Tušili ste, či to bude dievčatko alebo chlapček?

alienka22
17. bře 2010

Ahojte,

tusite co nosite v brusku? Ci budete nakupovat v modrom alebo v ruzovom? A potvrdil Vam UTZ vase predtuchy?

zuzana76
17. bře 2010

tak ja som prve " tusila" ze bude dievca, svokra nakupila uz aj ruzove a mame chlapceka 😀

denisocka
17. bře 2010

jasne,tušila som že to bude zas chalan 🙄 😀

zuzana76
17. bře 2010

teraz " tusim" chlapca 😀 , tak som zvedava, pohlavie este nevieme

alienka22
autor
17. bře 2010

Ja som tusila dievcatko, ale cele moje okolie si mysli ze to bude chlapcek - tak uz som zneistena 🙂

denisocka
17. bře 2010

jaj a aby som nezabudla,prve som vedela že bude dievčatko,preto som v 16tt kupila ružovo cyklamenovy Jané powertrack . mavala som sny s dievčatkami,rodila som same baby 😉 a na 3D sa ukazala princeznička s pipikom . som to asi týžden rozdýchavala a po porode ešte mesiac volala "moja moja"

preto teraz som si povedala,že ked mam uplne opačne príznaky ako so šimonom,tak to bude zas len nejaky oblb a bude to pipik a tak sa aj stalo 😉

zuzana76
17. bře 2010

denis, sme na tom podobne, akurat,ze ja som ten kocik nekupila 😀 , ale chalana som si vobec k sebe nevedela predstavit

zuzana76
17. bře 2010

tak teraz uz viem ake je to mat chalana, dals som vsetky moje city bokom a myslim,ze je to zase chlapisko 😀

kristi
17. bře 2010

netusila, jen jsem si to od zacatku prala...a me prani bylo vyslyseno 😉

mircalla
17. bře 2010

ja som cely cas tusila, ze dievcatko....
vcera na sono, ze vidite...tu je pohlavie, je to chlapcek...potom to prepol na 3d...ze hm...tu sa mi to zase na chlapceka nezda...

tak nevieme stale a uz 21tt....snad nabuduce sono

alienka22
autor
17. bře 2010

🙂 ja este nemam kupene nic, ani ponozticky ale uz sa chystam 🙂

som velmi zvedava ci ma okolie pravdu ale mam pravdu ja :D lebo ani jedinky clovek mi netypol dievcatko

stojdulka
17. bře 2010

🙂 ahojte, tak ja som robila všetko preto aby to bol chlapček a tak som si nastavila i svoje vnímanie, sama seba som presvedčila že to bude chalan 😉 ...inak pri obidvoch predchádzajúcich tehu som tak podvedome tušila že to budú baby a stalo sa, tak verím že i tentoraz to sadne 😀

alienka22
autor
17. bře 2010

ked ja ani len netusim 🙂

bella.cullen.
17. bře 2010

ahoj já poprvé tušila holčičku, prostě jsem věděla že to bude holčička a taky byla...no a po druhé jsem taky tušila a věděla že to bude holčička a ejhle chlapeček 😀

alienka22
autor
17. bře 2010

🙂

andelka
17. bře 2010

Já jsem od 6tt tušila dost jistě, že to bude kluk, i když dřív jsem si přála holčičku a taky mi ji všichni tipovali, ale já věděla svoje. ale radši jsem kupovala neutrální věci, pro jistotu. V 19tt mi pak UTZ potvrdil jasného kluka. 🙂

lutsine
17. bře 2010

ahoj,no my sme si s manzelom mysleli ze to bude dievcatko a ejha bude chlapcek. Ale z prveho dietatka mame velku radost.

petjule
17. bře 2010

Ahoj, my jsme od začátku chtěli holčičku a taky se nám to už nejednou potvrdilo.

zdeniii
17. bře 2010

Ahojky, ja hnedle vedela ze je to holcina, najak jsem to vedella i předtím naž jsem otěhotněla že to tak bude... a pak mi dr jan potvrdil... tak uvidime az prijde na svet jestli to tak opravdu je a nenarostl jji jeste pindik... i na ultrazvuku se můžou splést 🙂))

biba12
17. bře 2010

Pri prvom som od zaciatku vedela, ze je to chlapec. Neviem preco, ale stale som hovorila, on urobil, on ma tlaci.. A nakoniec to potvrdil aj lekar. Teraz si myslim, ze to bude dievcatko. Budem to vediet 1.4., tak dam vediet, ci bol moj tusak spravny. Syn chce ale braceka, tak uvidime.

irsina83
17. bře 2010

ja som na zaciatku tehu bola v nemocnici asi v 5tt a ked som sa pozrela do zrkadla tak som len povedala, ze to bude dievcatko lebo som mala kruhy pod ocami a taka spatnejsia som si pripadala 😀 tak to vyslo 😉 dokonca aj manzel od zaciatku hovoril o dievcatku 😀

pett7
17. bře 2010

hned od začátku jsem tušila, že to bude kluk a vyšlo to 🙂

bubaczik
17. bře 2010

No ja som v prvom tehu tušila,že to bude chlapec 😝 nakupene bolo všetko modre od košielky po kočiar 🙂 a ani vo sne mi nenapadlo vymyšlať nejake dievčenske mena..a ked sa mi narodil-a dcera,tak som neverila,museli mi ukazať 😀
podla mna,každa tuši to,po čom tuži 😉 ja vždy tušila chalana 😀

romaroma
17. bře 2010

moja intuícia a priane totálne zlyhalo... 😅

romaroma
17. bře 2010

prianie som chcela napísať.

anxuska
17. bře 2010

ja som si myslela, že bude baba, ani som si nevedela predstaviť chalana a mám syna 😀 teraz som si myslela, že bude chalan, no a vyzerá, že budeme mať babu 😀 ináč všetci hovorili pri prvom, že bude chlapec a teraz všetci tipovali dievčatko

kablika
17. bře 2010

mne sa 2 dni pred sonom v 20tt mala sen, kde boli moje dvojicky uz vacsie a davala som ich do autosedacky. Bolo to dievcatko a chlapcek. Ked som sa zobudila, nesmierne som sa tesila.......no a sono o 2dni, aj teraz v 30tt to potvrdilo.

V rodine som uz mala taketo sny 2x - co sme krstny rodicia: dr vraveli, ze bude dievca, ja som mala sen s chlapcekom a tak sa aj narodilo.
Druhy krat sa mi snivalo, ze muzova sesterka je tehotna (snazili sa viac rokov) a hned jej volam. Ona smutna, ze nie. Ale do 3 mesiacov bola!!!

Takze niekedy je intuicia naozaj neskutocna 😀 Ale 100 ludi, 100 osudov...............

mirip
17. bře 2010

my sme tušili že to bude dievčatko ale aj tak som kupovala biele, oranžové a žlté, ružový ani chlp, a dobre som spravila každý v rodine mi kúpil ked bol malú pozrieť ružové a malýá tak má 8súpravičiek ružových až som sa naštvala a ešte dokúpuila malej súpravu červenú, jedny dupky zelené a jedny modré, lebo už ružová no..nemusíme byť každý deň v ružovom furt ako cukrík 😀 😀 😀 😀

miskinadamko
17. bře 2010

ja som o tom bola dokonca presvedcena ked som nebola este ani tehotna 😀 , uz v 15tt nam potvrdili ze to bude chlapcek takze sme v tom mali od zaciatku jasno. 🙂

bzuco
17. bře 2010

ja som si pri tehu s malou ani nepripúšťala, že by to mal byť chlapec a to sme nevedeli čo čakáme - ja som bola presvedčená, že dievča - a aj bolo
ked som otehotnela 2hýkrát, od začiatku som mala tušenie na chlapca - ani neviem prečo - na sone sa nám veľmi ukázať nechcel, aj ked sa dr. vyjadril, že to vyzerá na chlapčeka, ale nebol si istý...no môj tušák zasa nesklamal

romy01
17. bře 2010

ja som od zaciatku akosi vedela ze to bude chlapec. Uz na sone v 12 tt nam doktorka povedala ze je to na 90% chlapec a v 20 tt sme to mali na 100%. Neviem ako je to mozne asi zenska intuicia. A musim povedat ze ktokolvek ma stretol kazdy hned typoval chlaca, ani jeden typ nebol na dievca

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru