Tušili ste, či to bude dievčatko alebo chlapček?

alienka22
17. bře 2010

Ahojte,

tusite co nosite v brusku? Ci budete nakupovat v modrom alebo v ruzovom? A potvrdil Vam UTZ vase predtuchy?

lila794
21. bře 2010

Ja som pri oboch detoch od zaciatku vedela, co to bude 😉

collette
21. bře 2010

Každá jsme si někdy v minulosti zkoušlela představit, jaké to asi bude, až budeme mámou. V mých představách vždycky figurovala holčička. Když jsem věděla asi 14 dní, že jsem těhu, tak jsem si zase při jedné z představ řekla: "Nojo, ale on je to kluk." A je 🙂 Potvrdily nám to už výsledky plodovky, i když jsme všude předem hlásili, že to vědět nechceme. Tak nějak jim to uniklo 😀

babulina
21. bře 2010

ja som mala tusaka pri oboch tehu, obe moje tipy vysli, ja som asi taka vestica, lebo kamoskam co som pvoedala tak to maju 😀

ivanka85
22. bře 2010

ja som od zaciatku tusila, ze to bude chalan, takze ked nam doktor oznamil, ze cakame chlapceka, brala som to ako samozrejmost🙂

didulka85
22. bře 2010

Ja som vedela, ze to bude dievcatko... Automaticky som vyberala ruzove veci pre novorodencov. Manzel ma vzdy upozornil, ze to nemusi byt dievca. Ja som bola o tom presvedcena.

lienkad
22. bře 2010

Ahojte tehulky. Aj ja sa pridavam aj ja som tušila že to bude dievča a lekarka my vraví že tam vydí pipík, no nejak jej neviem uveriť lebo v 20tt my druha lekarka povedala že dievča a aj ked my veštil mamka tak to bolo dievča tak uvidíme čo sa narodí:....

terina25
22. bře 2010

Ja som pri 1.bábu tušila ,že to bude baba a teraz pri druho,že to bude chalan.A je to tak 😉

lienkad
22. bře 2010

NO dufam že aj pri mne ale nie som si ista....

renca25
20. dub 2010

ahojte tehulky ja som trosku sklamana,lebo som bola na ultrazvuku v 20tyz. a tesila som sa ze mi doktor povie co to bude,ale babo sa nam nechcelo ukazat a ja nemam ani sajnu ci chlapcek alebo dievca v podstate mi je to aj jedno sice jenu babu uz mame ale teras neviem ake vecicky a atd mam kupovat to mam nakupit same neutralne veci ? a ktovie kedy budem mat dalsi ulrazvuk myslim ze az v 30.tyz a otazne je ze ci sa nam ukaze,nviem ale som strasne zvedava tak by som to chcela uz vediet ☹

leelo
20. dub 2010

ahojte,
ja som tusila uz od pocatia, ze som pocala a ze je to chlapcek.
ake velke bolo moje prekvapenie, ked som cca v 16.tyzdni bola u gynosa a povedal, ze to vyzera na babu. vraj ale len na 80%, lebo okolo toho tyzdna je to vsetko v takom stadiu vyvoja, ze penisik moze vyzerat ako klitorisik a naopak 😀
absolutne som mu neverila len som sa usmiala. muz bol prave vtedy na sluzobke a priniesol teda hracku pre dievcatko. zase som sa len usmiala a pripomenula mu, nech si odlozi blok, ze asi bude treba vymenit.
a o mesiac tak aj bolo! na morfo uzv to uz bol bezpochyby nas chlapisko 😉

pucik
20. dub 2010

ahojky, tak u prvního jsem věděla od začátku, co sjem zijistila, že jsem těhu, že to bude kluk, nevím proč,ale byla jsem si téměř jistá i utz to potvrdil a te´d nevím, už jsme měli chlapeček, holčička, chlapeček, tak holt musím čekat do porodu, co ze mě vyleze, chtěli bysme holčičku, ale hlavně že to bude zdravé, těhu úplně jiné, stejného vůbec nic, bylo mi špatně do teďka, tak vážně nevím, myslela jsem si tu holčičku a teď jsem na vážkách
🙂 😉

mima89
20. dub 2010

ja som teda vobec netusila co cakam....tuzili sme po dievcatku ale stale mi vsetci vraveli ze to bude chlapec lebo som opeknela a ze mam take brusko ze na chlapca...aj podla tej cinskej tabulky mi vychadzal chlapec....
do 29tt som netusila co cakam az v tom 29tt sa nam ukazala na 3D nasa mala Dominika a vsetci boli prekvapeni a stastni zaroven..
doki bol zlaty najprv sa spytal ze ci uz vieme co to je a ja ze este nie...a opytal sa, ci uz mame vybrate meno pre chlapca... a uz som si myslela ze teda vsetci mali pravdu a je to ten chalan.... a ja ze ano, Daniel....a doki ze tak to meno nebudete potrebovat lebo je to baba .... ja som bola taka mimo z toho aj mi slza vyhrkla ked nam to oznamil.... 🙂 a nevieme sa jej dockat, a ocino je na mna taky hrdy chcel mat dve baby mna a dcerku a aj sa mu to splnilo.... 😉

fiorea
20. dub 2010

ja velmi tuzim po dievcatku, ale mam silne tusenie, ze cakam chlapceka. Je to nelogicke, ale som si takmer ista 🙂 som zvedava, ako to nakoniec dopadne 🙂 ci je ta moja intuicia fakt taka silna alebo si to len namyslam...

zuzkap2
20. dub 2010

pri prvom som hed od zaciatku vedela ,ze to bude chlapcek a aj tak bolo
pri druhom som az neskor okolo 16tt citila, ze to opat bude chlapcek
a teraz velmi chcem aby to bol znova chlapcek, len mam pocit ze teraz to bude dievcatko 😉

tinka349
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emanka
21. dub 2010

hneď ako mi lekár potvrdil tehotenstvo, tak som vedela, že v brušku je dievčatko, bola som v 7. týždni 😉 Nehľadala som ani chlapčenské mená, bolo to zbytočné, ja som cítila, že je to naša Leuška a tak aj bolo 😉 Ale lekár mi to potvrdil na isto až v 37. týždni 🙂

sylvka
21. dub 2010

cllet,přesně jak píšeš,mě taky vždycky figurovala holčička a po tom co jsem otěhotněla,jsem si byla jistá že tam je.jednou jsme ale šli myslim v bauhausu a já říkám MM,tuhle situaci už jsem jednou zažila a čekali jsme chlapečka.a taky že jo.máme kluka 😀

pepsyna
21. dub 2010

my sme s priatelom tiez od zaciatku presvedceni, ze to bude dievca-o chlapcovi sme ani nerozmyslali.v 20. tyzdni mi doktorka v nemocnici povedala, ze pipika nevidi plavat 😀 a minuly tyzden mi na sone moj lekar tiez povedal, ze s najvacsou pravdepodobnostou je to dievca-ale na 100%nam to nepovedal koli pupocnej snure medzi nozickami 😀 ale ja aj tak viem ze nas maly krpcek bude dievcatko 😝

lucinka83
21. dub 2010

My tiez este nevieme, snad sa coskoro dozvieme, ja som od zaciatku bolo presvedcena, ze cakame chlapceka, ale min.tyzden sa mi snivalo, ze sa nam narodila krasna slecna, tak som teraz vo svojich pocitoch zmatena 🙂

stojdulka
21. dub 2010

ja som presvedčená že budem mať chlapca a dúfam že mi to i potom potvrdí dr....ja budem asi ťažko znášať kebyže to bola baba 😉

mircalla
21. dub 2010

ja som bola uplne vedla. bola som na 100 percent prsvedcena, ze dievcatko a je to chlapec

zuzana76
21. dub 2010

tak moje tusenie teraz vyslo, je to chlapcek, citila som to nie hned od zaciatku, asi od takeho 9-10 tt

prve tusenie nevyslo - tusila som dievcatko, ale zase nas syncek bol a je ako dievcatko, ked bol v kociku, hoci mal vsetko modre, viaceri tipovali,ze to je dievcatko, tiez je takej jemnejsej povahy, takze mozno to tusenie zeny vychadza aj z povahy dietata, uvidim co bude toto druhe zac 😀

lujza123
22. dub 2010

Ja som bola od zaciatku presvedcena ze to bude dievca, aj ked mi vsetci tipovali chalana. A aj sa mi narodilo dievcatko. Dokonca sa mi v 6tt o malej snivalo, vyzerala presne ako teraz, ja som vdaka tomu snu kupila aj kefku na vlasy lebo som si bola ista ze moje bejbi sa narodi vlasate (a aj bola)
Mne to vzdy vyslo aj ked som tipovala inym. Kamoska mala tusaka ze to bude isto chlapec a ma dcerku. Jej mala ma teraz 4 a je odmalicka je taky neposedko, stale beha, vymysla, babiky jej nic nehovoria.....celkovo taky chalan v sukni.
Myslim ze na tych tehu predtuchach nieco bude, vacsina tusi spravne...alebo aspon spravne tusi temperament

spalka
22. dub 2010

ja som netusila, ale strasne som si zelala dievcatko 🙂, vsetci hovorili, ze to bude chlapec, dlho sa nedalo vidiet co to bude a ked mi to uz bolo jedno, tak sa ukazalo, ze to bude baba a krasna baba 🙂

andelik8
22. dub 2010

Ja som od zaciatku manzelovi hovorila, nech nam spravi babu... a posluchol 😀

veronikapp
22. dub 2010

ja som bola pri obidvoch tehotenstvách presvedčená, že to bude chalan...asi ma ovplyvnilo chcenie môjho muža 😅 A pri oboch som sa dozvedela až v 38. týždni, že to bude baba...a tak je 🙂

romana29
23. dub 2010

Ahoj, u prvního jsem si byla jistá na sto procent, že je to kluk. Teď jsem to tušila, ale jistá si nebyla, ale dnes se mi to potvrdilo, čekáme holčičku 😵

biba12
25. dub 2010

Takmsom sa druhykrat sekla baby. Je to chlapec a nie je dievca ako som si myslela🙂 Ale aj tak dobre, hlavne nech je ok.

titulienka
25. dub 2010

tak u prvej som tusila ze dievcatko, u druhej tiez , ze to bude dievcatko .....tretie tehu bolo uuuuuuplne ine ako prve dve , ktore boli skoro identicke tak som bola presvedcena ze je to na 100% chlapec.....a mame 3 babu a tentokrat ani neviem ci si mozem mysliet nieco ine 😀 😀 ...lebo po 3 dievcatach je tazko mysliet si a tusit ze to bude nieco ine 😉 ..uvidime ...

tatiana1985
25. dub 2010

ja som tiez netusila co budeme mat 🙂 velmi som si priala dievcatko, chlapca som vobec nepripustala... 🙂 🙂
doktori mi pocas tehotenstva ani raz nevedeli povedat, co na ultrazvuku vidia 😎 vraj sa nece ukazat 😀

polovica mojej rodiny mi tvrdila ze to bude na 100%chlapec, druha polovica ze isto bude na 100% dievca 😀 😀 😀

a teraz mame Nelinku 🙂 🙂 naadhernuuu najkrajsiu na celom svete 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru