nepsala, IQ si s nikým neporovnávám, členství v Mense považuji za čistě soukromou věc a pokud někoho urazí, když o sobě napíšu, že jsem blbá, chybu nevidím v sobě.

protea
22. zář 2006

Holky, už to neřeště.
Myslím, že je to celé nedorozumění.
Nebudeme se tady přece hádat

iza
22. zář 2006

len : opravdu byla chyba,že jsem výčitky směřovala jen k tobě.Nevhodně tu zareagovalo víc holek. Ale ještě jednou : o pravopisu ingis se zmiňuješ 😉 a to, že hned nereaguje je taky možný tím, že nesedí celý den u počítače (třeba). Končím tuto debatu,protože je nesmyslné diskutovat s někým, kdo od začátku staví věci do jiného světla.

len
22. zář 2006

O pravopisu se zmiňuju, nicméně ho nevyčítám.
Taky nesedím pořád u počítače (včera jsem tu nebyla vůbec a nemohla se bránit).
Taky končím diskuzi, nemá to cenu.

ingis
autor
22. zář 2006

😕 Ahojík moc vás prosím o radu co to znamená cca prý u mně je to 23.9 nechápu to 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru