Tušili ste, či to bude dievčatko alebo chlapček?

alienka22
17. bře 2010

Ahojte,

tusite co nosite v brusku? Ci budete nakupovat v modrom alebo v ruzovom? A potvrdil Vam UTZ vase predtuchy?

katecameron
22. zář 2010

reci typu ja som to vedela nemam rada aj moja svokra tvrdila ze mam take brusko ako pri dcere a ze aj druhe bude dievca ked sa narodil syn povedala ja som to vedela ze bude chlapec Potom su uz vsetci mudry nikto nic nevie moze si len mysliet ze vie.Vie iba tamten hore nad nami 🙂

zzuzinda
23. zář 2010

Já vím, že to zní divně, ale u sourozenců i u sebe jsem byla přesvědčená o tom, co to bude a trefila jsem se. Mám 3 synovce a 3 neteře a já mám synka a u všech jsem se trefila. Možná to byla náhoda, ale možná jsme na sebe napojení. Když třeba sestra byla nemocná, já měla divný pocit a hned jsem volala, co se děje. U cizích se mi to nikdy nepodařilo tipnout.

paja
23. zář 2010

@zzuzinda Tak mě se to dařilo i u cizích. Měla jsem prostě nějakou takovou intuici a nikdy jsem se nespletla. Když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem prostě byla přesvědčená, že to bude kluk a opravdu to tak bylo. Je to zvláštní, ale tuhle "schopnost" jsem ztratila po porodu. Jakmile jsem porodila a někdo po mě chtěl odhadnout pohlaví, tak jsem najednou nevěděla... A nevím to ani teď u svého druhého těhotenství - ikdyž víc se přikláním k tomu, že to bude kluk, ale narozdíl od prvního těhu, bych ruku do ohně za to nedala...

didi07
23. zář 2010

když jsem čekala malou, tak mi 2x doktor řekl, že to bude kluk...já se s tím nějak vnitřně nemohla smířit, kočárek i vše ostatní jsem chtěla neutrál, nějak jsem prostě věděla, že to bude holčička - a byla 🙂. ale teď jsem od začátku přesvědčená o tom, že čekám kluka - dr. mi to potvrdil až teď, ve 21. týdnu (doufám, že tentokrát se trefil 🙂. švagrová porodila před dvěma měsíci holčičku, a jediná kdo si to myslel, jsem byla já - všichni ostatní, včetně ní, čekali chlapečka (ale od dr. nebylo potvrzeno nic, nechtěli to vědět). ale je to možná je náhoda.

mimibb
29. zář 2010

No tak ja si myslím, že to bude chlapček...ešte pred tehu som mala 2 úplne živé sny, v ktorých som mala syna, dokonca aj teraz sa mi sníva o chlapcoch....tehu zatiaľ prebieha bez akýchkoľvek komplikácií či nevoľnosti, omnoho sa mi zlepšila pleť (to som ju mala problemovu), dokonca mi chlpy rastu omnoho pomalšie 😀 a jediné čo nemusím ani vidieť je všetko sladké, čiže aj to ma tak trochu utvrdzuje v tom, že asi čakáme chlapčeka...i keď človek nikdy nevie... 😎

veronika89
29. zář 2010

mne sa prve 3 mesiace snivalo asi 4krat,ze to bude dievcatko, no nebude🙂

hamsule
4. říj 2010

Tak mi od začátku tušili, že to bude klučina. Když jsem manžela šla budit, že jsem těhu, ta jsem ho zrovna probudila ze sna, kdy se mu zdálo, že je na fotbalovém hřišti a někdo mu tam v knize ukazuje, že bude mít kluka 😀 A ono fakt🙂 Takže, když jsme pak na UTZ viděli pytlíka, vůbec nás to nepřekvapilo.

weverka11
3. pro 2010

ja som od prvej minuty co som vedela ze som tehu, verila, ze to bude chlapcek a stale som ho tak aj v brusku oslovovala 🙂 do konca tehu sa nam maličký neukázal, v poslednom mesiaci som si to uz nedala povedat. Postupne som sa nalaďovala na to, ze ved to moze byt aj dievčatko, budem štastná, ale podvedomie stále tuto variantu vylucovalo 🙂 Ked mi na porodnom sale povedali, Máte krásneho chlapčeka plakala som ako malé decko, stále som len opakovala, my máme chlapčeka, ja som to vedela, ja som to vedela... Milujem ho najviac na svete 😵 😵 😵 😵 😵

solinkarka
3. pro 2010

Ja sice este neviem co to bude ale moja polovicka vravi ze to bude chlapec a cituje: "ja viem co robim" 😀 no aj ja som za chlapceka aj ked i dievcatko by ma velmi potesilo 🙂

kaara1980
4. pro 2010

ja som pri prvom tehotenstve mala od začiatku tušaka že to bude chlapec.Aj som ho hneď volala Jakubko.teraz sa cítim na dievča,tak som zvedavá.Ale moja mama si pri bratovi bola istá že bude dievčatko,v tom čase sa to nedalo ešte zistiť,a tak pri pôrode šli von guľky a mama 3 dni nevedela sestričkám povedať ako sa brat bude vôbec volať.Bola si istá Veronikou.

iinuska
4. pro 2010

pri prvom si to uz nepamatam, ale pri druhom tehotenstve som tusila, ze to bude chlapcek a aj je 🙂

janitchka
4. pro 2010

tak já musím přiznat že jsem to nepoznala vůbec.sice mi všichni říkali,že jelikož mi to sluší tak to bude kluk,ale na to jsem nedala...od začátku jsem byla naprosto přesvědčená,že čekám holčičku a brala to jako samozřejmost...a jaký byl pak šok na utz když nám doktor potvrdil, že je to na 100% chlapeček...zvykali jsme si na to asi tak den a od té chvíle jsem to prostě přijala a teď už si nedovedu představit že bych měla v bříšku holku 😀 😀 a už se na něj moooc těšíme 😵 😵 😵 myslela jsem že mi to prozradí nějaký vnitřní pocit nebo intuice,ale nic takového 😀

mircalla
4. pro 2010

ja som tusila, ze dievcatako a mame chlapca...takze...🙂)

zuzimila
4. pro 2010

Já jsem to tušila od začátku, že čekáme chlapečka. Hned, jak jsem zjistila, že jsem těhotná. Podle toho, co říkají babské pověry, jsem vypadala na holčičku / stále vypadám /, velmi se mi zhoršila plet´/ 1. a 2. trimestr /, vlasy,prostě jsem byla hnusná🙂.Ted´je plet´v původním stavu, přibrala jsem zatím necelých 12 kg, ale není to vidět, jsem dost vysoká a bříško, bříško mám prý " klučičí", hezké 😀 . Že čekáme chlapce jsme se dozvěděli ve 17+1 na 3D usg.

f.miracle
10. pro 2010

Já si před otěhotněním přála přece jen trošku víc holčičku. Pak jsem zjistila, že jsem těhotná a v tu ránu jako kdyby se všechno obrátilo, byla jsem přesvědčená, že je to chlapeček a byla jsem z toho doslova nadšená 😵 Na prvním utz mi doktorka řekla, že čekám holčičku a já na ni koukala a třikrát jsem se jí ptala, jestli si je jistá a nespletla se a ona se smála, že se mi to nějak nezdá, ale že je to opravdu slečna... stejně jsem jí to nevěřila a o pár týdnů později ultrazvuk moji jistotu potvrdil. Takže já na svoji intuici spoléhám na 100% 🙂

jozefine
10. pro 2010

Mne vsetci vraveli ze to bude chlapec.. vsetky babske povery na mna sedeli.. brusko do spicu, opeknela som, vobec mi nebolo zle...uz som tomu aj ja verila 🙂).. do poslednej chvile to na ultrazvuku nebolo vidiet kvoli polohe.... dala som si urobit krvne testy a vyslo mi dievcatko a to mi nikto nechcel verit.. no a nasa mala uz ma 10 mesiacikov 🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru