Tušili ste, či to bude dievčatko alebo chlapček?

alienka22
17. bře 2010

Ahojte,

tusite co nosite v brusku? Ci budete nakupovat v modrom alebo v ruzovom? A potvrdil Vam UTZ vase predtuchy?

jasekd
15. čer 2010

@mili Vycitky nemej, to je normalni, u nas byly same holky a ja taky nevedela, co s klukem, my oba s manzelem si prali holku, musela jsem si zvyknout, a na konci tehotenstvi uz by me mrzelo, kdyby se spletli a byla to holka, a jak pisu vejs, mozna i druhe bych radsi kluka, aby mel malej partaka.

fifa79
16. čer 2010

já jsem byla přesvědčená,že to bude holčička a moc jsem si ji přála a byl to kluk a jsem šťastná,že ho mám.

usiko
18. čer 2010

vedela som ze to bude dievca...aj je to dievca..... 😀

sampo
24. čer 2010

ja som bola presvedcena o tom ,ze je to dievca 🙂 a aj je 😵

miriam11
24. čer 2010

mne sa cele noci v tehu snivalo s chlapcekom, stale, mozno preto som bola presvedcena, ze to bude chlapec. Aj som mala take pocity a predstavy o chlapcovi. Ked mi vsak povedali, ze to bude dievca 100%, tak som normalne zostala v soku. ale nebola som z toho zhrozena, alebo smutna, nie, len som mala pocity, tusenia a bola som presvedcena o chlapcovi a zrazu DIEVCA! Normalne som sa musela "preorientovat"chichichi. Bola by som stastna ci by to bol chlapec a som i nesmierne stastna, ze mam dievcatko. Takze pocity mozu mylit. 🙂 nespoliehala by som sa na to. Keby sme neboli vedeli z vysetrenia amniocentezy, ze to bude 100% dievca, tak si normalne pripravim chlapcenske vecicky viac, ako dievcenske. To by bolo poriadne prekvapko pri porode.....

iinuska
24. čer 2010

ja som tusila pri druhom syncekovi hned od zaciatku, ze to bude chlapcek. Pri prvom som to neriesila

lucinka1230
30. črc 2010

tak ja som pri Rebeke tušila na chalana a nejaké tie ponožtičky sme kúpili modré no a potom na UTZ že dievča 🙂
no a pri Anabel som od začiatku už vedela že bude dievčatko pretože boli všetky reakcie presne ako u prvej dcerke 🙂

janulka80
5. srp 2010

My sme boli od začiatku presvedčený, že čakáme dievčatko. Aj naše okolie tvrdilo, že to bude dievčatko. S manželom sme mali už aj vybrané dievčenské meno a s chlapcom sme ani nejak nerátali. No a v 20tt nám UTZ doktor povedal, že to je chlapec. Ale aj tak sme šťastný. Jediný problém je, že musíme nájsť meno. 🙂

nika251
5. srp 2010

Pri prvom som vedela ze chlapcek, pri druhom, kedze to bolo ine tehu, tak som tusila babulu a aj sa nam dlho na UZV skryvala. Potom sa mi moja Viktoria ,,posadila,, na UZV a razom bol z toho Attila 😀 😀 😵 😵

kibuk
5. srp 2010

tak aj ja pridam prve babo nam bolo uplne jedno ani som to tak nevnimala 🙂 ale od začiatku sme sa prihovarali k Samkovi a aj ho mame 🙂 😉 druhe tehu mi synator povedal ze on bude mat sestricku Zuzanku tak ju mame a toto posledne tehu som strasne tuzila po syncekovi Martinkovi a v polovici tehu mi dr povedal ze to je dievcatko....akosi som si povedala nahlas este u dr ze to je urcite chlapec tak povedal ze dalsiu poradnu pozrieme,tak pozreli sme sa a bol-je to nadherny chlapček Martinko 🙂

sabiatko
5. srp 2010

my sme od zaciatku tusili alebo mozno aj tuzili po chlapcekovi a je tak.

bezaz
5. srp 2010

pri prvom som bola 100pero presvedcena, ze dievcatko, aj bolo... teraz je tehu uplne ine, muz by aj chcel chalana, ninka povedala, ze bude mat braceka, tak uvidime, ci to vyjde a bude parecek.. ale ani pri prvom, ani teraz nechceme vediet dopredu pohlavie, to prekvapko stoji za to, vybavicku mame neutralnu, aspon na zaciatok 😉

dupik
13. srp 2010

Já to vědělaz amniocentézy, že čekáme děvčátko. Ale manžel tvrdil od prvního pozitivního test: "dělal jsem holku, bude to holka. Vím, co dělám.." a vyšlo mu to. Druhé prý budekluk...a já věřím, že mu to zase vyjde. Měto je jedno, jen ať je zdravé...

neverendinglove
14. srp 2010

ja som od začiatku tehotenstva cítila, že to bude chlapček a na ultrazvuku v 21. tt sa to potvrdilo. Bude to chlapček a bude sa volať Tobias.

zucha
14. srp 2010

prve som si myslela, ze dievca, aj ked vsetci okolo predpovedali chalana. Bola to baba. V druhom tehotenstve som bola na 100% presvedcena, ze je to chalan. Dokonca som muzovi dovolila vybrat meno, ak by to bola baba, lebo naozaj som bola presvedcena o chlapcovi a bolo to dievca. Pri tretom som videla, ze od zaciatku mam ine brucho, tak som si myslela, ze asi chlapec, ale tusit som to netusila. Uz som si netrufla predpovedat 😅 A bude to chlapec

eriana
15. srp 2010

Já jsem dlouho nevěděla, až asi od poloviny těhotenství jsem tušila, že to bude Damien. A intuice nezklamala. Teď tak nějak pořád přemýšlím nad holčičkou, ale ještě je hodně brzy, uvidíme v dubnu.

stojdulka
25. srp 2010

tak mna moja intuícia sklamala na celej čiare...celý čas som bola nastavená na chlapca a bude to dievča 😉

lila794
25. srp 2010

Mna intuicia nesklamala ani pri jednom 😉

katecameron
25. srp 2010

pri prvom som vobec nic netusila ale strasne som chcela babu aj od zaciatku sme tak babatku hovorili ze to bude mala srnocka vsetko som kupovala pre dievcatko len autosedacka bola modra inu nemali ☹ vsetci z muzovej rodiny penili ze niesom normalna ze kupujem ruzove veci ze aj tak bude chlapec pohlavie sme fakt nevedeli skoro do konca ale v 36tzydni sa babo odhalilo JE TO DIEVCA povedala MUDr.na sone takze som vyhrala nad vsetkymi neprajnikmi a ruzove veci bodli pri 2som tusila ze bude chlapec lebo som neskutocne vela jedla stale hladna a chlapec bol pri 3dietatku som tiez netusila co to bude a ani sa nechcelo ukazat mysleli sme ze dievcatko aj muz tipoval babiznu lebo som vobec nechcela jest a malo priberala v 38tyzdni pravda vysla na povrch 100percentna babizna ale s chvostikom hovorila som aj dcera vravela ze bude mat sestricku Evicku zial Evicka mala pipika mame Vilka

murinka
26. srp 2010

ja som velmi tuzila po chlapcekovi 😵 ked som este chodia do prace tak vsetky zakaznicky mi vraveli ze budem mat chalana 😵 vlasy mi nemastneli,plet bola cista,pekna ziadne kruhy pod ocami,vyhadzali sa mi akurat pehy no aj s nimi som si pripadala pekna 🙂dlho,dlho sme chodili do poradne lebo mala bola otocena tak ze lekar nevedel urcit pohlavie.no niekedy okolo 32-33tt nam povedal ze to vyzera na dievcatko ale ze to nevie s urcitostou potvrdit 😒a tak som stale ,,zila,, v tom ze to predsa len bude mozno chalan.podotykam ze manzel chcel radsej dievcatko.no pri porode hned ako sa mala narodila mi lekar povedal:,,mate dievcatko,,....az vtedy som tomu uverila 😉 este dlho som si zvykala na to ze je dievcatko,stale mi nepasovalo k nej dievcenske meno... 😅 ale teraz som stasne ze ju mam 😵 😵 😵

weverka11
26. srp 2010

ja si od prvej chvíle myslím ze budeme mat chlapceka, aj sa s ním tak rozpravam, ale vzdy ked sa mi sníva o babatku tak to je dievcatko 😀 asi ma chce moja psychika na to pripraviť... v pondelok sa snad uz ukaze takze napisem 😉

anet2212
26. srp 2010

ahojte. Tak ja som si vzdy priala strasne prveho chlapca, ani som si nepripustala ze to bude dievca, a mam chlapca 🙂 a druhe som chcela dievca a mam dievcatko 🙂 teraz cakame tretie, no nikdy som neplanovala mat 3 deti a kedze mame uz parik 🙂 je nam teraz uplne jedno co to bude len nech je zdravucke a jedno 😀

daducha
26. srp 2010

tak u mna sa zelanie totalne minulo s intuiciou.Odkedy si pamätam, vzdy som chcela dievcatko, o chlapcovi som ani neuvazovala.Pri oboch detoch som to tusila, no vedome si nepripustila, ze by to mohli byt chlapci. A boli a mne trvalo kym som si na tu realitu zvykla.Teraz si pre zmenu neviem predstavit co by som robila s dievcatkom.Ked ich vidim ako sa nahanaju po byte na odrazadlach tak som aj rada ze su to dvaja chlapci.No myslienky na dievcatko sa nevzdavam,ale najskôr az ked bude mat ten mladsi aspon 5 rokov.A to uz bude mat manzel 41-42 a to uz on velmi nechce.A nevie zarucit ze to bude baba tak este uvidime.Ja zase neviem ci by som tretieho chlapca rozdychala 😀 :Tak uvidime co nam zivot prinesie 😉

neverendinglove
26. srp 2010

my s manželom sme tušili od začiatku, že to bude chlapček. Budúci ocinko ho v brušku stále nazýval Tobiasko. A na ultrazvuku sa potvrdil chlapček 🙂

marcelkatt
26. srp 2010

Pri prvom som si želala veľmi chlapčeka a manžel dievčatko. Netušili sme, no vyšlo mne. Druhé sme chceli obaja dievčatko, no ja som mala nejaký vnútorný pocit, že zas chlapček a aj je. Zaujímavé....

cmulinko
27. srp 2010

pri prvom som tusila od zaciatku chlapca a pri druhom som akosi nemala ziadne tusenie ci citenie....ale v den ked som isla na 3D sono som zacala mat takeho tusaka,ze na monitore tam uvidim pipika 😀

kutlicka
27. srp 2010

Tušila som to pri obidvoch deťoch, a moje tušenie bolo správne. A tuším to aj teraz. Uvidíme, či je moje tušenie správne aj tentoraz.

alexandrah
29. srp 2010

ahoj, ja som nemala ani sajnu, strasne som chcela chlapceka, a podarilo sa, ale pravdu povediac, som fakt netusila ... ani teraz netusim ... tusim dievca, chcem chlapca, bohvie co to bude nakoniec ... asi nemam potrebny nadhlad..,. 😀 😀

wikus206
29. srp 2010

Ahojte...ja som vždy vedela že moje prvé dieťa bude chlapec..potom mi to povedala liečiteľka a potom mi to potvrdil ultrazvuk... a viem že moje druhé bude dievčatko aj keď nie teraz...možno o rok o dva...uvidíme...
Inak niekde som čítala že ked sa milujete často je to chlapec a v opačnom prípade dievča...no neviem...ale zatial co som sa pýtala kamarátok tak mi to vyšlo že je to fakt pravda... 😀

bershka
29. srp 2010

ja som tusila chlapca. dokonca som bola o tom presvedcena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru