Triple test v 16tt. Nesnídala jsem. Ovlivní to výsledky?

maleva
28. dub 2008

Ahojky, dneska jsem byla na krvi na genetiku v 16tt., ale ráno mi bylo špatně, tak jsem nesnídala. Může to, že jsem nesnídala, nějak ovlivnit výsledky, že může vyjít něco špatného? 😖
Děkuji za odpovědi.

many
28. dub 2008

já si myslím,že ne 😉

maleva
autor
28. dub 2008

právě doktorka ve čtvrtek říkala, že si můžu dát lehkou snídani a ta baba dneska na krvi povídala "doufám, že jste se nasnídala" no tak tím mě dokonale zmátla 🙂

many
28. dub 2008

no já vím,že jsem taky mohla na ty triply jíst 🙂 možná se tě ptala,jestli jsi na lačno aby očekávala,že třeba omdlíš 😒

maxkatka
28. dub 2008

no vzhledem k tomu, že já na krev došla v jedenáct (nevěděla jsem, že mi budou brát krev), tak ani nikdo nepředpokládal, že budu hlady... a dokonce jsem byla šíleně nachlazená... to prý taky neva...

many
28. dub 2008

ale určo to nemůže ty testy nějak ovlivnit 😉 si teda myslím,že to nemá vliv,horší,kdyby jsi měla být na lačno,ale pokud nemusíš,tak co

many
28. dub 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katula
28. dub 2008

To je divne, me sestra rekla, at jsem na lacno 😕

many
28. dub 2008

asi fakt jak kde 😉 u nás jsme mohly jíst 😉

romankav
28. dub 2008

Kdyý se dělá cukr v krvi, tak se musí nalačno, ale tripple testy by to ovlivnit nemělo.

many
28. dub 2008

jo,jo,to se nesmí ani holá voda 😉 ani blbá žvýkačka žvýkat ☹

katula
28. dub 2008

Asi me chcou mucit, proto musim na lacno 😀
Jdu ve stredu, ale nastesti uz na 7 rano, tak to nejak preziju a pro jistotu dodrzim instrukce 😉

many
28. dub 2008

😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

miksa
28. dub 2008

to nevadí mě berou krev vždy odpoledne, nebo mám poradnu jen odpoledne a chodím tak po 15 hodině tak bych umřela hlady tak to určitě nevadí ani se mě nikdy neptali jestli jsem na lačno no takhle odpoledne to ani nemůžou čekat, a to samé s močí ptala jsem se jestli mám nosit ranní tak říkala sestra že je to jedno jestli ranní nebo než pujdu do poradny.

na cukr tam se , ale musí na lačno to je vyšetření hned ráno, čeká mě příští týden fuuuj
říkala sestra nic nejíst ani nepít

janeyzelvicka
28. dub 2008

To samé, taky mám poradnu odpoledne, krev mi brala zatím dvakrát a nikdy neříkala že mám být na lačno, a to mi brala i na tripply.
Cukr je něco jiného, tam fakt nejíst ani nepít, ptala se na to, ale dávejte bacha, komu bývá po odběrech blbě, mě občas jo, a ještě jak jsem nejedla ani nepila, tak mě to trochu vzalo a šla jsem jim tam k zemi. 😀 Radši říct hned, ať vás pošlou lehnout, než tam vrávorat jak já 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru