Tušili ste, či to bude dievčatko alebo chlapček?

alienka22
17. bře 2010

Ahojte,

tusite co nosite v brusku? Ci budete nakupovat v modrom alebo v ruzovom? A potvrdil Vam UTZ vase predtuchy?

ivasad.
29. srp 2010

Ahoj, já jsem celé těhu strašně moc chtěla holčičku, strašně moc jsem toužila po holčičce. Ale podvědomě jsem cítila, že to bude kluk. Ani jsem si to nedala říct na UZ, bála jsem se že to bude kluk a že budu zklamaná - ač je to pomalu hřích, člověk má být rád za zdravé dítko. A na sále to bylo moc milé překvápko, když na nás vykoukla Klárka! 🙂

katecameron
29. srp 2010

@wikus206 presne naopak to plati u mna aj u mojich znamych ked sme splodili nasho syna tak sme sa s muzom milovali 1raz za mesiac lebo sme castejsie spolu neboli

katecameron
29. srp 2010

@alexandrah o tom rozhodne prve co bude druhe ake slabiky povedalo prvorodene ako prve co opakuje najcastejsie u nas to vyslo moja dcera furt len TATA vravela a jedna starucka pani povedala ze bude mat braceka lebo vravi TATA a tak aj bolo darmo sme chceli dievcatko

katecameron
29. srp 2010

@alexandrah a este zalezi na ktorej starne maternice sa vyvija dieta podla toho sa da urcit pohlavie hned na zaciatku u nas to vyslo aj mojej sestre aj svagrinej 100percent

mamutka
29. srp 2010

ja som takmer od zaciatku tusila, ze nosim chlapceka a bola to pravda 🙂
nejak som to moc neriesila, hlavne nech je zdrave, len som si tak vravela, ze by som chcela ako prve byt dievcatko, ale bola som presvedcena, ze je to chlacek. ked sa ma vtedy niekto pytal, ja som v podstate s istotou vravela, je to chlapcek....zvlastne, nie som nejaka poverciva, alebo na predtuchy, mne to prislo, ako jasna sprava, akoby mi sam dal vediet, ze je to ON a hotovo, ziadna debata a pochybnosti....

mamutka
29. srp 2010

to s tou stranou maternice mi pride hodne srandovne, ved o pohlavi dietata rozhoduju chromozomy otca, nic ine.....a to je jasne uz zo spermie, nejde o to kde presne sa potom vajicko zavrta, nie? a ze to u niekoho vyslo, nie je nic zvlastne, su len dve moznosti, takze ziaden velky vyber, keby to tak bolo aj v loterii..... 😵
ale zabavat sa na tom mozme, ak ide o tie hlasky TATA a pod, tak maly stale MAMA, takze druhe by malo byt dievcatko 😀

katecameron
29. srp 2010

@mamutka presne tak mama znamena dievcatko a stou stranou maternice nieje az tak zabavne to mi povedala jedna gynekologicka uz je 10rokov na dochodku to su jej skusenosti celozivotne samozrejme nemozno to brat ako ze na 1000percent ano ale ona povedala ze dievcatka sa castejsie vyvijaju na pravej strane maternice a chlapci zas na lavej CASTEJSIE neznamena VZDY proste Castejsie u mnas to vyslo aj svagrinej aj sestre aj mojej sesternici

mamutka
29. srp 2010

@katecameron toz tu mi vychadza len jedno, a to ze uz ako morula dievcatko vie co je to prave orechove 😀

katecameron
29. srp 2010

@mamutka no moze byt treba sledovat je to zahada ale mne to vyslo 3krat ta gynekolgicka ani sono nepotrebovala ona kazdej zene vravela uz v tom 8tyz.alebo ked prisli 1krat ze su tehotne co sa im narodi jedna moja kamoska mala 3chlapcov a cakala 4 tato MUDR.jej vo 8tyzdni povedala ze konecne jej to vyslo ze bude mat dceru a fakt ma dnes uz 14rocnu Veronku a to ju muz posielal na potrat ze 4 nechce ale ona mu povedala ze to bude dievcatko ze sa s nim radsej rozvedie ale to dieta si necha a dobre urobila dnes su ty dvaja aj tak rozvedeny ale ma dceru ktoru tak veeeelmi chcela

alexandrah
29. srp 2010

tak risulko hovori vacsinou mama, ale aj tata , tak baba?

mamutka
29. srp 2010

no ja neviem kde sa presne moj maly vyvijal, skusim to dakde v papieroch pohladat, ale to uz asi nenajdem, tehu knizka ostala v porodnici a tam sa to mozno ani nepise ☹ normalne som zvedava ci to aj u nas platilo 🙂

katecameron
29. srp 2010

@mamutka neboj nabuduce vyskusas inak pri tej MUDr.som sa narodila ja 🙂

katecameron
29. srp 2010

@alexandrah tak to ti presne teraz nepoviem ked hovori aj to aj to aj moj syn hovoril najskor mama ale to trvalo strasne kratko potom zacal tata a to tata omielal 1000krat za den dookola tak som hned vravela ze zas chlapec a tretie bolo chlapatko tak podla mna bude platit to co hovori castejsie ale s toho mama moze nakoniec byt aj tata ako u nas

katecameron
29. srp 2010

ale dcera hovorila len tata a sestrin syn iba MAMA v jednom kuse a ma sestricku

nini78
29. srp 2010

HZHJF HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHBBHHGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGBGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGHHHH

wikus206
29. srp 2010

@katecameron ale isto ste sa nielen raz pomilovali ked ti drahy prisiel domov... 😉

katecameron
29. srp 2010

@wikus206 mozno 2krat spolu sme boli 2dni za cely mesiac 🙂

katecameron
1. zář 2010

vyzvedala som u znamych a zas sa to potvrdilo 😎

bambulkaaaaa
1. zář 2010

🙂 🙂 ja so vycitila ze to bude chalaan a aj je aj pupcek je vonka pri chalanoch 🙂

louisiana
2. zář 2010

u mna sa v 22tt potvrdil chlapcek. ale pupcek mam dovnutra 🙂 preto mi zeny z okolia predpovedali dievcatko. nastastie som este vobec nic ruzove nekupila...

wikus206
4. zář 2010

@katecameron sranda ze? ale asi to fakt funguje...ale urcite sa najdu aj vynimky

katecameron
5. zář 2010

@wikus206 urcite existuju ved predsa vynimka potvrdzuje pravidlo no nie? 🙂

paola881
6. zář 2010

Ahojte,ja som od začiatku tehu velmi chcela dievčatko...Potom nám na poradni povedali,že to vyzerá na chlapca,ja som bola kusok sklamaná 😉 ale ocko nadšený....No a pred mesiacom sa to vymenilo,na dalšej poradni a potom aj na 3D nám potvrdili dievčatko 😎 .Ocko si už zvykol,teší sa na babu 😀 .Veci mám neutrálne,vlastne,nejak sme vecičky nenakupovali,aj tak s toho hned vyrastie... 🙂 Tak je to na 100% Ninka....
A inak...mne pupček trčí von-vid foto-nie síce moc,ale je vonku a je to baba,tak asi nebude tak vždy pravda,že trčí pri chlapcoch🙂

trexx25
7. zář 2010

Ahojky. Já jsem vždy prohlašovala, že první rodím ženskou a až na podruhé chlapa 😀 , nějak jsem to u sebe cítila, ale je možný, že to bylo jen přání, pak mi to ale předpověděly 4 kartářky, že bych měla mít první holčičku a druhýho chlapečka a na začátku těhotenství mi hádal prstýnkem můj táta, kterému to vždy vyšlo a taky stejně. Ale to jsem už byla vnitřně přesvědčená, že je to holčička. Vydrželo mi to do 20tt kdy jsme jeli s manželem na vyšetření kde jsme se to měli dozvědět a to se poprvé objevila nejistota. Každej mi totiž říkal, že na holku mi to moc sluší, že holky berou krásu a jelikož jsem jedla dost sladký jídla, tak to že zas prý je u kluka 😅 . Aji jsem manželovi přiznala, že jestli mi řeknou, že je to kluk, tak se asi rozbrečím, protože už jsem se těšila na holčičku. Ale dopadlo to v můj prospěch. 🙂 Manžel by radši kluka a byl z toho i trochu zklamanej, ale už si zvykl. Nic jinýho mu ani nezbylo 😝 Však ten kluk bude příště, ja tomu na 100% věřím.

kwa_kwa
7. zář 2010

;D ja som od zaciatku tusila, ze budeme mat dievcatko a k tomu mi vychadzalo aj v cinskom horoskope, zacala som zrat sladke na kila, oskaredla som... A nakoniec mi to pred tyzdnom potvrdil aj doktor... :D

stojdulka
8. zář 2010

ahojky...s manželom sme sa odhodlali na tretie dieťa...hlavne mm chcel veľmi chalana, kedže máme 2dievky, no usg nám ukázalo znovu dievča, veľmi ťažko sa s tým vyrovnávame a hlavne mi nejde do hlavy že to bude baba, asi som si sama vsugerovala že to bude chalan a teraz to nemôžem prelomiť...nechápem ako ma môže môj inštinkt tak zavádzať 😉

emia
8. zář 2010

ahojte, ja som sa netrafila. planovali sme síce dievčatko, lebo mam dvoch chlapcov, ale nikdy som neverila že by to bolo naozaj dievčatko. 😉 Aj deťom sme hovorili že budu mať bračeka, ale ked som sa dozvedela že to tretie chlapček nebude neverila som, bola som šokovaná ale príjemne. 🙂

nivalis
9. zář 2010

Ahoj 🙂 ja som pri prvom verila ze to bude dievcatko, lebo som to velmi chcela- a aj to je dievcatko 😀 a pri druhom som si od sameho zaciatku bola ista ze je to chlapcek- bolo to uplne ine tehu ako to prve- a znova mi typ vysiel 😀 aspon podla usg 😉

larmimi
10. zář 2010

ja som pri prvom netrufala tipovat, ale bolo dievcatko a cele tehotenstvo som bola pripuchnuta, same vyrazky...a teraz cakam chlapca, plet super, opuch ziadny...asi je pravda ze dievcata beru z krasy 😉

zzuzinda
22. zář 2010

Zdravím všechny.
Když moje sestry (2) a bratr čekali miminka, všichni mají po 2, tak jsem od začátku "věděla", co budou mít, i když se na mě šklebili. Švagrová po prvním klukovi chtěla Elišku a já si pořád mlela svou a místo Elišky má už 17 letého JIndráše a sestra po první holčičce chtěla kluka a má dvě slečny. A já jí to říkala. Aspoň další sestra byla spokojená, má kluka a holku. Když jsem otěhotněla, moc jsem chtěla holku a máme 2 letého kluka. Věděla jsem hned od začátku, že to bude kluk. Navíc mi babička říkala, že vypadám a mám stejné potíže jako ona, když čekala mého tátu. A když se Adam narodil, jen jsem řekla, že jsem to věděla.
Teď se snažíme o druhého prcka, tak doufám, že by mohla vyjít holčička....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru