Trafil sa MUDr. Vlašín do určenia pohlavia?

galaxy
6. bře 2013

Baby čo ste boli u vlašína trefil sa do určenia pohavia? ja som dnes 13+1 a povedal,že si je istý 100% dievčatkom

blahova_andrea
6. bře 2013

ano, trefil se a ještě jsem neslyšela od žádné maminky, že by se spletl 😉

zuhur
6. bře 2013

Mě se teda potvrdí až časem jestli se trefil, ale taktéž nám řekl, že si je jistý holčičkou. A kdekoliv jsem se zmínila, že jsem byla na vyšetření u něj tak mi všichni potvrdili, že se neplete. Dokonce v porodnici a ani se neptali na variantu jména pro kluka 😀

daschiki
6. bře 2013

Ano, u mě se trefil v obou případech už ve 12tt. U prvního kluk, u druhého holka 🙂

saminomimino
6. bře 2013

byla jsem u posledního těhu 12+6 a na první mrknutí řekl holka,pak mi to jen a jen potvrzovali a opravdu se holka narodila 😀

kackaj
6. bře 2013

Tak tyto odpovědi i já ráda čtu...v pondělí mi taky řekl holčičku, tak už se na ni mooooc těšíme 😀

jajulin
6. bře 2013

ano, u obou dětí řekl pohlaví správně, ale byla jsem kolem 23tt, takže to bylo vidět víc než ve 13tt.

katzi
6. bře 2013

U první dcery řekl správně už ve 12tt, že je to holka. U druhé dcery si v tom 12tt nebyl jistý, řekl rovnou, že tam nevidí, že mi to neřekne. Pokud ti to řekl, tak je to na 100% 😉

tulanek
6. bře 2013

Tak doktor Vlašín je pro mě fakt BOREC ,nemůžu ho vynachválit!!!Přístup a celkově,prostě jsem z něho byla unešená 🙂 A ve 12tt mi řekl ,že naše dvojčátka budou 100% holčičky ,no dnes už mají 2,5 roku 😀

zandanem
6. bře 2013

za tohoto dr. bych asi aj dala ruku do ohně 🙂 i v tom 13 tt 🙂 ale my jsme si to nenechaly říct 🙂 bude to překvápko, ale je to opravdu dobrý doktor a pozná vše už tak brzy ...

markyzka84
7. bře 2013

No holky a co si mám z toho vzít kdyz mi pan doktor Vlašín řekl, že to bude pravděpodobně holčička ?🙂

pampeliska36
7. bře 2013

ano, řekl mi holčička a narodila se nám holčička 😀 😀 😀 také to bylo hned na tom prvním velkém UTZ u MUDr. Vlašína ve 13+tt

vendulka
7. bře 2013

u mě u obouch těhu ve 12tt řekl, že neví 😝

lv
7. bře 2013

u první řekl sám, že to nejde vidět, u druhé řekl manželovi, jestli nevidí to krásné kávové zrno, ať si jde koupit nějaký časopis pro pány.

abecedka
7. bře 2013

u mě se trefil 2x správně ve 12tt

sisaman
8. bře 2013

pokud lékař řekně že si je jist na 100procent pohlavím při vyšetření UZ v I. trimestru je nejspíš superman 🙂 v I. trimestru má plůdek mezi nožičkami tzv. pohlavní hrbolek a ten je stejný u všech miminek..u kluků i holčiček...jsou teorie,že pokud hrbolek směřuje dolu narodí se holčička a pokud směřuje nahoru narodí se kluk..ovšem to jsou pouze teorie .-) pohlaví v tomto týdnu nelze určit z ultrazvuku s jistotou....je to vždy 50 na 50 takže šance , že se trefí je velká😀 ale jinak je Dr. Vlašín zcela jistě odborník na svém místě a co se týče prenatálního ultrazvuku patří jistě mezi špičky ve svém oboru 🙂

smudllinka
8. bře 2013

Nám řekl Dr. Vlašín se 100% jistotou pohlaví ve 13. týdnu 🙂 Pro mě je to kapacita ve svém oboru a oba UTZ u něj byly parádní zážitek 😉

maya222
8. bře 2013

ano trefil se ve 12 týdnu řekl, že to bude holčička a je to tak!!!

mandanka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
solvejg
12. bře 2013

Mohu z čerstvé zkušenosti potvrdit, že dr. Vlašín se většinou trefuje takřka ve všem🙂 Ve 13tt mi řekl, že s klukem nemám počítat ani omylem....dle AMC to bude holčička🙂

brumlinkaa
3. kvě 2013

Minulý týden jsem u něj byla na NT+ ve 13. týdnu a taky mi řekl, že je to kluk a myslím si, že mi to i dost názorně ukázal, takže tomu věřím a malému říkám vybraným jménem 🙂

lena_rose
19. bře 2014

Dnes nám řekl 100% kluk a je pravda, že to nešlo přehlédnout a jen jako hrbolek to nevypadalo 🙂

terry1512
19. bře 2014

Já se ptala v 16tt a prý co bych chtěla tak říkám holčičku a pan doktor prý máte ji mít.Trefil se,je to opravdu odborník pokud by si nebyl jistý neřekne ti to.

tamarila
19. bře 2014

Mě řekl holčičku ve 12 tt, poptávala jsem se kamošek a nikdy se nespletl. Raději řekne že neví, ale jak se vyjádří, tak to tak je. Objednávám se jenom k němu 🙂

kessa
20. bře 2014

Nám pohlaví řekl taky na UTZ ve 13tt a ve 21tt to potvrdil. Můj gynekolog se mě po tom vyšetření ve 13tt ptal a okomentoval to slovy : "Jo Pavel, ten se neplete." Byla sem 16tt, tak řekl, mrkneme na to a uzavřel to slovy: "Pavel má zase pravdu" 🙂 Splést se může každý, ale Vlašín si je buď jistý a pak to řekne a pokud si jistý není, tak neřekne nic, takže bych tomu věřila.

bzanda
20. bře 2014

U nás se trefil přesně, byl to kluk jak buk.

rioko
20. bře 2014

I u nás se trefil u prvního a u druhého taky, řekl nám to ve 13 tt, ve 20 tt potvrdil a stejně tak můj gynekolog

doko
20. bře 2014

nám ve 14.tt řekl holčičku, byl si jistý 😉 jinak co řekl všem známým, to prostě platilo a hotovo 🙂 u mého doktora, když jsem řekla, že vím pohlaví, tak hned bylo: vy jste byla u doktora Vlašína!!!!ten jediný to pozná tak brzo, ten se prostě neplete 🙂

pisisvori
20. bře 2014

sisaman to není pravda, že ve 12 -13tt je to stejné...je to podobné a hodně malé, ale když má někdo trénink a dobré oko už je to rozlišitelné viz foky pohlaví ve 13tt a odkaz.
http://baby2see.com/gender/external_genitals.html

dezyre
20. bře 2014

ve 12tt se nám trefil u obou správně.

oqoq
21. bře 2014

Mně se pan doktor Vlašín nejdřív zeptal, co bychom si přáli, odpověděla jsem, že je mi to jedno, ale že manžel by si přál chlapečka. Na to mi řekl, ať manželovi vysvětlím, že holčičky jsou lepší - a máme holčičku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru