Tušili ste, či to bude dievčatko alebo chlapček?

alienka22
17. bře 2010

Ahojte,

tusite co nosite v brusku? Ci budete nakupovat v modrom alebo v ruzovom? A potvrdil Vam UTZ vase predtuchy?

zuzanockamt
25. dub 2010

ja som si vzdy zelala dievcatko ... ale skoro od zaciatku som tusila, ze je to chlapec ... aj my to vsetci hovorili, ze urcite bude chalan a je to tak

babatko88
25. dub 2010

pri prvom som hneď hovorila, že to bude chlapec a aj som mala pravdu... tera pri druhom hovorím tiež, že chlapec, hm, no ale ešte neviem, v stredu to už vedieť budem 😉

alienka22
autor
26. dub 2010

🙂 tak vidim ze je to take pomiesane, 😀

my sme boli na tom morfologickom, ale co cakame nevieme 🙂 odmietlo sa na ukázať. tak som velmi zvedava lebo ja nemam potuchy 😀 mozno si viac myslim ze chlapcek ale asi som dost ovplyvnena lebo mi ho kazdy tipuje 🙂

nara
26. dub 2010

Ze začátku se mi to střídalo, chvíli jsem si myslela, že to bude kluk pak holka a pak zase obráceně. A teď už vůbec nevím, jenom chci aby to bylo zdravý a brzy venku 😀

První dítě jsem věděla z plodovky brzy a 100%.

Teď to je teda zajímavější 😀

kuchy
26. dub 2010

🙂 já jsem si strašně přála holčičku a už ve 12tt na UTZ mi dr naznačila, že spíš kluk, ve 20tt už ho vystrkoval na celé kolo, to nešlo přehlédnout a ted jsem opět chtěla holčičku a zase to ve 12tt vypadalo spíš na kluka 😒 ,tak asi budu mít v životě smůlu na holčičky ☹ ,ale štěstí na krásné zdravé děti 🙂 🙂 🙂 A to je důležitější, no je mi 25,. třeba jednou bude třětí 😝

mirmaj
26. dub 2010

ahojte, ja som tiež od začiatku tušila že to bude dievčatko, ale možno preto že som ho viac chcela 🙂 keď lekár povedal, že to vyzerá na 99% na dievčatko tak som to tiež brala ako samozrejmosť aj od začiatku som pozerala mená aj koíky skôr pre dievča, takže ak to nevyjde som nahratá 🙂 manžel si inak myslí, že sa naplní to 1% 🙂 🙂 🙂

trinixy
28. dub 2010

ja už pri prvej som dufala ze bude chlapec, sice je niekedy ako sto chlapcou no bez pipika a teraz mi vsetci s manzelovej rodiny tvrdili ze ine ako chlapec to byt nemoze lebo z jeho rodiny su samí chlapci, všetci vravia ako som opeknela, a ze mam bruško do špicu ze je to jasny chlapec, ale pan doktor najskor určil na 70% a potom na 99% dalsiu babu takže mame všetko ružove a ked to naozaj bude chlap, tak bude chodit v ružovom :}]]]]

kepassa
29. dub 2010

ja sa pridavam tiez od pociatku som vedela, ze som otehotnela hned na prvu supu 😉 😀 a ked som si robila prvy test bolo mi jasne, ze mi vyjdu 2 ciarky neviem nejako som citila, ze babo je na ceste a ze je to dievcatko aj som si ho sice velmi priala 🙂 ale od zaciatku som sa prihovarala k nej, chlapcek mi neprisiel ani na um, dokonca som kupovala aj vecicky sice neutralnejsie pastelove farby ale potom som na to kaslala a kupovala cukrikove 🙂 a ked mi na 3 D potvridli, ze je to dievcatko tak to bolo jasne 😉 svokor vsak dufal do posledneho, ze to bude chalan a len si z neho utahujem 😀 no z dievcatka mal kazdy radost a dnes je to nadherna hyperaktivna inteligentna vybita uz takmer dvojrocna zenska 😀 uvazujeme uz nad druhym babatkom a takisto by som si okrem toho aby bolo zdrave priala aby to bola dcerka, no clovek mieni Pan Boh meni 😵

alienka22
autor
4. kvě 2010

tak čakáme dievčatko - tak ako u trinixy aj u nas vsetci z manzelovej rodiny tvrdili ze to bude chlapec 😀

takze tie povery su len povery 😉

katarina.banska
4. kvě 2010

ja som vedela hned, ked som zistila, ze som tehotna , ze to bude dievcatko. aj mi to potom potvrdili, takze som nebola vobec prekvapena 🙂 . no doteraz mi niektori vravia, ze moje brusko je skor na chlapca ako na dievca 🙂

elgereta
10. kvě 2010

My se to snad dovíme ve středu, manžel tvrdí, že to bude kluk-moc si ho přeje. ostatní hádají holčičku a já vůbec netuším, ale přala bych si klučíka, kvůli manžílkovi🙂

egyptanka
10. kvě 2010

no ja som od otehotnenia bola presvedcena, ze cakam babu a moje presvedcenie sa splnilo a mam rocnu krasnu i ked narocnu princeznu 🙂

elgereta
13. kvě 2010

tak na UTZ nám bylo řečeno, že to vypadá na holčičku 😉

yokralovnayo
13. kvě 2010

ja by som chcela dievcatko 🙂 ale stale nevieme co to bude.... lebo bolo tak vseliak natocene ked sme boli na sone... tak bude zrejme prekvapko.. 😀 veci kupujeme biele zlte a take neutralne farby 🙂

melisa281
13. kvě 2010

v prvom tehu som si bola istá, že chlapec - podľa chuti - stále som jedla sladké, tvaru bruška - išlo mi tak do špica a do predu a pleti - mala som ju perfektnú a teraz sa cítim na dievča, čo aj tak zatiaľ vyzerá aspoň podľa sona, chutí mi štipľavé, bruško ide do bokov a pleť je horšia 🙂

rubinka
13. kvě 2010

Ja som to nejako podvedome cítila že to bude vytúžené dievčatko a vyšlo to 🙂

ygreen
13. kvě 2010

v prvnim těhu jsem to věděla od 5tt, že je to kluk a teď jsem to od té samé doby věděla a čekáme děvče 😵 prostě intuice a taky mi perfektně vychází ten čínský lunární kalendář 😉 a s děvčetem se cítím stejně dobře, ale mám jiný chutě a malá je mnohem aktivnější, pořád kope a to je proti prvnímu těhu velká změna 🙂

ygreen
13. kvě 2010

melisa - přesně, s Tobiášem pleť super i vlasy a teď obličej hrůza, jsem samý pupen i ve vlasech a mastí se mi hrozně vlasy 😖

gintare
19. kvě 2010

Tak se konečně můžu přidat - byla jsem si jistá od samého začátku, že je to chlapeček (v naší rodině první asi po dvaceti letech) a taky že jo! 😵 Čistě na základě intuice.

janinac
19. kvě 2010

Ahoj, já věděla od začátku, že čekám holčičku, bych za ní dala i ruku do ohně 😀 noo a mám kluka 😀 😀

medyna
19. kvě 2010

ahojte, ja som bola od zaciatku presvedcena, ze to bude chlapec, aj ked som si velmi priala dievcatko.... A ked mi v 20.tt na UTZ povedaka lekárka, ze je to jasna baba /nakoniec sa ukazala v celej svojej nadhere aj s muslickou 🙂 /, tak som sa normalne rozplakala ..... a uz nakupujeme ruzove .... 😀

sayast
19. kvě 2010

od zacatku jsem vedela ze je to holcicka 😵

jasminet
19. kvě 2010

ja som tusila chlapca...vola sa natalia 😀

crca
19. kvě 2010

Mé vnitřní já mě říkalo,že to budou kluci,jeden se nakonec potvrdilna 100% při každém utz a to druhé ne a ne,ale dle dr.to byl na 90% taky kluk a jelikož mě to říkalo i mé druhé já,tak jsem vesele nakupovala vše modré a zelené 😀 😀 ,no až při císaři ze mě vytáhli jako první dítko v pořadí holčičku 😀 😀 ...Schovávala se potvůrka až do konce,ale o to větší radost za páreček 😀

terezt
21. kvě 2010

Tak ja jsem si u prvniho myslela, ze to bude na 75% holka. Vsichni holku tipovali, jen jeden kolega rikal, ze to bude na tuty kluk. No a byl to kluk. Ted se neodvazuji hadat...

lestep
25. kvě 2010

ahojky. tak při prvním těhu jsem od začátku prostě cítila, že to bude kluk a všichni mě ho taky tipovaly. A byl to kluk. teď při druhým těhu jsem si myslela že začátku, že to bude zase kluk, ale od 12tt mám prostě pocit, že je to holka. Tak uvidíme v pátek na 3D ultrazvuku, zda to bude kluk nebo holka. řekla bych že každý těhu, chutě atd je prostě jiný. taky se cítím jinak. tak uvidíme. 🙂

mili
28. kvě 2010

ahojte, ja uz mam doma jednu pätrocnu cicu a teraz v druhom tehu som si tiez velmi priala dievcatko, ale od sameho zaciatku som mala pocit, ze to bude chlapec. No a na 4D -cku sa nam ukazal v plnej parade. Normalne si teraz musim zvykat na ten pocit, az mam z toho vycitky. Hlavne aby bol zdravy...... no nie?

leiinka
15. čer 2010

No, ja na otehotnenie ešte ani nemyslím a už tuším, že to bude chlapec, lebo si moooooc prajem dievčatko... 😉

jasekd
15. čer 2010

Ja tusila kluka a kluka mame, i kdyz manzel hrozne chtel holku. Druhe bych mozna kvuli Martinkovi chtela zas kluka, manzel trva na holcicce 🙂

iren
15. čer 2010

Já teda netušila vůbec nic,manžel si tolik přál holčičku ( i se mu o tom zdálo ),že se mu to splnilo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru