Taky na ultrazvuku vidíte klučinu?

radova23
10. zář 2013

Ahojda,byla jsem na utz a chtěla jsem vědět co druhé mimčo je .... Doktor na mě otočil monitor a říkal že to poznám i já,že je to klučina . Ptám se proto,zda vidíte fakt klučinu nebo to muže byt třeba pupečník ?

januzza80
10. zář 2013

@radova23 Tak tohle je opravdu chlapecek 🙂 ja to takhle mela dvakrat 🙂

radova23
autor
10. zář 2013

@januzza80 já si nejsem jistá i přesto že to tam vidim i s kuličkama . Mě totiž dr při prvnim těhu (než jsem přestoupila k jinemu dr) tvrdil na 70% kluk , pak ve 25 tt taky kluk a pak ve 32 tt take kluk . a nakonec mame holčičku Ultrazvuk jsem tedy nikdy neviděla,takže si tvrdil to co si myslel a ja mu věřila.ted jsem u jineho dr ale Přesto se bojim. Klučinu fakt chceme ale zda tomu veřit 😀

januzza80
10. zář 2013

@radova23 Tentokrat to tak bude,ale byt tebou,tak si kup do porodnice spis neutrani veci,ja to tak delala,ikdyz doktor to uhadl.A kdyby to byla holcicka,tak holcickam i modra slusi,horsi by to bylo naopak 😀

radova23
autor
10. zář 2013

@januzza80 mam vše neutralní ale přesto chci něco modreho , ale chtěla jsem aby mě tu holky udělali radost a řekli mě . Ano je to kluk,kupuj modré ! 😀

mamkamarketa
10. zář 2013

Tohle je kluk, podivej na linii zadecku, presne uprostred je pindik. Tohle je chlapak, vidim i pytlik 🙂

januzza80
10. zář 2013

@radova23 neboj je to kluk jako buk 🙂

radova23
autor
10. zář 2013

@mamkamarketa x
@januzza80 přesvědčujete mě čím dál víc 😀

zlatelevizeedna
10. zář 2013

Má ho tam! Leda by pupečník měl i kuličky😀.

uztotakbude
10. zář 2013

Buď si s tam s sebou přibalil jojo a to co holky identifikují jako pindíka je provázek a kuličky jsou samotné "jojo", nebo je to kluk. Jsem nadšenec do joja, je to určitě jojo 😀 Ne, dělám si srandu. Tohle je jasnej chlap. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš a tak si můžeš být jistá, že ho takto bude ukazovat často po celý svůj život! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru