• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Triple test v 16tt. Nesnídala jsem. Ovlivní to výsledky?

28. dubna 2008 
Ahojky, dneska jsem byla na krvi na genetiku v 16tt., ale ráno mi bylo špatně, tak jsem nesnídala. Může to, že jsem nesnídala, nějak ovlivnit výsledky, že může vyjít něco špatného? :confounded:
Děkuji za odpovědi.
28. dub 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím,že ne :wink:
28. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě doktorka ve čtvrtek říkala, že si můžu dát lehkou snídani a ta baba dneska na krvi povídala "doufám, že jste se nasnídala" no tak tím mě dokonale zmátla :slight_smile:
28. dub 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vím,že jsem taky mohla na ty triply jíst :slight_smile: možná se tě ptala,jestli jsi na lačno aby očekávala,že třeba omdlíš :unamused:
28. dub 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vzhledem k tomu, že já na krev došla v jedenáct (nevěděla jsem, že mi budou brát krev), tak ani nikdo nepředpokládal, že budu hlady... a dokonce jsem byla šíleně nachlazená... to prý taky neva...
28. dub 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale určo to nemůže ty testy nějak ovlivnit :wink: si teda myslím,že to nemá vliv,horší,kdyby jsi měla být na lačno,ale pokud nemusíš,tak co
28. dub 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je divne, me sestra rekla, at jsem na lacno :confused:
asi fakt jak kde :wink: u nás jsme mohly jíst :wink:
28. dub 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyý se dělá cukr v krvi, tak se musí nalačno, ale tripple testy by to ovlivnit nemělo.
28. dub 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,to se nesmí ani holá voda :wink: ani blbá žvýkačka žvýkat :frowning2:
28. dub 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi me chcou mucit, proto musim na lacno :grinning:
Jdu ve stredu, ale nastesti uz na 7 rano, tak to nejak preziju a pro jistotu dodrzim instrukce :wink:
28. dub 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadí mě berou krev vždy odpoledne, nebo mám poradnu jen odpoledne a chodím tak po 15 hodině tak bych umřela hlady tak to určitě nevadí ani se mě nikdy neptali jestli jsem na lačno no takhle odpoledne to ani nemůžou čekat, a to samé s močí ptala jsem se jestli mám nosit ranní tak říkala sestra že je to jedno jestli ranní nebo než pujdu do poradny.

na cukr tam se , ale musí na lačno to je vyšetření hned ráno, čeká mě příští týden fuuuj
říkala sestra nic nejíst ani nepít
28. dub 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To samé, taky mám poradnu odpoledne, krev mi brala zatím dvakrát a nikdy neříkala že mám být na lačno, a to mi brala i na tripply.
Cukr je něco jiného, tam fakt nejíst ani nepít, ptala se na to, ale dávejte bacha, komu bývá po odběrech blbě, mě občas jo, a ještě jak jsem nejedla ani nepila, tak mě to trochu vzalo a šla jsem jim tam k zemi. :grinning: Radši říct hned, ať vás pošlou lehnout, než tam vrávorat jak já :grinning:
28. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek